SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Bronhomunal' (çocuk) kullanım klavuzu

Son yıllarda çocuklarda bağışıklık oranında bir azalma olmuştur. Bu sık soğuk algınlığı ve viral hastalıklara yol açar. Birçok ebeveyn ulusal ve ilaçların hem kastederek düzeltmek için nasıl yollar aramaktadır. Yani, (çocuklar için) ilacı "Bronhomunal" dikkati çekiyor, talimat bu ilaçlar bağışıklık düzenleyici ile ilgilidir hangi.

Onun reçete küçük çocuğun dahi, aynı zamanda da tedavisi ve önlenmesi için uygundur. Bu araçlar, solunum hastalıklarına neden olan bir bakteri, liyofilize lizat içerir. Bu ilaç, böylece meydana gelen enfeksiyonların sıklığını ve şiddetini azaltır ve organizmanın bağışıklık kuvvetlerini arttırır ve dolayısıyla antibiyotikler için daha az ihtiyaç bulunmaktadır. Bu kapsül şeklinde ilaç üretti.

ilaç "Bronhomunal" (alt) Aşağıdakileri almak için tavsiye kullanım talimatları: tekrar eden enfeksiyon (larinjit, otit, kronik bronşit, bademcik iltihabı, ve diğerleri) profilaksisi için solunum hastalıklarının bir kompleks tedavisi. burada yer alan 6 aylıktan daha küçük bir bileşen için yüksek duyarlılık ve infantil yaş alma kontrendikasyonlar.

tedavi için ilaç kullanmadan önce, bir çocuk doktoruna başvurmak gerekir. Ancak, doktorların çoğunluğu bu aracı zayıflamış ve tavsiye dikkati çekiyor genellikle hasta çocuklar için bağışıklık sistemini güçlendirmek. Dikkatlice ve kapsül çekerken oluşabilir yan etkilerle okunmalı. Yani, nadir durumlarda, özellikle bulantı, kusma, ağrı şeklinde kendini gösterecektir epigastrik bölgede, ishal. İlk gün biraz vücut ısısını artırabilir. Bu belirtiler hafiftir, genellikle ilacı kesmeye gerek yoktur, ancak doktorunuzla bu konuda danışmak hala önerilir.

Tıp "Bronhomunal" (Çocuk) geribildirim ağırlıklı pozitif sahiptir. Ebeveynler ilacın çocuğun alımı başlangıcı önemli ölçüde geliştiği de söylemek ve ürün önlenmesi için kullanılırsa, çocuklar hasta neredeyse bulaşıcı hastalıklar alamadım.

(Çocuklar için) İmmünomodülatör "Bronhomunal" Sabah aç karnına içmek olmalıdır. Bebek henüz bütün bir kapsülü yutamıyorsa, açılmadan ve içeriğini sıvılar (çay, meyve suyu, su, vs.) içinde çözünmüş. profilaksisi için önerilen doz, - günde 1 tablet. Tabii 10 gün sürer. Bundan sonra 20 günlük bir ara var. Hazırlık "Bronhomunal" (çocuk) talimatı (gerekli zaman aralığı ile) 3 ardışık kursları içmek önerir.

aracı tedavisi için kullanılıyorsa, doz aynıdır, ancak tedavinin süresi doktora danıştıktan sonra artırılabilir. ilaç antibiyotik ile kombine edilebilir.

(12 yaşından küçük) genç hastalar için aşırı doz önlemek için ilacın sadece çocuk şeklidir. En az aşı arasında bir ay ara ile yapılan ve oral bir immünomodulatör- resepsiyon yapılmalıdır. Akut intestinal hastalıklar sırasında düşük verimlilik anlamına gelir. Çocuk bir ilaç için alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, kaşıntı, vb. D.) işaretlemişse, o bozdu.

İlaç "Bronhomunal" aracı olarak (Çocuk) talimat notları, humoral ve hücresel bağışıklık üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir. Nedenle, bu tür diazepam, digoksin, tetrasiklin gibi ilaçların emilimi azalttığı dikkate alınmalıdır yağda çözünen vitaminler (terapötik amaçlar için kullanırken).

Verimlilik tedavi etmek veya önlemek için kullanıldığını, notlar ve hekimleri ve hastalarını anlamına gelir. tartışma üzerine forumlar çoğunlukla olumlu değerlendirmeleri bulundu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.