Spor ve SağlıkKilo kaybı

Kremlin diyeti: hafta menüsü

narin ve kırılgan vücut üzerinde moda görünüm kızlar üzerinde büyük etki yarattı. Birçok onların sağlığı için onarılamaz zarar bazen yarı uyanık halde kendilerini getiren ve süre kilo çılgınca başlar. Kadınlar yılda şişman birikir ve bir gün küçük atıştırmalıklar tüm tanıdık ve lezzetli, besleyici olmayan içeriğin günde 1-2 kez kendilerini mahrum kilo karar. Hızla kilo yeterince zordur kaybetmek, ancak vücuda en az hasar ile taşımak için izin diyetler olduğunu iyi. Mükemmel bir örnek Kremlin olan diyet, menü kişisel tercihlerine göre bağımsız yapılır hafta. miktarı ve et ürünlerinin hazırlanması yöntemi, hem de balık ve tavuk için hiçbir sınır yoktur. Bu diyet, kızarmış baharatlı, tuzlu ve benzeri yemek isteyenler için tasarlanmıştır çıkıyor.

Diyet özellikleri ele alınabilir:

  • vücutta uygun hareket anda onları küçültmek için neden şişman mevduat enerjiyi emer.
  • karbonhidrat içeren gıdaların Sınırlı alımı - günde maddenin 40 grama kadar yemeye izin verilir.
  • ağırlık kısa bir sürede sıfırlanır.
  • Bu organizasyon gıda 10 kilo kaybetmeye verir.

En sevdiğiniz kekler yeterince tüm tatlı, şeker, patates ve bol miktarda karbonhidrat içeren diğer gıdalar vazgeçmek karbonhidrat alımını sınırlamak için. Birçokları için, ideal bir diyet Kremlin olan diyet, hafta menü sindirim sistemini zarar vermeyecek - çok sıkı diyet kısıtlamaları içermez, ana şey. Vücut bu yüzden değil ürünlerin tablo besin değeri unutmadan, sebze yemek emin olun besinler, vitaminler ve faydalı unsur gerekiyor. Kabak, marul yaprağı, salatalık ve turp rakam tam olarak incitme, fakat burada yer alan dokuya, bağırsak fonksiyonunu normalleştirmek. Sadece meyve diyeti favori - avokado.

onlar (az, daha fazla) ürün ve vücut için gerekli olan maddeleri içerdiğinden Kremlin diyet için reçetelerdir Bazı iddia, ailede günlük gıda temelini oluşturur. Ama hamilelik sırasında, emzirme kardiyolog böbrekler, sindirim sistemi hastalıkları ve sorunların yanı sıra, bu diyete sadık olamayacağını dikkate alınması gerekmektedir.

Hızlı ve kolay Kremlin diyeti tarafından tavsiye edilen kilo vermek isteyenler için - bir hafta değer sadece bazı insalubrious ürünleri bırakın ve sonuç uzun sürmez. diyette böyle bir kısıtlama çalışmıyor veya çok zor ise - başka bir diyet seçmek daha iyidir. Kremlin diyeti avantajları da favori ızgara pirzola, kebap, balık ve et köftesi sahip olabileceği gerçeğinden psikolojik rahatlık düşünülebilir. kilo kaybı ve tedavi savurgan harcamaları sevincini eksikliğine yol açan bu onarılamaz mideye zarar verebilecek - kuzu yemek ve yağlı gıdalar ve biberle kadar gitmemeye tavsiye edilir.

Kremlin diyeti gibi beslenme hizmetlerinin başka özelliği - hafta için bir menü su 16 litre içermelidir, yani iki litre ve daha her gün. Doğrudan diyet katılan böbrekler, normalleşmesi için gereklidir. akışkan, aslında, onları daha iyi çalışmasına yardımcı olur. votka, viski, tekila - Ayrıca karbonhidratlar içermez alkol az miktarda kullanmak için izin. meşrubat gelince - kahve, çay ve sade suyun her türlü, içecek hiçbir şeker içerir ana şey içebilirsiniz.

fayda ve Kremlin diyeti keyfi için, bir hafta boyunca bir menü kendi ihtiyaçları temelinde hesaplanmalıdır. zevkle kilo kaybetmek, o kendisini sürekli kısıtlı rahatsızlık getirerek daha büyük bir etki elde etmek mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.