Spor ve SağlıkKilo kaybı

Alexander gibi Strizhenov 50 kg kaybetti?

görünüşlerine göre kamuyu şok kullanılan laik kişi. Ancak, inanılmaktadır o ayrıcalık olduğunu insanlığın güzel yarısı. o sağlam ve saygın erkeklerin görünüşte keskin değişim gelince, hemen ön sayfa haberleri ve sürekli tartışma konusu haline gelir. Kısa bir süre önce şaşkınlık beheld ile kitleler "aniden" kilogram aktör, yönetmen ve ünlü hanedanı halefi birkaç on kaybederler. Ve herkesin dudakları tek bir soru vardı: "Nasıl ince Aleksandr Strizhenov?"

kritik işareti

Aslında, erkekler de ekstra kilo görünüşü hakkında çok endişe, sadece onlar, kadınların aksine, bu sorunla mücadele çevreler veya kalıcı çalışan görünmüyor saplantı. Bir kişinin birini yaklaşan bir işareti ve bir buçuk hundredweight kendi ağırlığı göstergelerine gelince, kendisi oldukça yoğun yüklendiğinde, özellikle toplumda var zorlaşır. Ağırlık çok yorucu oldu ve üretken çalışmalarına müdahale Çünkü Strizhenov Aleksandr Olegovich kilo kaybetti.

1. uyarıcı eşi Catherine

Eğer kilo sorunlarınız başladığı bir bilge kadın, güzel, eşi Catherine eş üzerinde baskı yoktu. O obezite sağlık ile eş anlamlı olmamıştı ve bir diyetisyen arkadaşı denir gerçeğine atıfta, sabırla bekledi. Ama aktör çift sık sık çeşitli aktiviteler üzerinde dünyaya gitmek zorunda ve bu tür çıkışlar düzenli fotoğrafçıları sabittir. Yönetmen mükemmel katlanmış nasıl seyir genç eşi televizyon kameraları ve paparazzi flaşlar ışığında onunla rahatsız olabilir biliyordu ve durumu kontrol altına aldı. sevgisi sayesinde Catherine ve kayıp Alexander Strizhenov.

2. Hollywood'a bir teşvik Teklif

Yönetim mutlaka pres bloklarının varlığını göstermezler, ama aktörler ve onların görünümünü gereksinimleri biraz farklıdır. ufuk Hollywood'dan ve gelecek Til Schweiger ile birlikte çekim görülüyordu oldukça iltifat teklif görülüyordu zaman Rus aktör sözleşme koşullarına katlanmak zorunda kaldı. Hollywood'un resimlerin üreticilerini gerekli çünkü Alexander Strizhenov, (eğer Görsel bir açıklama olarak gördükleri fotoğraf) kaybetti. Birkaç yıl önce, Alexander, bir sunucu olarak birkaç yıl çalıştı programı "Günaydın", yaratıcıları ile ilgili sorunlar vardı ve sonradan ekran görüntüsü üreticileri gereksinimleri tutarsızlık ile bağlantılı olarak görevden alındı söylemeliyim. Sonra üretken, görünüşte şeyleri değiştirmek kendi projelerini yapmak istemiyordu. Ama yurtdışından teklif obezite ile mücadelede tutumunu gözden kahraman zorladı.

Alexander Strizhenov kaybetti gibi: birkaç adım hedefe ulaşmak için

Basın kaçak söylentiler ise kahraman günlü oruca geliştirme yöntemi kullanarak kilo başardı. Eğer gıda şımartmak alışkın bir adam hayal, ve sonra aniden açlık durumuna sokmak 21 günde karar gibi? Bu tamamıyla ütopik ve gerçek dışı bir durumdur. aşırı kilo ile mücadele birkaç aşamada, kasıtlı, sistematik gerçekleştirildiği zaman bambaşka. Tipik olarak, açlık yağ kütle yok olduğunda kullanılır, ve mide azaltılır. Yani Strizhenov Aleksandr Olegovich zaman içinde kademeli olarak kilo kaybetti. Tam olarak nasıl? Kim söyleyecektir.

Birinci Adım. oruç günleri

Bir ileti dizisini başlamadan önce, hemen bir rezervasyon yapmak gerekir. Bağımsız aşırı kilo kaybı yöntemleri gastrit ve mide ülserine yol açabilir. Yani gerekli danışma, rehberlik ve beslenme denetimi budur. Yani, bizim kahraman, durum değerlendirilmesi bir beslenme, döndü diyetin ilk aşaması geliştirdi. kahraman bir elma ve ikinci Kefir biriydi olan oruç günlerini, düzenlemek için haftada 2 kez tavsiye edildi yüzden başlamak için, karın, azaltılmalıdır. Böyle açlık günleri her zamanki ayarlamaları yapıyoruz , diyet vücut yavaş yavaş un karbonhidrat gıda diyette hakimiyetinin vazgeçirmek neden olur. kefir ve elma gün gibi yeme yeni bir yol geleceğini şekillendirmek için iyi bir sağlam bir temel oluşturmak için. Sonuç: Alexander Strizhenov düzgün yeni sağlıklı beslenme için vücudunuzu hazırlamak kaybetti.

İkinci Adım. Optimal beslenme için arama

Birlikte uzman, kişisel tercihlerinden başlayarak, kahramanımız yeni bir günlük diyet oldu. Alexander deniz ürünleri ve sebze seviyor, bu yüzden menü için temeli sözde almaya karar verildi diyet geyşa. Beslenme vücut vardır kalori toplu sabah kalkmak söyledi. Başka vücut suyunun düzenli alımı yardımıyla günlük temizlik ihtiyacı vardır. Alexander Strizhenov kaybetti nasıl bilmek istiyorum? Yararlı bir alışkanlık geliştirdi Bunun üzerine: her gün ılık limonlu bir bardak su içmek. Ayrıca, yönetmen diyet sapmalar menüsü kullanışlı greyfurt atıştırmalıklar girmek önlemek istendi. Bu tamamen yeniden inşa kadar eski bellek için mide her zaman yiyecek hakkında hatırlatacaktır gerçeği kaynaklanmaktadır. önerilere dayanarak, bizim kahraman, her yemekten sonra yarım saat içinde bir greyfurt yemek zorunda kaldı.

Menüden alıntı

yulaf ezmesi ya olabilmektedir seçim (bir fincan kahve hariç) Kahvaltıda az yağlı yoğurt , yağsız jambon ile az yağlı peynir veya haşlanmış yumurta ile.

Öğle yemeği için, pirinç veya fırınlanmış patates ile sebze salata yemek gerekir.

yağsız et (tavuk) ya da akşam yemeği parçası için yağsız balık. Bu yiyecekleri pişirme buharda edilmelidir.

üç adım. Havuza Abone

Bu yüzden ince Alexander Strizhenov onların yiyecek revize öğrendi. Ancak, vücut, kas ve cilt tonda, gerekli ve restoratif fiziksel egzersizler tutmak. vücut üzerinde deri sarkma için takviye dersleri yüzme seçtik olarak izlenim kahramanımızın sarkık oluşturulmaz. Pozitif duygular ve bir kerede tüm kas gruplarını kapsayan egzersiz sırasında şarj Havuzu.

Sonuç olarak, tüm düzelme dönemlerinde ve obezite ile mücadelede, ünlü film yönetmeni geçerek, sadece iyi geçici sonuçlar elde değil, aynı zamanda bunları pekiştirmek ve başarılarını sürdürmeyi devam etti. Sonunda, Alexander Strizhenov 50 kg ağırlık kaybetti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.