HobiDikiş

Konu ipi - En iyi ustaların seçimi

yaratıcı süreç, hem de şiir yazma veya resim çizme - Crocheting. En güzel anahat, konforlu iğne ve iplik kalitesi: Beklendiği gibi, her vasıflı işçi nakış için sadece en iyi malzemeler kullanmak istiyor. Bu mükemmel kalite sayesinde, Nakış arasında dikiş ipliği çok popülerdir.

diş ipi Ana

İplik, bir tam merserize, yani oluşan Kimyasal işleme, doğal malzeme maruz - pamuk, keten, bu yüzden sadece parlak ve parlak, ama aynı zamanda dayanıklı olacak. Tuval üzerinde gereksiz knot ve mühürler yapmadan düz dikiş gitmek, bu nedenle iplik dikiş yardımıyla işlemeli ürünler, her zaman bakım var. dayanıklı dikmek için kullanılan boya, orijinal, parlak renk koruyarak güneş neredeyse solmaz iplik. Hoş diş ipi renkleri muazzam olduğu bir gerçektir. Örneğin, diş ipi dmc renk haritası 495 farklı renk hesaba! ipliğinin kalınlığı altı ince iplikler, gerektiğinde ayrılabilir ve başka bir iplik rengi ile birleştirildi vasıtasıyla kazanmaktadır.

diş ipliği imalatı için malzeme çeşitliliği

Modern pazar bambaşka şirket üretmek iplik ipi çeşitleri, çok sayıda sunmaktadır. Günümüzde iplik kullanılan yapı malzemeleri birkaç temel tipi vardır. En yaygın pamuk ipi bulunmaktadır. Bu yıkama rengini kaybetmez çok güçlü, ipeksi cilt vardır. büyük avantajı renkler pamuk ipi çok çeşitli olduğunu. Keten ipi pastel renkler olma eğilimindedir, ancak aynı zamanda kullanımda dayanıklı ve güvenilir. kullanmış Yün ipi pamuk kullanarak daha geniş bir resim elde etmek. nakış yastık, kilim, goblen peçete veya çöp için uygundur Yün iplik ipi. yüne yapısal olarak benzer Akrilik. Sadece bir uyarı, kimyasal yerine doğal bir şekilde imal etmek için hazırlanan materyal. Alacalı ipi farklı gerekirse, kullanılan renklerin aralığını tek iş parçacığı ve floresan görüntü parlaklığı ve ışık ekleyin.

nasıl diş ipi Kurallar

İstenmeyen sürprizler önlemek için dizeleri ile çalışırken bazı basit ama çok önemli kurallara uymak etmektir. Çalışmaya başlamadan önce onlar direniş için kontrol edilmesi gereken - parçacığı bir bohça ılık su ile ıslatın ve beyaz beze sarılı. İplik iz bırakmaz, bunlar yüksek kalite ve bunlar herhangi bir sorun olmadan olabilir. Sırada nakış çamaşır makinesinde veya çamaşır suyu ile yıkanmaması gereken, bu nedenle ürün renk veya renk parlaklığı kaybedebilir. Ayrıca, sıcak bir demir ile ıslak işlemeli ürünü ütülemek yok, iplik tam olarak tutacaktır, nakış geri dönülmez zarar görür. renk ile ve renk ya da masura kulechek bir dizi imza ile ayrılmış, her biri diğerinden ayırmak için daha iyidir iplik ipi tutun. Yeni bir nakış başlatmaya hazır olduklarında yüzden istenilen iplik varlığını tespit etmek kolay olacaktır.

nakış için diş ipi hesaplanması

Nakış dikiş ipliği uzmanlarca özel hesaplama gerektirir iş için gerekli miktar-saklıdır önceden başladı. Bir çapraz oluşturmak üzere iki sıra halinde Nakış cilt 1 santimetre gerektirir. bir X bir santimetre gerektirir: hatırlamak çok kolaydır. Herkes olacak bu çalışma mümkün değildir Ama önce elle haç sayılır. Aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz: 1 sq cm Nakış yaklaşık 50 haç kaçırır. Gelecekteki resmin alanı olarak hesaplanabilir Birçok nakış için düzenleri nakış boyutu hakkında bilgi bulunmaktadır. Ve çok kolay bir ardına çile genellikle 8 metre oluşmaktadır bilerek dişin kangal sayısını hesaplamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.