HobiDikiş

Nasıl çocuk kostüm Indian dikmek için?

özgür ve gururlu Amerikan Kızılderililerin zengin ve canlı bir kültür yardımcı ama kendi ulusal elbise yansıtmak olamazdı.

Yaklaşık 1800 yılından beri peştamallar erkek Hintliler karakteristik bir dekor saçak ve güzel nakış boncuk, cam boncuk ve renkli taşlar kullanılarak yapılan haline sömürgeciler ödünç pantolon ve gömlek, değiştirildi. Geleneksel elbise Hint kadınların bugünün tozluk benzeyen pantolon ile ceket kesimli elbise olarak kabul edilir. milli ayakkabı gelince, oldukça popüler konforlu ve tüm favori makosenler olduğunu. Mevcut Indian derece etkili ve çok önemli özellik doğal tüyler, kürk ve bantların özgün bir tasarımdır lüks başlık vardır. Ve ilginçtir, tüyler sayısına göre zamanında Headdress sahibinin esas ve senetlere karar olabilir.

Satın veya oluşturma?

Hint kostüm için idealdir özgünlüğü ve çarpıcı aksesuarlar sayesinde temalı partiler, karnavallar ve Amerikan Hint Günü, Cadılar Bayramı ya da çocuk yılbaşı sabahı ruhu içinde süsü verir. festivaller Bütçeniz dikişler de patlama ve yeni bir takım elbise satın alınması oldukça külfetli bir zorunluluk haline gelir arifesinde Ancak, bunu kendiniz yapmayı deneyin. Bu yaratıcı çalışma ek olarak biz genellikle günlük yaşamda yeterince yok çocuk ekstra zaman, verilecek, size aynı zamanda çocuğunuza sadece zevk getirecektir.

Hint kostüm. temel unsurlar

Bir gömlek, pantolon, panço, önlük ve kendi kafasına tüy bir süs: Yani, önce Hint bir karnaval kostüm kabaca aşağıdaki elemanlardan oluşur dikkate almak zorundadır.

üst

kesin ve dikişli sağ gömlek süet taklit sıcak hardal sarısı ve bej tonları ile kumaş yapılabilir. Ayrıca kafa ve eller için bir delik eski tişört veya kumaş torba, tamamen normal olabilir, ve en 2-4 cm renkli yan uzunluğu dikilir.

alt

arzu Pantolon tonu renkte benzer seçmek ve bunların dış dikişle aynı saçak dikmek için.

panço

Panço kostüm parlak ve özgün bir unsuru olmalıdır, nedenle şık dantel ve püskül ile kesilmiş parlak kırmızı bir bez içinde gerçekleştirmek için iyidir ve onun göğsünde uygulanması biçiminde sembolik örneğin, "Keskin Canine" veya "Hawkeye'ı" Hint geleceğini tasvir.

önlük

Kalça önlük kalın siyah bir sakız gelen kayış boyunca bağladı iki dikdörtgen kumaş, ön parça ve arka oluşur. Önlük doğal veya yapay kürk "av" renkler (kaplan, leopar) parçalarını dekore edebilirsiniz.

headdress

Ve tabii ki, bir Hint kostüm benzersiz şapkasız tamamlandı! Onun üretim bebeğiniz için en eğlenceli ve eğlenceli bir süreç olacaktır. Bu özgün tasarım yapımı için kumaş yoğun şeridi alıp ikiye katlanmış dikmek gerekir. insert delikleri doğal tüy boyalı ve onların yokluğunda ev yapımı, kağıt yapabilirsiniz. Tüm tüyler giderilen, üst herhangi bir ilginç, istenen geometrik desenler ile kalın dokuma kayış dikilecek gerekir.

başlık az 100-120 santimetre bant uzunluğunu almaya önceden bunun için bir dikili lastiği tarafından veya bağları ile kafasına tutulabilir.

Ayrıca Hint headdress göğsünde asılı iki siyah yapay örgülerimi tamamlayabilir.

Aksesuarlar ve sahne

Çocuk kostüm Hint ve hayvanların etobur diş (bunlar, katılaştırılmış kil imal edilebilir) ve aynı zamanda deri veya kumaş bilezik kolye dekore. Hint savaş boya makyaj ile uygulanır. Genellikle, bu siyah beyaz çizgili ve kırmızımsı-kahverengi tonları. Gibi sahne yay kullanıp ok veya balta olabilir.

Ve şimdi, görüntü nihayet tamamlandığında, bebeğiniz son derece mutlu ve kendimle gurur olacağından emin olmak bir sabahı koyarak annemin elleri karnaval kostüm Hint yaptı. tatil sırasında çekilen fotoğraf, sadece bir gurur kaynağı değil, aynı zamanda annesiyle geçirdiği zamanın hoş hatırlatma olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.