Entelektüel gelişimiMetafizik

Kuantum Magic - Canlı Yeniden

bu dünya nedir? Yani tüm evren, nedir? Aynı anda her şey ve hiçbir ilgisi yoktur. Toltek öğretileri Evren enerji alanlarının sınırsız birikimi olduğunu söylüyorlar. Her şey enerjidir. Hiçbir şey enerjiye ama bulunmaktadır. Dünya öncelikle enerjinin dünya ve o zaman dünya nesneleri ortaya.

Şu anda, gelişme kuantum fiziğinin aynı fikri geldi ve dünyadaki her şeyin enerji olduğunu iddiasını ispat. Yoğun enerjileri ile üç boyutlu dünyanın dahil olmak üzere farklı enerji yoğunluğuna sahip güç nesneleri olduğu gibi bugün kuantum teorisi enerji alanlarının büyüklüğünü tarif etmiştir.

Bize somut biçimde geçiş süreci düşünce ve duygularını dikkate sağlayan kuantum büyü, detaylarına girmeden, bir kuantum sihirli kendileri yararına ve bir bütün olarak evren için çalışan korumak. Bu Atlanta kullanılan budur. Bu da aydınlanma sahibi budur. Kuantum sihirli - o Castaneda olarak tarif budur "niyet - Kartal ekibi" üç boyutlu katı dünyada uygulanmaktadır.

başlamak için, iki haftalık bir deney geçirebilirsiniz. Bu kuantum sihirli küçük pratik alıştırma. bir atılım zaten oldu ve tüm düşünceleriniz diğerlerine görünür olduğunu düşünün! Ama çok yakın ve bunun için hazır mısın? Ne yapmalıyım? sabahtan akşama kadar her gün düşüncelerinizi izlemek ve doğru yönde yönlendirmek. Bu şimdi o an insanlar (tümü) iyi şeyler başkaları düşünmeye demektir.

Yani daha yüksek bir frekansta enerji radyasyon gidip iyi bir yeni forma gerçekliği oluşturur. Küçük olanaklar itibaren düşecek bolluğu. Sadece dikkatli ve yağma etmemek için, olur her şey için minnettar olması gerekmez. Kuantum sihirli - bu büyük ve kolay manevi bir iş, ama tamamen Hayatını gerçekliği değiştirir. Sen sadece bir büyücü, bir büyücü haline! Kişisel gerçeklik önünüzde değişmeye başladı, arzu hızla hayata ve hoş sürprizlerle hayatı edilir. Sen sırtında büyümüş kanatları var gibiydi! bir kelime inanmıyorum, deneyin!

Burada kuantum büyü hakkında daha fazla bilgi. Hepinize başarılar ve refah diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.