HobiDikiş

Nasıl bir daire içinde kroşe için? Eğer yeni başlayanlar için bilmeniz gerekenler?

giysi ve aksesuarların çoğu modeller bir daire içinde crocheting yöntemini gerçekleştirmek için. Bu şapka, çanta, ceket, havlu, çorap ve daha bir farklı. Bu yöntem, diş sarmal şekilde kesmeden şeyleri gerçekleştirmek için olanak vermesidir. Ek çapraz bağlanmasını gerektirmez işin tamamlanmasından sonra, ki bu büyük bir öğeyi döner.

Nasıl örme bir daire içinde bir kanca?

askere 3 veya 5 dikiş başlayın. Sonra bir daire içinde bunları birleştirmek ve örme sütun olmadan sc veya seçtiğiniz düzeni devam ediyor. Aynı anda uyulmalıdır ana şey - eklenen sütun veya döngü doğru miktarda. Eğer az sayıda eklerseniz ürün fincan şeklinde ve herhangi hizalanmış germe için olacak. Çok fazla provyazhete eğer, şey dalgalı olacak ve aynı şekilde daha iyi şekil değiştirmez ilk örneğinde olduğu gibi. Düz bir yüzeye sahip, paspaslar ve peçeteler gibi aksesuar oluştururken bu özellikle önemlidir. Genellikle ıslak mendil, katlar veya şapka alanı: Tabii ki, tığ işi orijinal dalgalı gerçekleştirilen desenler vardır.

Nasıl çember tığ çanta veya şapka?

Normal gerçekleştirmek için torba kanca , dikkate eklenen döngülerin sayısını değil, aynı zamanda örme ürünlerin ana satırlar, bir artış olmadan sadece bir kaldırma döngü yapılacaktır gerçeğini sadece almak gerekir. Tipik olarak bu tür şeyleri elemanının taban uçlarından bir artış ile örülen daha sonra yürütme helezoni bir yörünge boyunca devam eder. Bu sadece bir torba ya da kapağın karakteristik olan bir formu, çıkıyor. yürütülebilir ürünlerin boyutu tam olarak kontrol edilir ve gerekirse değiştirilebilir çünkü örgü şeylerin bu yöntem sayesinde, orijinalliği ve bireyselliği gelir.

Yaz için Tığ

Yaz sezonu için yaygın olarak kullanılan daire kanca modelleri ve kolay örgü giysiler ve aksesuarlar üzerinde gerçekleştirilmesi. İlgili malzeme sıcak ve bunaltıcı güneşli bir günde bu kadar gerekli olan kalite ve hava iletkenliği çok iyi bir performansa sahip. Herkes şapka, üstleri, tişört, etek, şort ve plaj sezonu için diğer giyim modelleri çeşitli aşina, bir daire içinde crocheting gerçekleştirilir. şeyleri kolaylaştırmak için de sadece dış güzelliği açısından büyük ama ortaya çıkan ürün file. Buna bağlı giysi aksesuarları bir bütün olarak bütün görüntüyü tamamlar olduğunu. Plaj çantaları, terlik, sandalet, kemer, takı - tüm bu ayrıca birkaç yıldır giyim tasarımcıları lider tarafından yapılır bir daire kanca, yapılabilir. bu şey muhteşem görünümü haline gelen Onlar üründe aynı anda vvyazyvaniem boncuk veya boncuk ile bu yöntemi birleştirir.

tığ işi nasıl boncuk ile dairesel desen

Ne zaman barlar genellikle ürüne boncuk ve boncuk ekleme yöntemi kullanılmaktadır. Bu ilk yakalama iplik sırasında oluşur: tipik iplik doğrudan yıpranmış boncuk. Daha sonra bir sonraki döngü yakalanır ve provyazyvaniya sütun idam. Boncuk sıkıca sabit ve ürün ile birleşik elde edilen.

İşte etrafında tığ nasıl temelidir. Deney ve başarılı olacaktır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.