Sanat ve EğlenceFilmler

Cleo Pires, Brezilyalı süperstar film ve televizyon oyuncusu kalıtsal

Cleo Pires - Popüler Brezilyalı aktris sinema, tiyatro ve televizyon. Bu benzersiz cazibesi, erkek, masumiyet ve sefahat sofistike kombinasyonu için ölümcül bir cazibe ünlüdür.

Cleo Pires: biyografi

aktris ünlü şarkıcı ve oyuncu Fabio Genç ailesinde Rio de Janeiro'da 2 Ekim 1982 tarihinde doğdu. Anne Cleo Pires, Gloria ve sahnede tüm hayatı çalıştı. Büyükbaba, Antonio Carlos Pires, geçmişte - bir komedyen.

Çocukken, Cleo yasaklar bilmiyordum o her şeyi yapabilir abartılı bir kızdı. Ancak, yetişkinler gibi, gelecekteki aktris aniden o evde toplanmış ve yerde uyumak için sol bir çok arkadaşı vardı, nazik ve düşünceli kız dönüştü. on kişilik bir kuyruk banyoda dizilmiş Sabah, her şey eğlenceliydi.

Gençliğinde gelen Cleo lüks dalgalar akan çevresindeki doğal güzelliği, beyaz dişleri ve saçları çarptı.

Cleo Pires ilk kayda değer filmi "Benjamin" adlı filmi Monica Hardenberg gelen Ariel oldu.

en iyi bölüm

Ve sadece bir kaç yıl sonra aktris en ince saat geldi - o görüntüde Lurdini görünmeye başladı. Cleo ikinci planının rollerinden birini oynadığı Brezilyalı TV dizisi "Amerika," onun yüksek derecelendirme borçludur, sonraki serisi için bekleyen seyirci kimin rolü zekice aktris gerçekleştiren Lurdinyu görmek için. popüler yetenekli icracı her yeni serisi ile büyüdü.

Bir diğer başarılı rol filmi "Hunter" in aktris Kate karakterdi. Cleo Pires parlak ve eşsiz görüntüsünün ikincil rolünün temelinde oluşturmak başardı.

arsa sahte suçlamalarla hapse atıldı Andre adlı genç Brezilyalı, etrafında döner. Kurtuluştan sonra adam yeniden hayata başlamak için gidiyor, ama bu sinir şok ölen babadan, o kadar kolay değildir do edilir. Andre eski arkadaşları ondan uzaklaştı. Bir acı yalnızlık vardı.

Tanıdık teklif polis işbirliği, hangi koşullarda Andre "kelle avcısı" olmalıdır. Onun hayal olan yeni bir hayat başlar, ama tehlikeli tutku pişirin. Üstelik, mahkeme onun geçmiş haksız kararı, suçlamayı organize insanlar düşünmeye başlar. O Gerçeğe ulaşmak ve sorumluların cezalandırılması istiyor.

Kişisel yaşam

Şu anda, Cleo Pires Brezilyalı başkentin merkezinde lüks daire kiralamak ve her taraftan gelen işbirliği tekliflerini düşünen. Çoğu davetler televizyon programları ve eğlence gösterileri çeşitli liderin rolüne geliyor.

aktris bir tişört ve kot giyer. Hızla kilo ve bu yüzden onun yıldırım sıfırlaması yok. Bugün, kek menü yarın - yoğurt ve su yarım fincan. Cleo Pires asla ne yapacağını olur ölçeklerde, o kot üzerinde kemer söyler - hayır o zaman, yakınsak olduğunu.

aktris zaman o koreografi, oyunculuk ve şarkı dersleri alır Los Angeles zamanı ziyaretçiye seyahat etmeyi seviyor.

tanıtım

o gazetecilerle toplantılar söz konusu bile Cleo ketum ve münzevi doğası, By. özel hayatı kimseyi izin vermez asla ve. çalışmaları hakkında konuşun - lütfen ama para peşin ve bir vazgeçilmez durumda - tabloid sayfalarında sunulan yanlış materyal durumunda derhal inkar olasılığı. Muhabirler Brezilyalı film yıldızı korkar ancak her görüşme almak istiyor.

Cleo Pires, katılımıyla filmler safdil var aktrisler kategorisinde bir temsilcisi olarak kabul edilir tevazu örneğidir. kamera önünde soyunmaya asla. "Güzelliğine utanan", - yıldıza şaka yaptı. Bir milyon real bu fotoğraf çekimi değerlendiren bir dizi çekimden üzerinde Pires anlaşmasını bekleyen ikinci ay ünlülerin daha samimi resimler, tanınan dergisi "Playboy".

Filmografi

Onun kısa kariyeri boyunca aktris yirmi serisi ve sinema filmlerinde rol aldı. Aşağıda katılımına da filmden oluşan bir örneklem listesidir.

 • "Zaman ve rüzgar" (2013), Anna Terra.
 • , Faber Blanca rolünü (2012) "Kaydet ve koru".
 • "Brezilyalılar" (2012), Anna rolü.
 • "Herhangi bir kedi - cur" (2011), Tati.
 • "Araguayya" (2010), Estrella Kakuye rolü.
 • "Brezilya Lula, Oğul" (2009), Lourdes.
 • "Hindistan'ın Yollar" (2009), Surya Anand rolü.
 • "Taş Piyasası" (2008), Margarita rolü.
 • (2007) Sofya "Benim adım Johnny değil".
 • "Yılanlar ve kertenkeleler" (2006), Leticia rolü.
 • "Amerika" (2006), Lurdinya.
 • "Benjamin" (2003), Ariel rolü.

Şu anda, aktris sonraki rolü üzerinde çalışıyor, o da senaryoya ve prova ile bir araya geldi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.