ÇirkinlikInşaat

Ev için modern ısıtıcılar

Evinizi donatmak için nasıl soru, antik çağlardan beri sıcak ve rahat sorunlu insanları olun. Şu anda kentsel sakinleri satın almak veya evler inşa tercih ediyorum. Bu gibi durumlarda, tabii ki, her türlü hava koşulunda binada ısı tutmaya yardımcı olacaktır duvar ve zeminler, modern yalıtım gerekir.

Farklı malzemeler kullanırken Bugüne kadar izolasyon, iç ve dış her ikisi de olabilir. Onların kalite mevcut standartlara ve yönetmeliklere tarafından kontrol edilir.

ince liflerden oluşan oldukça yaygın bazalt yalıtımı, hammadde olan bazı kayalar. Bu malzeme için yüksek yangın direnci ve iyi ısı ve ses yalıtımı özellikleri ile karakterize edilir. Buna ek olarak, bu nem iletmek ve sıcaklık değişikliklerine karşı dirençli ve kolay montaj rüzgardan duvarlar, koruma yoktur. Bu malzemenin maliyeti de diğerleri üzerinde bir avantajdır.

çeşitli parametrelere göre satın alınan evler için ısı yalıtımları. Örneğin, çok önemli güvenlik. Bu durumda, ön plana çevre dostu malzemeler, yanı sıra bunların yangın direncini geliyor. Daha sonra, doğru montaj dikkat etmeleri gerekmektedir. döşeme Örneğin, mineral yün tabakasının duvar ve köşelerde boşluklar bırakmak için tavsiye edilmez. aksi takdirde sağlığa zararlı olabilir gibi bu malzeme, hava geçirmez tam gerektirir.

dikkat etmek önemli bir diğer nokta - bu uzun bir servis ömrü ve dayanıklılık olduğunu. Genellikle sağlam tahta veya yapımı sırasında tuğla evler , modern ısıtıcılar küçük ömrü ile güvenilmez seçin. Daha sonra onları oldukça zor olacaktır değiştirmek, nedenle birkaç yıldır inşaat piyasası için ürünler üreticileri güvenilen malzemeleri seçmek daha iyidir.

Mineral yün yalıtım en popüler türlerinden biridir. Bu düşük fiyat ve oldukça uzun ömürlü kaynaklanmaktadır. bu malzeme vb duvarlar, çatılar, zeminler ve ısı yalıtımı ile mümkündür uygulayın. D. amyant yalıtımlı çatı ise "Kanada sandviç" olarak bu teknolojinin kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu buhar bariyeri ve çatı vetrovlagozaschitu sağlamaya yardımcı olur.

Modern ısıtıcılar yüksek yalıtım özelliklerine sahip. Örneğin, köpük bardak dikkati çekiyor. Bu konut inşaatı değil aynı zamanda için sadece kullanılan garaj, yalıtımında banyoları ve diğer hane. binalar. Bu malzeme hava geçirmez, güçlü ve dayanıklıdır.

yalıtım zeminler için sık sık strafor kullanılması. O, sabit basınç ve yüksek ısı yalıtım özellikleri sayesinde hava koşullarından bağımsız olarak, istenen etkiyi elde etmek için hale dayanacak kadar güçlüdür. bu malzeme ile birlikte, genellikle seçilir ve polietilen köpük. Montajı oldukça kolaydır ve düşük maliyeti vardır.

Modern çatı için yalıtım evde alınmasını. Genellikle üretim bazen ziftin temelinde yapılır polimerleri kullanarak. Bu tür malzemeler yüklemek kolaydır. Bunlar, örneğin düşük ısı iletkenliği ve su direnci özelliklerine sahiptir. Buna ek olarak, bu ısıtıcı sıcaklık değişimleri ve biyolojik etkilerine karşı dirençlidir.

Ne olursa olsun maddi evde ısıyı korumak için seçilir, önce kendi ihtiyaçları yanı sıra çok yapı ve bölgenin iklim koşullarına odaklanmak gerekiyor. Aynı derecede önemli malzemenin maliyeti, ancak bu her zaman Kalite Puanı olmadığını unutma, yani bu uzun zamanlı güvenilen üreticilerine başvurma iyisi yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.