GüzellikTırnakların

Kısa tırnaklar Parlak manikür (fotoğraf)

Manikür sahibine hakkında çok şey söyleyebilir. Temiz bakımlı tırnaklar bir kadının figürü, görünüm ve sağlığına çok zaman ayırdığı düşündürmektedir. Sonuçta, böyle bir zahmetli süreci için zaman durmuyor kız, onu bulmak mümkün ve diğer önemli güzellik töreninin olacaktır.

Kısa ya da uzun tırnaklar?

Bu pratik ve feminen sürümleri arasında ortak bir sorundur. Adil seks birçoğu o güzel parlak manikür şık sadece beş santimetre çivi bakacağız eminiz. Ama mutlak mittir. Sonuçta, aslında bir gökkuşağı onun kısa çivi süslemek için nasıl fikirler bir yeri vardır. bu isteğe olduğunda kabin içine kaçmak. Tüm prosedürler evde çoğaltmak kolay, ana şey - esansiyel manikür seti ve farklı renkli boyalar üzerinde stok.

Bir sır değil kısa tırnaklar genellikle benim serbest çoğu zaman ödevlerini yapıyor bu kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kimyasal temizlik maddelerinin sık kullanılması itibaren, tırnak plakası daha ince ve sonları olur. Bu nedenle, uzun tırnaklar anlamsız büyümeye. Onlar da bir araba veya spor yaparken ofiste veya şirketin çalışırken müdahale. Buna ek olarak, yavaş yavaş demode oluyor. Bunun yerine, kısa "iştirakçi" hemen tüm dünyada milyonlarca kadın aşık popüler bir eğilim haline gelmiştir.

kısa çivi avantajlar

Birincisi, onlar çok daha sağlıklıdır. Özel kaplama ihtiyacınız olmayabilir onların yapılarını güçlendirmeye. Hatta ek bir güç kaynağı olmadan kısa çivi güzel ve sağlam. İkincisi, onlar çok dikkat ediyorlar. Kolayca bir iş toplantısı ziyaret edebilir veya okulda veli toplantısına gelmek - kimse çivi ve bayağılık alaka hakkında bir soru olacaktır. verdirdiler - Devlet alımı veya bir gençlik partisi restoranda akşam yemeği ya da bir barda arkadaşlarıyla sohbet kısa çivi manikür, üzerinde herhangi bir durum için uygun aydınlık ve şık.

Üçüncüsü, bu mevsimde delicesine popüler, küçük tabaklarda mükemmel görünüyor vernik karanlık gölgeler. onlar büyük çivi büyüdü koymak, bir peri masalından kötü bir cadı dönüşür. Buna ek olarak, mütevazı küçük marigolds ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Eğer parlak bir manikür yapmak onları daha az vernik alır örtmek için. Parlak dergilerde yayınlanan fotoğraflar, boyama kitapları bütçe seçenekleri bir sürü teklif ve uygun fiyatlı bakım için farklı yöntemler göstermektedir.

Kısa tırnaklar Tırnak cilası. adım №1

vernik uygulanmış önce, bir çivi plakasını hazırlamak için gereklidir. cilt parmaklarını buhar ve esnek hale gelir böylece - başlamak için birkaç dakika ılık su veya süt bir çanak içinde kalp kaybetmek. Yumuşatılmış cuticles sonra dikkatlice otschipnite, kadife çiçeği dibinde kaldırın. derini Parmaklarınızın yaralanmasını riske çünkü çok fazla sen, ihtiyaç kesilmez. Sorun hala olduysa, hidrojen peroksit manikür yağlayın ve bir pamuklu çubuk ekleyin.

Cımbız da tırnak plakasının etrafında azgın deri kaldırmak gerekir. Sonra kadife şeklini verilebilir. Biz kesinlikle bir yöne bağlı kalarak, tırnak dosyaları yardımıyla bunu. Düzensiz hareketler o zaman pul pul ve kıracak, tırnak yapısına zarar verebilir. Sonra gres plakası ve çevrelerindeki cilt vitamini yağları masaj bit ve oje çıkarıcı yağını silin. Prosedür tamamlandıktan: Artık kısa tırnakları parlak boya ile oje uygulamak için hazırız.

renklendirme seçenekleri. adım №2

En kolay yolu parlak ve renkli manikür yapmak - Farklı renklerde çivi boya üzerine koydu. Monotony moda değil, ama çok renkli gökkuşağı - popülerliğinin zirvesinde. sipariş paletle abartmak değil ve tam manikür zevksizlik dönüşmez olarak, modifiye iki favori oje seçmek ve parmaklar teker teker başvurması önerilir.

eğilim de noktalar ve çizgiler polka. bir lak birinci düzenlemesine için plaka boya ve diğer noktalar çizilmiştir. ucu renkli bir sıvı içinde hafifçe pençe üzerine batırılmış: Bu küçük iğne olmalıdır. bezelye yakın bulunuyorsa, güzel bir çiçek olsun.

İkinci seçenek için gerekli iç veya sıradan kasetten Özel şeritler. basit bir cihaz kullanarak, parlak manikür hatlarının çeşitli dekore edebilirsiniz. Fotoğraflar, ihtisas dergilerinde güzelliği bulmak kolay başlayanlar için adım talimatları ayrıntılı bir açıklama ve bir adım. Bu durumda, öncüler basit bantları kalmak için tavsiye edilir. Zaten elini doldurdu olanlar, sen geometrik şekillerle biraz hayal edebilirsiniz. Bunu yapmak için, şeritler seçilen tasarımı kesilmelidir.

Her zaman şık Fransız manikür

kısa çivi giyerdi bu kadınlar için ideal bir seçenek. O sadece görsel olarak plakayı uzatır, aynı zamanda herhangi bir giysi tarzı ile iyi gider ve basit bir uygulamadır tekniği var. Eğer parlak ve renkli manikür, yaptığınızda, olağan boyama konumunu değiştirmek için deneyin: pençe ucuna, bir sevdiği renk oje seçerek renkli yapılır bej veya beyaz ve kalan kısmın daha açık bir ton sürün.

"Ay manikür" - kısa tırnaklar iyi bir çözümdür. Bu durumda, taban kısmının görünümü ucu: gülümsemek hattı beyaz boya yüzeyinin geri kalan herhangi bir parlak vernik ile kaplanır. Bunun yerine, "renkli tunik" bir renk fakat farklı tonları kullanın. Tırnak plakasının renk koyu düzenlemesi, taban 'ın kenarı - Işık. Bu da tam tersi olabilir ve. şık bir görünüm bozulmaması için ve tatsız kitsch kısa tırnaklar güzel bir parlak manikür açılmıyor şekilde veya serbest kenar, payetler, kristaller, ve çizimlerle süslenmiş, ancak yalnızca üzerinde bir parmak edilir.

Diğer seçenekler ceket

Örneğin, "düğün". stil sınır vardır ve sonuna kadar vahşi hayal çalışmasını sağlar. sanatsal heykel veya kurutulmuş çiçekler: Burada bir süs çeşitli kullanabilirsiniz. Bazı gelişmiş bayanlar çivi veya polimer kil para simgeler, kelebekler, meyveler ve meyve yapılmış gerçek çiçekler üzerinde tutkal yönetmek. tarzı ceket bağlılık, bu kıskaç ucu süslemeleri: kapatılmış şeffaf jel ince ayrıntıları tabaka uygulanan cila parlak kalanı.

İlginç bir çözüm renk ve tırnak iki yarısı rengarenk, genellikle zıt renkleri boyamak "ekstrafrench" dir. stilinin temelini - dramatik farklı renkte serbest kenarının hattı. Örneğin, uç - kırmızı, levha - sarı, ve şerit - parlak altın. Aydınlık ve yanardöner Manikür, eğer "gülümseme" ile deney, kısa tırnaklar üzerinde mükemmel bakacağız. O bir konik şekil verilebilir, hilal değişen sola veya sağa. Bu durumda, yazar beğeninize renkleri seçer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.