IlişkilerCinsellik

Haftada kaç defa seks yapmanız gerekiyor? Haftada kaç defa sağlık seks yapıyorsunuz?

Ülkemizde çeşitli samimi konular hakkında açıkça konuşmak kabul edilmemektedir. Bununla birlikte, insanların ilgisini çeken çok sayıda soru var ve doktorlardan onlara verilen cevapları bulmak mümkün değil. Durumun düzeltilmesi gerekiyor. İşte bu yazıda haftada kaç kez seks yapmanız gerektiğini konuşmak istiyorum.

Seks hakkında

Açıklığa kavuşturulması gereken ilk şey: kendi başına cinsiyet - çok sayıda artı içeren çok yararlı bir ders. Bununla birlikte, bazı durumlarda, bu olumlu taraflar diğer tarafa kayabilir ve insan sağlığını tehdit edebilir. Bu nedenle, samimi ilişkilerin her zaman korunması gerektiğini unutmamak önemlidir. Bu sadece erkekler için değil, öncelikle kadınlara da uygulanır. İstenmeyen hamilelikten nasıl korunması gerektiğini minimum düşünmelidir. Ve tabii ki, prezervatif cinsel yolla bulaşan çeşitli cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunma olarak kullanılması çok önemli. Bir kişi eşinden emin değilse - özellikle de sağlığı - bir dahaki sefere kadar şüphelerin ortaya çıkmayacağı durumlarda yakınlığı ertelemek daha iyidir. En yararlı samimiyetin sevdiklerinizle olduğunu söylemek de önemlidir, o zaman sadece vücudun değil, aynı zamanda ruhun (beyin, duyguların - kendisine daha uygun olduğu konusunda) maksimum pozitiflik elde edersiniz. Ve bu genel insan sağlığının çok önemli bir bileşenidir.

Erkekler hakkında

Genellikle, haftada kaç kere cinsel ilişkiye girmeniz gerektiği konusuyla ilgilenen erkekler. Sonuçta, güçlü seks temsilcilerinde aktif cinsel yaşam eksikliği çeşitli hastalıklara neden olduğu kimsenin sır değil. İlaç gelince, verilen soruya doğru bir cevap verir: Bir erkek için ideal rakam haftanın beş günü olacaktır. Bununla birlikte, birkaç tane "but" var: adamın yaşını, cinsel mizacını ve sağlık durumunu göz önüne almanız gerekiyor .

Kadınlar hakkında

Kadın, haftada kaç kez seks yapmanız gerektiğini merak etmeye başladığında ilginçtir. Çoğu zaman, memnun bir yüze sahip olan arkadaşlarıyla konuştuktan sonra, onların yakınlarını sergilemeye başlarlar, bazen harika figürler de denir. Ancak, her bayan kendi ihtiyaçlarını karşılayan kendi oranına sahip olacağını hatırlamak önemlidir. İlaç gelince, haftada en az bir kere bir kadınla cinsel ilişki kurmasını öneriyor. Bu, kendi vücudunuzda normal bir sağlık düzeyini korumak için gerekli olan minimum miktardır. Sayıların büyük ölçüde farklı olduğu ortaya çıkıyor. Bu durumda evli bir çift ne yapmalıdır ? İdeal seçenek - bir günde seks yapmak, yani Yaklaşık olarak bu, haftada üç kez gerçekleşecektir.

Yararlar hakkında

Seks yapmak için ne sıklıkta gerekli olduğunu anlamak için, erkeklerin ve kadınların samimiyetini tam olarak ne getirdiğini bilmek önemlidir. Bu nedenle, öncelikle rahatlamak, stres atmak ve rahatlamak için harika bir yoldur. Sonuçta , insan beynindeki en yüksek keyifli anlarda, kişinin mutluluğu ve yaşamından memnuniyet duygusu ile karşılaştırılabilir gerçekleşir. Genel olarak konuşurken cinsel yaşam uykusuzlukla baş etmeye yardımcı olur ve bağışıklığı artırır.

Ağırlık hakkında

Birçok kadın, seksin kilo vermesine yardımcı olduğunun farkındadır. Ve samimiyet anında birçok farklı kasın karıştığı ve kalorilerin bir egzersiz bisikletinden veya bir koşu bandından daha hızlı yakıldığı doğrudur. Bununla birlikte, çok gayretli olmayın ve eşinizi simülatör olarak kullanın. İstenilen sonuca ulaşmak için haftada bir kez samimiyetle girmek yeterli olacaktır.

Soğuk algınlığı hakkında

Kaç kere cinsel ilişki kurmanız gerektiğini öğrenmek için, böyle bir faaliyetin dokunulmazlığın iyileştirilmesine yardımcı olduğunu unutmamalıyız. Peki neden soğuk algınlığı ve grip önlenmesi olarak seks seçmiyorsunuz? Burada samimi samimiyetin sonbahar-kış döneminde olması özellikle önem taşıdığını söylemek gerekir. Bu durumda, vücudun bağışıklık sisteminden sorumlu olan önemli immünoglobülin miktarını arttırmak için haftada iki kez seks yapmak yeterli.

Kalp hakkında

Haftada bir kaç kere seks yapmak ve kardiyovasküler sistemle ilgili sorun yaşayanlara sormak önemlidir. Normal samimiyet kalp ritmini stabilize eder, kalp krizi ve inme riskini azaltır. Olumlu bir sonuç için üç kat samimi bir yakınlığa ihtiyacınız olacaktır.

Cilt hakkında

Cildi düzeltmek isteyenler için daha sık temasa ihtiyaç duyulmaktadır. Yüzde kızarıklık varsa, cilt çok yağlı veya kuru, öyleyse, o zaman dört samimi samimiyet sürer. Esas olan cinsiyet, cildin durumu üzerinde en doğrudan etkiye sahip olan vücudun hormonal arka planını stabilize eder.

Ruh hali hakkında

İyimserlerin haftada beş kere samimiyete girmesi ilginçtir. Bu, olumlu bir tutumu sürdürmenin yanı sıra enerji geri kazanımı ve yaratıcı düşünce için de gereklidir.

Beyin hakkında

Haftada kaç kez aydınlarla cinsel ilişki kurmanız gerekiyor? Burada rakam daha da büyük - yaklaşık altı kat. Bu tür aktivite, tüm işlevlerini geliştirirken beynin çalışmasını mükemmel şekilde uyarır.

Sinirler hakkında

Ve sinirlerini korumak isteyenler haftada yedi kez, yani seks yapmaya ihtiyaç duyacak. Her gün. Böylesine keyifli bir faaliyet, sinir sistemini mükemmel bir şekilde güçlendirir (özellikle kadınlarda), hormonal arka planı stabilize eder ve vücudun tüm organlarını ideal bir çalışma koşuluna götürür.

Ne kadar çok, o kadar iyi!

Haftada kaç defa seks yapacağını anlayan birçok kişi, "Daha çok, daha iyi!" Bununla birlikte, bu cevap tamamen doğru olmayacaktır. Sık sık samimi yakınlık (günde birden fazla), özellikle erkekler için sağlığına zarar verebilir. Bununla birlikte, eğer vücut gerektirirse, doktorlar yakın bir ilişki içine girme ve daha sıklıkla yasaklama riskini göze alamazlar.

İlginç gerçekler

Dolayısıyla, güney bölgelerindeki insanlar ve sıcak ülkeler, doğasında daha mizacı ve cinseldir. Isı, doğrudan insan kanda testosteron seviyesini etkiler olmasıdır. Uluslara gelince, samimi ilişkiler alanında en aktif Amerikalılardır. Bilim adamlarına göre, ortalama ABD'li ikamet yılda yaklaşık 124 kere samimiyete giriyor. Ardından 117, Hırvatlar ve Güney Amerikalılar -116, Ardından Yeni Zelandalılar-115 Yunanlılar geliyor. Cinsel rekortmenler listesinde ayrıca Fransızlar, İtalyanlar ve İsrailliler yer alıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.