GüzellikTırnakların

Tırnaklarda Desenler: ipuçları

Güzel manikür kalem kadınlar daha bakımlı hale getirir ve ona düzgün bir görüntü verir. Her kadın hayal , güzel tırnaklar doğa o zenginliği ile ona bahşedilmiş olsa bile. Tırnak sektörünün gelişimine modern seviyesi mümkün istenilen bayan yaratırım kıldı.

Özellikle popüler şimdi boyalar, renkli ile yapılabilir tırnak tasarımı sahiptir tozu, su ve akrilik vb boya, boncuk, tüyler, Farklı fikirler ve tırnak tasarımı trendleri dekor uygulayarak değişik tekniklerinin kullanılmasına izin. Tırnaklarda Desenler bağımsız yapılabilir, ama her zaman aynı dekor dikkatle sağ ve sol el yapmak almazlar, çünkü uygulama gereklidir.

Bu durumda Güven bu profesyonel olmakla birlikte, bağımsız olarak nogotochki güncellemeyi öğrenmek istiyorsanız, bizim ipuçları yararlanmak gerekir.

Tırnaklarda desenler böyle bir çivi dekorasyon için hazırlık tüm aşamalarını tamamlayarak, son sırayla uygulanmalıdır

İlk adım Tırnaklarınızı rakam uyacak doğru şekil vermektir. Çiviler tüm bileşimin omurga, bu yüzden dikkatlice temizlenir ve yavaşça törpülenmiş gerekir. Eğer karar verdiğinizde tırnak şeklindeki plaka, size tasarlanmış desen yapacak olan araçlara da seçmelidir.

özel önem çizim için farklı seçeneklerimizi deneyin akrilik boya, kullanımı kolaydır. Bunlar çivi büyük ve özel renk gölleri daha ucuzdur bak. Bu tür kaplamalar Eğer ince bir fırça, desen bile en küçük ayrıntıları ile boyamak sağlayan belirli tutarlılık vardır.

lake birkaç tabakadan uygulama gerektiren çivi üzerindeki desenler, aracı bir çabuk kuruyan bir bileşimle yapılmalıdır.

vernik farklı renklerde ek olarak kesinlikle desen uygulamak hangi bir araca gereksinim vardır. Profesyonel grubu farklı kalınlıktaki fırçaları içerir ve farklı hat uygulanması için özel olarak tasarlanmıştır. bunları kullanarak tırnaklar desenleri kolay ve basit oluşturmak ve bu çok düzgün görünüyor.

Kesinlikle çizimler daha iyi oluşturmak yanlış görüş , naroshchennyh çivi tırnakların uzunluğu küçük olsa bile, sence ve kısa uzunlukta mükemmel görünecek desen çizebilir. Önemli olan genel olarak bütün bir şekilde uyum içinde tasarlamaktır.

merak olanlar için desenleri nasıl çizileceğini özel fırça kullanarak olmadan çivi, elimizde araçlar kullanmayı önerebilir. çiçekler birbirine ve çizmek edilebilir Küçük Renkli noktalar kürdan konur. Tabii ki, ilk kez her zaman herhangi bir hata düzeltmek hangi yardımı ile, oje çıkarıcı tutulmalıdır her zaman el altında. doğru hatayı silmek için, oje çıkarıcı aracında batırılmış bir pamuk çubukla kullanabilirsiniz.

Karmaşık kurallarına uymak gerekmez evde çivi kalıplarını yapmak öğrenmek için. İlk olarak, baz çivinin tüm uzunluğu uygulanır. Onun resimlerinde bir tuval hazırlayan bir sanatçı olarak, sorunsuz ve doğru bir vakıf uygulamak için özen göstermelidir. Sen ışık ve hatta şeffaf vernikler kullanabilir ve tersine, tonu doymuş olabilir.

Önce çizimler basit olmalı, fırça hissetmek ve düz bir çizgi çizmek için öğrenmek gerekir. Temel kural tırnak Eğer tırnak üzerinde renk ve desen yeterli olduğunda kesin noktayı görmek öğrenmemiz gerekiyor, çizimler aşırı olmamasıdır. Bu basit bir desen her zaman en avantajlı ve başarılı görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.