GüzellikTırnakların

Evde yapılan en güzel manikür

Kadınlar her zaman dikkat çeken anlaştım. Bakımlı tırnaklar büyüleyecek ve zevk ve dağınık neden düşmanlık, ret. En ilginç manikür sadece profesyonel salonlarında, yüksek kaliteli el bakım evinde sağlanabilir edilmektedir.

Katı renkli pedikürler

Modern güzellikleri herhangi seçici tatmin edecek farklı renk ve tırnak cilası tonlarında, büyük bir seçim sağladı. Düz renk manikür çok zaman gerektirmez oluşturmanın en kolay seçeneklerden biridir. Ve özel beceri, zengin hayal gücü, ekleri gerekmez.

Günlük seçeneği için herhangi gardırop ve herhangi bir ortamda uygun bakacağız yumuşak, doğal renkler seçmelisiniz. Parlak tonları tercih elbise ve makyaj renkleri uyumlu kombinasyonu bilmelidir.

Hatta en güzel manikür maksimum, birkaç gün sonra onların cazibesini kaybetmeye - haftada. (Bu gomalak değilse) doğal tırnaklar üzerinde herhangi bir kaplama düzenli ayarlanmasını gerektirir. vernik yeni bir kat olmamalı uygulayarak manikürünü güncelleyin. İlk olarak, çok katmanlı çabucak çivi düşecek, ve ikinci olarak, sonuç benzer çaba düzensiz ve ucuz görünüyor. Dikkatli kaplama en güzel manikür sağlar. Fotoğraf altında bu fikri doğrulamaktadır.

kısa tırnaklar

Her kadın göze uzun çivi. Bir meslek başka doğa sahip olmalarını vermemiş, onları kısa kesilecek gerektirir. artık bir efsaneden öte - en güzel manikür sadece uzun çivi ile elde Şüpheli klişe. Doğal çekicilik ve sade güzelliği genellikle gözardı edilir, çünkü kısa tırnaklar oje çok etkileyici görünebilir! Doğru oje rengi seçin süslemeleri ve bakımlı görünümünü korumak için önemlidir.

güzel hale getirmek için evde manikür kendisi kısa çivi sahipleri basit kurallar takip edilmelidir:

 1. tercih verilmelidir manikür, manikür kaldırır sırasında. Bu teknik, görsel çivi uzatmak ve onları Sessizleştirme yapmanızı sağlar;
 2. Kısa tırnaklar için dikdörtgen görsel parmak kısaltmak olarak oval bir şekle seçmek daha iyidir;
 3. Kısa bir süre marigolds dikey elemanları uyacak - çizgili, desen, yıldırım;
 4. Geniş tırnak levhaları yalnız orta üzerinde boyamak gerekir. Tırnak çarpıcı ise ikinci katman tırnak köşeleri etkilenmemişken, birinci tabaka, tüm alanı üzerinde biriktirilir.

Aşağıdaki öğeleri manikür tamamlayıcı olmamalıdır:

 • üç boyutlu bir tasarım;
 • Birçok Rhinestones;
 • büyük dekoratif unsurlar, tasarımlar, çıkartmalar.

On kısa çivi vernik her tonu harika görünüyorsun. dekorasyon için bir çiçek tema ve sade desenleri seçmek daha iyidir. Her gün için şık bir seçenek - Özellikle etkili bir klasik "ceket" görünüyor. yardımcı olacak, aşağıda yayınlanmıştır, evrensel ve en güzel manikür, fotoğraf olduğundan emin olun.

dekoratif elemanlar

bir sanat formu - manikürünü yapılması. Modanın güncel kadınlara ne gerçekleşmedi! ustanın ellerini gerektirenler için, kendi başlarına başa çıkabilir ki, basitten dekor birçok türü vardır.

Tırnak süsleme elementler:

 • çıkartmalar, dövme;
 • folyolar;
 • taşlar, metal pul;
 • boncuklar;
 • boncuklar;
 • Flock toz (a oluşturmak için kadife manikür) ;
 • çizimleri.

En ilginç manikür doğruluk ve yönetim gerektirecek. takı sadece çok kullanmak gerek yok, bu görüntülere deneme yavaş yavaş yerine birine mümkün olan tüm seçenekleri birleştirmek en iyisidir.

Evde Manikür

Her zaman ana ziyaret etme şansına sahip değil çünkü adil seks Her temsilcisi en güzel manikür yapmak hakkında bilmelidir. Basit eylemleri gerçekleştirme daima bakımlı ve güzel elleriyle açık kalmasını sağlayacaktır.

Herhangi manikür buhar banyosu ile başlar. uygun bir kap içinde uçucu yağlar, deniz tuzu veya banyo köpüğü eklenir sıcak su ile doldurulur. Ellerinizi ve besleyici krem uygulandıktan çivi buharlı sonra, yumuşak bir masaj türüdür. Sonraki dikkatler manikür ödenir. Onlar kesilmiş veya özel spatula hareket edilebilir.

krem tamamen emilir, sadece daha sonra çivi işleme başlayabilirsiniz. Islak yüzeye kurcalamayın, çivilerin pul pul ve ufalanmış olacak. tırnağın aşırı uzunlukta bir törpü bağlı gerekli formu ile kesilir. tırnak yüzeyi hazır sonra, oje çıkarıcı ile tedavi edilmelidir, daha sonra lake altında taban katmanı uygulanır. Daha sonra, tırnak birincil renkte renklendirilmiş ve arzu edilen şekilde dekore edilir. Tüm katmanlar kurutuldu sonra, çivi ikinci, ankraj, bir tabaka ile kaplanmıştır. Bu baz dahil olmak üzere herhangi şeffaf tırnak cilası olabilir.

Güzel manikür sadece kadınların görüntüsünü tamamlayacak, aynı zamanda büyük moralinizi düzeltir değil. Bazı basit manipülasyonlar düzenli az çabayla düzgün ve bakımlı eller korumaya yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.