Haber ve ToplumÜnlüler

Polina Yumashev: biyografi, fotoğraf

Polina Yumashev (Deripaska) - Rusya'da ünlü VIP kişilerden biri. çocukluktan O ünlüler çevrili ve Rus iş ve siyaset en ünlü temsilcileri ile bir ilişki içinde olduğunu edildi. yıllar yayıncılık işinde kariyer inşa ve büyük başarı elde olarak bu Pauline olarak, pek kaygısız Playgirls olduğunu.

baba

Polina Yumashev Moskova'da Ocak 11, 1980 doğdu. Babası - Valentin Ivanov, Perm onyedi çocuğun sermaye geldi ve 1976 yılından bu yana kurye olarak göreve başlayan gazetesi "Komsomolskaya Pravda" çalışmıştır. 1987 yılında, Yumashev 1991-1995 yılında başkan yardımcısı editörü oldu dergisi "Ogonyok", katıldı ve 1995-1996 yıllarında bu tanınmış yayınların eserin baskısını açtı.

1996 yılında, yıl Valentin Yumashev bir yıl sonra Başkan Yeltsin danışmanı atandı edildi ve - onun yönetiminin başını.

Hala daha bebekken Pauline Ebeveynler boşanmış, ancak Valentin Borisovich her zaman kızı desteklemiştir. Borisa Eltsina kızı - 2002 yılında babam Tatyana Dyachenko ile evli. Üvey anne oldukça samimi oldukça büyümüş üvey için tedavi. Anne Poliny Yumashevoy - - kızı Iriny Vedeneevoy ile ortak fotoğraf Ayrıca, eğer basında bulunan pratikte imkansız olduğunu, Dyachenko ile genç bir kadın tasvir fotoğraflar, defalarca "zengin ve ünlü" nin hayatı hakkında söylüyorum, parlak dergi sayfalarında çıktı.

Rusya Federasyonu eski Başkanı kızı ile Valentin Borisovich düğün 2002 yılında gerçekleşti. Kısa bir süre sonra, Yeltsin cumhurbaşkanlığı görevini terk etmeye karar verdi ve onun uzun konuşmalarını yazdığı bir konuşma okuma, televizyonda açıkladı ve şimdi nouveau-in-law.

anne

Anne Pauline - Irina Vedeneyeva, o da bir gazeteci olarak çalıştı. Uzun yıllar boyunca o gazetenin "Moskovsky Komsomolets" ve "Sovyet Spor" için özel bir muhabir oldu. Kocasıyla birlikte o zamanlar yazmış ve "Akvaryum" Boris Grebenshchikov ve K. Nicholas bir grup hakkında film çekti. resim 1988 yılında geldi ve denilen "tek başına koro." O Valentin ile ayrılık de üzüntü ve ikinci kez evlendim asla.

2002 yılında Dyachenko Valentin Yumashev Maria'nın kızı verdi sonra, İrina Vedeneyeva o da hamile bildirildi. 45 yıl içinde, bir kadın sadece 920 o doğum için IVF ve tüm masraflarını yaptı ve hasta Polina devraldı bakımı söyledi tartı oğul doğurdu. O anne ve oğul gazetecilerin gözden kaybolduktan sonra.

ilk yıllar

Polina Yumashev aktif çocuğu büyüdü. 4 yıl beri büyük tenis nişanlıydı. Ancak, geri yaralanma sonrası kız spor vazgeçmek birkaç yıl vardı. 16 yıl içinde, Pauline o zaman başkanın torunu B. L. Eltsin ve Aleksey Chubays eğitimli Ekonomi MILFIELD, prestijli Okulu Fakültesi'ni İngiltere'ye gönderildi. eğitim kızlar için tüm masraflar babası devraldı.

Daha sonra Polina Moskova Devlet Üniversitesi ve HSB "Yönetim" bir uzmanlık alanı olan Moskova Devlet Üniversitesi'nde oyunculuk mezun oldu. Bir öğrenci olarak, yine tenis aldı ve hatta gençlik milli takımın bir parçası oldu.

kader toplantısı

2000'lerin başında Roman Abramovich, Valentin Yumashev onun iş ortağı Oleg Deripaska aşina. o zaman ikincisi nispeten genç yaşına rağmen 30'un üzerinde biraz, Deripaska en umut verici Rus işadamları ve en uygun talipleri ülkenin biri olarak kabul edilmiştir. Yeni bir tanıdık Güzel kızı hemen girişimcinin ilgi gördü. Gençler karşılamaya başladı ve 2001 yılında, kısa bir roman sonra Polina Yumashev ve Oleg Deripaska evlendi.

evlilik

Daha sonra, birçok bir kolaylık evlilik olduğu gerçeği anlattı. Magazin çoğaltılmış devam etmesi söylentilere göre, Polina Yumashev - Valentin Yumashev kızı - güçlü mali ve siyasi grup oluşturmak için, babasının ısrarı ile evlendi. böylelikle yeni bir düzeye ülkenin siyasi liderlik ile irtibatını getiren bir dereceye Borisa Eltsina torunu oldu çünkü kocası da kaybeden değildi.

Tüm olumsuz tahminlere rağmen, evlilik yeterince güçlü olduğunu ve çiftin yakında birlikte hayatlarının 16 yılını kutlayacak.

koca

Polina Yumashev erken yıllık bir biyografi, zaten biliyor, şu anda Rusya'nın zengin kişilerinden biri eşidir. evliliğin bütün yıl sonra Oleg Deripaska defalarca servetini çarpılır. 2016 olarak, ülkemizin 200 zengin işadamlarından sıralamasında 41. sırada yer aldı. Bu durumda Deripaska 2,1 milyar ABD dolarıdır ve o uzun sert ve özverili girişimciler birçok çağrı sadece olarak alüminyum patronu şöhreti çekti. demirsiz metallerin üretiminin yanı sıra, faiz Deripaska alanı gayrimenkul yanı sıra havaalanı, sigorta, tarım ve işletmelerin diğer türlerini kapsar.

Ticarette ilk adımlar

Kredi için, bu makalenin kahraman, ben kimse bu yakın Borisa Eltsina biri ve eşi oligark Oleg Deripaska kızı olarak konuştu uzun süre o onun hakkında söylemek gerekir.

Bugüne kadar, Polina kendini kendilerini ve çocuklarını sağlayabilir. Bu eşti kendi işlerini başlatmak için ona yardımcı olduğunu inkar etmek değildir. 2006 yılına kadar kocasının başkentlerine sayesinde beş üç yaşındaki oğlu Peter ve kızı Meryem bir anne olarak, Yumasheva popüler sürümleri "Ovva-pres", "İç + Tasarım" ve "Benim pipsqueak ve ben" Deripaska sermayeli. Daha sonra Yönetim İleri Medya Grubu Yönetim Kurulu yöneldi. Bu şirket her yıl Pauline ailesine yaklaşık 10 milyon $ getiriyor.

Kariyer Poliny Yumashevoy

Onların yayıncılık şirketi marjinal karlı dergilerini Sandra ve kapalı Pauline Yumasheva mali durumunu iyileştirmek için "Valea Valentine." Bunun yerine, 3 yeni sürümleri Araba, Öykü ve Empire basılmaya başlandı.

Şu anda, Polina Yumashev kız arkadaşı ile, tanınmış sosyetik ve iş kadını Zhukov, tanınmış ve karlı "Ağ" dergisinin sahibidir "Dedikodu". Buna ek olarak, kadınlar online proje Bondarchuk yatırım yaptık, sinema tutkunları ve film yapımcıları için sosyal ağların bir dernektir.

Pauline kendisi hakkında söyler

Yumasheva-Deripaska görüşmeler büyük bir aşığı değil. Ona göre, genellikle o sabah 9 uyanır ve yayınevi gitmeden önce, bir saat yoga sever. Böylece fiziksel formunu korur ve sinirleri yatıştırır.

Genç bir kadın trafik sıkışıklığı zaman son derece rahatsız edici kaybıdır. o prestijli ruble yaşar beri Yumasheva, özellikle akut ve iş başkentin merkezine gitmeden önce bu bir sorundur.

Pauline çalışma hayatının önemli bir parçası olarak gören ve o yeni projeler oluşturarak sahiptir diyor.

Gazeteciler hep bir eş Yumasheva olaylara ne katılımı konusunda söz istiyoruz. bir röportajda bu soru üzerine, Pauline Oleg Deripaska bazen onu yayınevi çalışmak ister söyledi, ama onunla istişare ve kendi başlarına sorunları çözmez dener. Aynı yaklaşım dedi, kocası, "yüklenmeyen" çalışırken, iç kargaşa ile ilgili olarak kullanılan ve bir çok problemle olmadan edilir.

Aile sorunları

Polina Yumasheva (gençliğinde fotoğrafını görüyoruz. Üstü) ve aile hayatında kocası her zaman pürüzsüz değildi. Özellikle, durumda "sıfır" sonunda Olega Deripaski keskin kötüleşti. Aile hatta yerine çocuklar bu Kazak köyünde annesiyle birlikte yaşadığı Krasnodar bölgesine yaptığı gezi için yerleşmek için Fransız Rivierası geleneksel tatil etmek zorunda kaldı. Ve Deripaska o Rusala borçlarını çözme meşgul olarak, onlara eşlik ve birlikte anlaşmazlığını etmedi "Alfa-Bank."

Hatta çocuklar ve sermaye Polina Deripaska eşlerine ve seyrek bir araya geldi ve, uygun Yumasheva arkadaşlar, sabit skandalların dönüşü sonrasında. Dahası, söylentiler sürekli meşgul Pauline eşinden dikkat eksikliği ünlü kazanovası ve başarılı işadamı Aleksandrom Mamutom ile bir ilişki yüzünden başını telafi karar verdiğini yayıldı. İkincisi, en az iki tanınmış kadınları boşanma sebebi olduğu için bilinir.

Her ne idiyse, Polina ve Oleg Deripaska birlikte kaldı. Genç kadının üvey favori Tatyana Dyachenko izin vermedi aileyi yok etmek söylenir. Bir süre sonra, kendilerini olmuştur çiftin aktif olarak evlilik alanında herhangi bir sorun varlığını inkar ve onlar terk etmek bir niyeti yok ettiğini iddia etti.

Şimdi kim bu Polina Yumashev biliyorum. Bu genç kadın insanlar RUBLEVSKAYA eşleri tarafından lakaplı birçok kadın farklıdır ve bu gençlik bilerek iş zirvelere arar ve güzellik sonsuz değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.