GüzellikSaç

Gümüş saç: boya seçimi, boyama tekniği

Gri ve gri tonları - bu 2016 yılında moda haline geldi ve üst konumlarda olmaya devam tüm gümüş saçlı, bu. Kadın ve kızlar giderek gümüş boya renkleri inanılmaz, gizemli, şık görüntüler oluşturmak kullanıyor. Daha yakın zamanlarda, gri saçları boyar, ve şimdi o gümüş saçlı sokak yirmi bayan buluşmak, popülerlik zirvesinde olan nadir değildir ve sürpriz kimse, sadece bir zevk neden olmaz. Bugün kime o bozuk değil tonu için bukleler için bakım gelirdi, gümüş saç rengi yapmak hakkında söyle. Ayrıca gümüş renklerin en güncel varyasyonlarını düşünün.

seçimi boya

Şimdi, hemen hemen tüm üreticilerin gümüş tonlarında bir sürü sunuyoruz. En popüler markalar arasında "L'Oreal", "Estelle", "Cieza" dir. biz sadece nasıl doğru gölge seçmek için tavsiyede edecek markaların her biri hakkında konuşun.

Gümüş saç rengi dış süslemeleri, resmin bütününe yağma. Eğer gri renk renk karar vermeden önce dikkatlice bir sonuç almak istediğinize karar, görünüşlerini değerlendirir. Önemli ayrıntılar - yaş, göz rengi, cilt tonu, saç tonu anne.

renk seçimi için öneriler

  1. Orta ve orta yaşlı kadınlar tercih edilmemelidir , serin renkler sadece solma belirtileri vurgular. İdeal doğal gizlemek gri saçlar, kırışıklıklar ve renk yüz gri-kahverengi tonlarında halsizlik.
  2. yukarı görünüm soğuk tip 30 yıla Kız (soluk veya pigmentasyonu, mavi, koyu mavi, gri ve yeşil gözleri olmadan beyaz deri) açık gri koyu griden uygun her şey serin gölgeler, neredeyse beyaz. Gri saç rengi biraz gölge yeşil gözlü, onlar kadar parlak olabilir, bu yüzden boya öncesi dikkatlice düşünmek olmaz olduğunu.
  3. Yüz çiller veya sıcak cilt tonunu (zeytin, şeftali) ile dekore edilirse, o zaman soğuk renkleri seçmeyin, onlar yağışlı Grileşme getirecektir. Sizin gölge - gri-kahverengi herhangi renkler, mükemmel senin sıcak bir görünüm vurgulaması bekleniyor. seçenekleri hala vardır, bu boyama yöntemi Ombre, bu uçlara veya ipuçlarına köklerinden ortasından soğuk gümüşi saç olabilir. Ayrıca, seçenek - gümüş serin gölge siyah bireysel şeritlerin ipuçlarına ortasından düzgün akar zaman "tuz ve biber" dir. Sadece büyülü görünüyor!

Eğer çok katmanlı bir boya kullanırsanız Gümüş saç rengi, şaşırtıcı. teknoloji grinin koyu ve açık tonları karıştırma içerir. Sonuç görsel ek hacim alacak inanılmaz bir renk, vurgular ve yanardöner, saçı.

platin rengi saçlı sarışın

Gümüş saçlı bu renk doğal açık kahverengi renk bukleler sahiplerine en kolay yolu alabilirsiniz. , Hafifletmek neredeyse beyaz olsun Bunu yapmak için, onlar güçlü olması gerekir. Bundan sonra, inci parlaklık eklemek. Tabii ki, birçok durumda bu sarılık, tonlama yardımcı olacaktır ondan kurtulmak bunu ortadan kaldırmak için özel kremleri ve şampuanları kullanmak olsun görünür. Özel kül-beyaz şampuan mükemmel bir çözümdür. saç rengi ile kızlar uzaklardan dikkat çekecek, her kıyafeti mükemmel bakacağız.

Gri saç rengi

gri bir gölge elde etmek için - koyu gümüş ışıktan, başlangıçta açık bir renk veya gri saçları, yani doğal pigment mahrumdur birine sahip en uygun, "maddi" dir. Bu gibi durumlarda, bir kalıcı boya, aynı zamanda farklı renk tonu, Balsam şampuanlar sadece kullanabilirsiniz. sarışın güzellikleri için, saçı zarar sağlıklarını tehlikeye atmadan gri saçları yapmazlar birçok iyi huylu uygulamalar vardır. renk bleknul değildir, böylece bu tür vasıtaları iki veya haftada üç kez kullanabilirsiniz. Ve, koyu kahverengi ya da kızıl saç niteliğinde kadınları ne? Yani bayanlar iyice hazırlamalıyız.

restoratif prosedürler

açıklama için geç bir ay önce o başlamalıdır. yakında gerçek işkenceye onları ifşa edecek, çünkü daha önce yapıldığını daha yoğun saçınızı nemlendirir. nemlendirici amaçlayan bir saç maskesi alın. Her saç yıkamadan sonra ısırgan ve papatya saç durulama kaynatma, kendinizi aloe suyu, yumurta sarısı ve yağ (dulavratotu, badem, Çay dikeni, hint, buğday tohumu, kayısı, zeytin) bir nemlendirici maske yapmak.

Prosedürün açıklama

İki veya daha fazla tonlar konusunda kendini tutman gerekiyorsa, oksit tozu netleştirilmesi gerekir. Karışım saça uygulanır talimatlarına uygun olarak hazırlanır. tutma süresi orijinal rengine bağlıdır: koyu doğal renk, tutmak için daha uzun gerekir. onlar "Eğer suç alıp gidecek," gibi hepsi olmasa da, saç daha yarım saatten "işkence", ancak belirgin inceltilmiş saç önerilmez. o zaman ama önce değil, yine üç gün sonra kırbaç, size uygun olmasaydı, sonuç odaklanın.

renklendirme

Eğer yıldırım sonucunu kabul ettikten sonra, bu gerekli ise yeşil ve sarı renklerde kurtulmak için ayarlamak. Bu yararlı tonerler, mor gümüş veya gri renkte olacaktır için. Stilistler birkaç aşamada bundan önce hafifletmek ashen kullanımı kalıcı boya vermek için koyu saçlı kızlara tavsiye edilir. Geçen açıklama en az bir hafta beklemek gereklidir sonra Senden önce maske ve Balsam kullanarak tüm ederken, onların nemlendirici gümüş renginde saçları boya. Renk düzensizliğine ortaya çıkabilir ve saç çok gevşek olduğu gibi, tavsiye edilen süre önce boya etmeyin, onlara çıkan stres bir mola ver. Gümüş saç boyası da oldukça uzun daha da saçı travmatize değil seçmek daha iyidir, tutulur, bezammiachnoy olabilir.

Çiçek Bakımı

tüm prosedürler bozulabilir devlet bukleler tarafından yürütülen sonra onları geri gereklidir ve yaralama değil. Daha uzun bir süre rengini korumak için Tabii ki, bu arzu edilir. Nasıl gümüş saçları korumak ve sağ onlara bakmak? O renkli saçlar için tasarlanmış profesyonel bir şampuan ve kremleri kullanmak gerekir, oldukça basit. Bunlar doku bukleler nazikçe, temizlemek geri, renk ve parlaklığını korumak zarar vermez. Başka ne saç ve doymuş renklerin dayanıklılık sağlığı için mücadelede size yardımcı olacaktır?

  1. hastalıklı, solgun - saç iki santimetre biter Klip - En hasarlı alanlar ve onlar daha sağlıklı onları alarak daha fazla vitamin talep edecek ve estetik olmayan bakacağız.
  2. Bir süredir En azından saç kurutma makinesi, ütü, maşası ve doğrultucu unut. Bunları uygulamadan Gümüş saçları göndermezseniz, daha sonra termal koruması kullanın.
  3. Haftada üç gün tonerlerini kullanarak yeniler.
  4. Bunu aynı renk pigment hasarlı bölgeleri mühür ve onlarda olacak, laminasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Haftada bir kez, yerine şampuan yumurta sarısı kullanılarak. O sadece mükemmel saç temizlemek değil, aynı zamanda tarak, itaatkar, yumuşak kolaylaştır onların iz elementler, vitaminler besler.
  6. Haftada iki kez, doğal yumurta maskesi yapmak. Sen su kaşıkla karıştırılır sarısı ve kafa derisi içine ovmak, ama besleyici yağlar yoğurma alabilir olabilir.
  7. saç büyümesini ve güçlendirilmesini teşvik vitaminler iç.

bizim basit ipuçları kendi benzersiz görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır ve uzun süre gümüş saçları ve zengin renk sağlığını korumak için umalım!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.