BilgisayarlarYazılım

Çünkü ne hata mesajı "hata 1935" MS Office yükleme?

Bilinen ofis MS Office paketi, modern şirketlerin ezici çoğunluğu tarafından kullanılmaktadır. Esnek ayarları kullanmak son derece kolay olduğunu ve sadece, aynı zamanda en karmaşık elektronik tablolar, veritabanları ve profesyonel düzey sunusu oluşturmak ve format metin dokümanları sağlar. Ne yazık ki, kurulum sırasında sık sık metin "Hata 1935" ile gösterilir.

İpuçları firmanın kendisinin sitesinde yer alan bu sorunu çözmek için, çoğu durumda, görünür bir etkisi vermeyin. yazılım paketinin analoglar hiçbiri Microsoft ürünleriyle daha zengin olduğu, işlevsel ile yüzüncü bölümünü sağlamaz çünkü Tabii ki, bu, hayal kırıklığı yaratmaktadır.

Her şeyden önce, biz eylemleri tamamen yararsız ve adı "hata 1935" dir afet, başa yardımcı olmadı acemi kullanıcılar bak.

Bu nedenle, en çok verimsiz yöntem:

  • kayıt Temizleme, yararları o kadar şevkle bilgisayar yardımı her türlü portallarında boyadı. Gerçekten yararlı birçok durumda bu işlem, ancak hiçbir olumlu etkisi hatasının tespiti izin vermeyecektir. Dahası, kayıt defteri ayarlarını MS Office yükleyici değiştirmek ve aslında erişemediği (sıkıntı nedenlerinden biri), ortalama kişi yok özel ayrıcalıklar gerektirir.
  • İşletim sistemi de popüler bir çözümdür yeniden yükleyin. Hatta her zaman değil yardımcı olur. Buna ek olarak, tam bir yeniden yükleme genellikle bir zaman fahiş uzun bir miktar alır.
  • Çok saçma, yeni MS Office indirin. Sen seçenekler onlarca ve hakkını denemek ve bulabilirsiniz.

derlemesinin yüklemesi sırasında metin «Hata 1935. Hata ile mesaj" şaşırtıcı derecede basittir nedeni. şey birçok engelli denilen önemli bir modül olmasıdır "Windows Installer modülleri." genellikle bir "kırık" sürümleri olarak ayarlanır ofis paketinin bu sürümü olduğundan Çoğu zaman, bu hatanın kurbanı MS Office 2010 kullanıcılardır. Böylece "hata 1935" artık bozulmuştur ve sizi rahatsız etmez ne yapılabilir kelime işlem ve elektronik tablolar?

MS Office'i yüklemek mümkün değildir sebebi nedir?

Pratik vakaların büyük çoğunluğunda, suçlu .NET Framework 2.0 işleyişinde bir başarısızlık ortaya çıkmasıdır bir sorun olduğunu gösterir. Kullanıcılar çalışan Windows XP yeniden bu paket basittir ve bilgisayarınız daha yeni bir işletim sistemi varsa, geçerli sürümünde .NET Framework paketi kaldırmak ve sonra güncelleme sistemini çalıştırmak zorunda olacak. Her şey iyi giderse, birçok durumda, "hata 1935" iz bırakmadan kaybolur.

Başarısız olursa, Windows Install Clean Up'ı adı verilen özel programı kullanmayı deneyebilirsiniz. Tamamen sistem zaten yüklü Office bileşenleri kaldırılır, tanımlamak ve hataları düzeltmek. Aynı zamanda müdahale programı CheckSUR kullanmaz. O da en kritik hataları ve sorunları kaldırarak, işletim sistemini kontrol eder. Son olarak, yukarıdaki programlar benzer prensibi olan SFC programını kullanır.

Biz derlemesinin yüklemesi sırasında metin «Hata 1935. Hata ile mesaj" artık işten rahatsız umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.