Gıda ve içecekYemek tarifleri

Ayrıntılı tarifi: "yoğunlaştırılmış süt ile somun"

Reçete "Fındık yoğunlaştırılmış süt ile" özel sahiptir hemen hemen her ev kadını, bilir pişirme için formu tatlı ürünün. Sadece basit ve uygun fiyatlı malzemeler bu bisküvi hazırlamak için gerekli olduğunu belirtmek gerekir. Uzun bir süre (3-4 saat) için bir yemek hazırlama, ama inanılmaz lezzetli ve doyurucu döner.

step tarifi Adım: "yoğunlaştırılmış süt ile somun"

Hamur için gerekli malzemeler:

  • büyük yumurta - 2 adet;.
  • yağlı mayonez veya kalın krem (yarı her ikisi,) - 100 g;
  • Kum şeker - ¼ cam bardak;
  • Yağ, taze krem (iyi bir margarin yerine geçebilir) - 100 g;
  • elenmiş buğday unu - 2.5 ila 3 yönlü kap (kıvama bağlı olarak);
  • Küçük bir kaşık - kabartma tozu (elma sirkesi ödemek için emin olun).

"Kabuklar" temel karıştırma işlemi

"Karamelize süt Fındıklı" Reçete Eğer böyle tatlı yemek oluşturmak için kullanmanızı önerir yumuşak ve elastik hamur, elin iyi kaybıdır. pişirin için, sonra şeker ile yumurta yendi biraz soğutulması gereklidir öncedir eritilmiş tereyağı, bunları eklemeniz gerekir. Bundan başka, ağırlık kalın krem, kabartma tozu tatlı söndürme sirke 1 kaşığı koymak ve elenmiş un dökün olmalıdır. Sonuç olarak, tüm bu bileşenlerin bağlantısı kalın ama yumuşak ve yağ hamur işi olmalıdır.

pişirme ürünlerinin süreci

çerezleri oluşturmak amacıyla "Fındık yoğunlaştırılmış süt ile" onlar için özel bir "kabuk" pişir gerekir. Bunu yapmak için, çift şeklinde tereyağı ve gaz sobası üzerinde kırmızı bir ışıltı ile yağlayın. Bundan sonra, her girinti topu için gerekli olan küçük temellerin bir buçuk yemek kaşığı yerleştirilmiştir. Daha sonra, yaprak formu kapatın ve kolu tutarak, orta ateşte yerleştirmek olmalıdır. Dışarıdan ve içeriden gibi pembe olana kadar bu pozisyonda, kurabiye, o zamana kadar pişmiş olmalıdır. overcooking önlemek için, aynı anda yemekleri çevirmek düzenli olmalıdır.

hazır Parti "kabuklar" sonra yaprak açıklamak zorunda ve sonra büyük plaka veya üzerinde sallamak olduğunu kesim tahtası. onlar kalıbın yüzeyine biraz Takılırsanız bir çatal kullanarak bunları ayırmak için arzu edilir.

Aynı zamanda "yoğunlaştırılmış süt ile somun" için tarif doldurma için aşağıdaki bileşenleri içerir:

  • Kalın kaynatılmış yoğunlaştırılmış süt - 2 standardı kavanoz;
  • kavrulmuş fıstık soyulmuş - ½ fincan.

lezzetli ve tatlı dolgular hazırlanması için birbirine bağlı süt ve zemin fıstık yoğunlaşmış ve daha sonra dikkatlice karıştırın edilmelidir.

formasyon tatlı

Bu makalede görebilirsiniz fotoğraflarla Çerezler "yoğunlaştırılmış süt ile Fındık", çok hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulur. Bunu yapmak için, 2 pişmiş "kabuklar" almak ve daha sonra dolgu ile doldurun ve aralarındaki sızdırmaz.

Nasıl çay için uygulanacak

Tüm "fındık" oluşturulur sonra, derin bir kapta bir slayt hazırlamak ve pudra şekeri güzellik serpin gerekir. gıda ambalaj kâğıdı veya torba (bayat değil) için sıcak bir yerde olması gereken bu tatlı ürünü tutun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.