SağlıkMüstahzarlar

Digoksin - kullanım talimatları

kardiyak glikozitler - Digoksin ilaçların harika temsilcisi sınıftır. bu ilaç grubunun etki özelliği bu ilaçların küçük bir doz kalp kasının kasılma gücünü arttırdığı bir gerçektir. kalp yetmezliği sık reçete ile doktorlar nedeni budur digoksin, talimatlar kullanım için açıkça ilacın zamanında kullanılması periferik ödem şiddetini azaltır ve hastanın durumunu iyileştirir belirtilecektir.

Digoksin - İlaç kullanışlı ama sinsi

aritmi, taşikardi, zaman Çoğu zaman kalp yetmezliği doktor bunların kullanımı ise kalbin iletkenliği ve innervasyonuna ilacın etkisi ile açıklanabilir hastalar digoksin, reçete - nabız dolayısıyla azalmış, ilacı kullanırken yavaşladı ve nabız. Buna ek olarak, uyarılarda iletimini yavaşlatan kalbin iletken sisteminin merkezi sinir sistemi ve otonom sinir sistemi - neden gelişmiş olduğu nöro distoni reçete digoksin gibi. Bu durumda, kullanım için talimatlar doz 3-4 ardışık gün boyunca ilaç reçete için tavsiye az olup olması gerektiğini belirtir - VSD en tercih edilen hastalara daha az yan etkileri olan digoksin analog dahil ilaçlar, tentür atamak (Lantosidum elde edilen inciçiçeği).

Eğer ilacı kullanmaya başlamadan önce doktor doğru önerilen doz doygunluğu ve bakım dozu hesaplamak gerekir - yanlış randevu bu kardiyak glikozit advers olaylar ve etkileri büyük numarası vardır. Doktor üzerinde yer almalıdır kullanım için digoksin, talimatlar reçete her hastaya, nedeni budur komodin veya uygun bir yerde, aşırı doz mümkün belirtilerini bilmesi gerekir. Bu belirti genellikle kusma ve kalp hızını yavaşlatarak, bulantı çok daha erken gelişir - bulgularını erken bir mavi renk tanıdık ev nesnelerin görünümü olabilir.

Eğer digoksin almalı nasıl

Doktor digoksin, geçtiğimiz yetmiş yıldır değişmeden kalır kullanım talimatları, sindirilmesi amaçlanan kardiyak glikozitler, en etkili ilaç kalmasını hastaya açıklamalıdır. Bu hasta güncel glikozit bitkisel ham maddelerden elde olmasına rağmen, bir farmasötik tesisinde üretilen tek bir tablet formülasyonu anlamlandırmaktadır alma, diğer şekillerde digitalis ilaçların kullanımı yasaktır. digitalis farklı türlerin, aktif terkip maddesinin farklı miktarlarını almak, ve dijoksinin aşırı dozda neden ise Tabletlerde, ilaç miktarı, çok az ve sıkı bir şekilde kalibre edilmiştir kalp krizi.

3 gün giriş 3 gün mola verilir, ancak duruma göre, doktorunuz bir mola yapmak için üç gün ve dört İlacı önerebilir veya düzenini değiştirmek için - digoksin, Uygulama ayrıca uzun süre değişmeden kalır hangi endikasyonları, aralıklı alınmalıdır nedeni budur ama sadece sıkı ve sürekli denetim altında. ilaç, hastanın ağırlığı ve organlar ve sistemlerin durumuna bağlıdır tavsiye edilen dozda, alındığı, ama ilacı geliştirmek için dil altında tablet çözünmesi mümkündür olmalıdır - ilaç iyi emilir olarak.

Digoksin. uygulamaya yönelik talimatlar açıkça ilaç özellikle tedavinin başlangıcında, bir doktor tayin ve hatta önemli pozitif etkisine rağmen gerektiğini belirtmektedir, kendi kendine ilaç son derece tehlikelidir - İlaç özel bir tarifi de eczaneden salınır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.