Spor ve SağlıkFutbol

Viktor Goncharenko: biyografi, fotoğraf

Viktor Mihaylovich Goncharenko - Belarus'tan futbolcu ve teknik direktör. CSKA Moskova teknik kadronun Şu parçası.

Viktor Goncharenko. biyografi

10 Eylül 1977 doğumlu. Doğum yeri - Gomel bölgesinde Khoiniki kasaba. Viktor Goncharenko, Minsk ve Roura ait doğduğu şehirde öğrenciler küçük spor okulu sayısı.

oynama kariyer

sporcuların ilk performansları Minsk'te bir spor okulu (1995-1997) harcarlar. Ardından oyuncu 2002 yılına kadar görev yaptı FC BATE Borisov, bir teklif aldı. Belarus kulübünde düzenlenen dönemi Goncharenko sırasında kupa etkileyici bir koleksiyon toplamak başardı. bir bronz, iki gümüş ve iki altın - Victor şampiyonluk farklı mezheplerden beş madalya dolayı. çapraz bağı yırtılma - kariyeri futbolcu nedeniyle ciddi bir sakatlık geçirmişti yirmi beş yıl vardı bitirmek için.

alanında koç günü

futbol kariyerini bitirdikten sonra, Viktor Goncharenko BGUFK eğitim başladı. Mezun olduktan sonra, "futbol koçu" alanında bir derece elde etti. 2004 yılında, oyuncular BATE BORİSOV yedeğini koçluk başladı. 2007 yılında Goncharenko kıdemli antrenör pozisyonunu kazandı ve yakında kulübün ana koçu haline geldi. A, B ve PRO: UEFA üç haklara sahiptir.

2008 yılında, BATE Şampiyonlar Ligi grup aşamasında girmeyi başardı. yarışmada genç Goncharenko kabul edilir. O ve ekibi mükemmel bir oyun gösterdi ve hiçbir insan İtalyan "Juventus" ve St. Petersburg "Zenith" ile eşleşmeleri vardı ve ulusal şampiyonluk kazandı. sezon sonuçlarına göre ulusal başlığı "Yılın Koçu" kazanmak için tam olarak oldu. Bütün bunlara ben kulüp antrenörler değerlendirilmesinde on yedinci pozisyon aldı.

Ertesi yıl, BATE eleme maçında bir yenilgi sonrasında Şampiyonlar Ligi'ne varamadı. playoff LE BATE da rakibi yenmek için başarısız oldu ve uçtu.

Aralık 2009'da herhangi bir veri yeni teknik direktörü, "Kuban" Viktor Goncharenko haline gelebilir söyledi. Fotoğraf ve diğer kanıtlar yakında BATE BORİSOV öncülüğünde yalanlanmıştır.

2010 yılında Victor M. de Şampiyonlar Ligi'nde takımını getirmek mümkün değildi. BATE Avrupa Ligi'nde bu sezon oynadı. Aynı yıl Moskova "Lokomotif" Goncharenko ana eğitmen yerini dikkate o bilgi aldı.

başka bir kulübe git izledi değildi ve gelecek sezon Viktor Goncharenko BATE PSG tarafından yenildi Avrupa Ligi 1/16 yılında kulübün, tarihinde ilk kez getirebilir.

2011 yılında Goncharenko ikinci kez önemli sonuçlar elde edilmemiştir Şampiyonlar Ligi, grup aşamasında ekibi ile geldi. Daha sonraki yıllar sürekli Başka takım koçluk geçişi hakkında söylentiler vardı, ama onlar söylentileri kalmıştır.

2012 yılında BATE Şampiyonlar Ligi grup aşamasında, ilk kez Fransız "Lille" karşı kazanmak başardı bıraktı ve bunu sansasyonel Münih "Bavaria" yendi. gruptaki üçüncü bitiren takım playoff LE gitti.

"Kuban"

2013 sonbaharında Goncharenko BATE koç olarak istifa ederek Krasnodar gelen kulüp açtı. Yeni ekip çok başarılı olduğu ortaya çıktı başlayın. Takım beşinci yerdeydi ve ikinci birikim bir noktada iken ateş Belarus uzmanları, 2014 yılı sonbaharında oldu. işten çıkarma nedeni oyuncularla ilişkilerde vahşet eksikliği vardı.

"Ural"

2015 yazında Goncharenko Ekaterinburg dan "Ural" ile bir sözleşme imzaladı. Yakında koç görevinden ayrıldı, ama çabuk yalanlandı bildirildi. Goncharenko kulüp ile Durdurma işbirliği aynı yılın Eylül ayı başında karar verdi. Karşılıklı kararıyla oldu istifası, nedeni yönetimi ile görüş ayrılığıdır.

CSKA

Yakında "Uralları" ayrıldıktan sonra Viktor Goncharenko kıdemli antrenör görevine yükselmiş sermaye kulüp, bir teklif aldı. Buna ek olarak, uzmanlar BATE BORİSOV de yardımcısı yönetmeni yerde öneri sunuldu.

Viktor Goncharenko çok genç yaşta önemli sonuçlar elde edebildi bir koçu. Yaralanma rağmen Goncharenko profesyonel futbol emekli ve bir koç olarak kazandığı ünü pekiştirdi değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.