OtomobilKamyonlar

GAZ-330232 genel bir bakış

1994 yılında tanıtılan hafif kamyonlar Gazelle hızla bunların güvenilirliği, maliyet için CIS fethetti ve minimum bakım gerektirir. GAZ yakında veri otomatik yeni modifikasyonunu geliştirmeye başladı. "Üfleme" İlk orada Gazelle, daha sonra uzatılmış modifikasyonlar ve yakında ilk ilk yerli otomobil küçük tonajlı kamyon GAZ-330232.

Bu arada, yurt dışında, 1500 kilogram yük taşıma kapasitesi olan damperli kamyon gibi - nadir değildir. Rusya'da, bu kamyonlar yakın zamana kadar mevcut değildi. Ne bu merak arabası olduğunu ve ne kadar satın alabilir? Bu ve çok daha bizim incelemede öğrenecektir.

dizayn

Gorky'nin mühendis esas için GAZ-330.232, uzatılmış bir platform aldı. Uzun çerçeve tasarımcıları kabin ve kargo alanı önemli bir artış elde ettik. Son kargonun iki metreküp kapasiteli. Bir vücutta yapı malzemeleri bitirme gübrelerden kesinlikle her şeyi, Yer Değiştiren.

dizayn

Harici olarak, araba uzun baz aşina tasarım "Çiftçi" andırmaktadır. GAZ-330232-288 önünde bize zaten tanıdık yuvarlak farları ve gülümseyerek karşılıyor , ızgara darbe tampon sorunsuzca karıştırma. 16 inç - Tekerlekler aynıdır. "Tabanca" protivotumanok - Alt katta yeni optik yoktur. Sadece yazık tampon ve aynalar gövde renginde boyanmış olmamasıdır. vücuda ilgili olarak, Avusturya mühendislerden katılımıyla geliştirilmiştir. GAZ-330232 yer almıştır kamyon ve kurullarının yeni bir uygulamasını önerdi Avusturya firması "Fuhrmann" nin gelişmede. Onlar hiçbir gizli boşluklar var ki bizimkinden farklıdır. Kaldırma Vücut - İtalyan. parça ve montajların kalanı Rus mühendisleri tarafından tasarlanmıştır.

salon

İçinde de önemli ölçüde değişmemiştir. Modifikasyon GAZ-330.232, sadece ön panel anahtarını yeni bir anahtar varlığıyla farklılık göstermektedir. bastıktan sonra otomatik olarak platformdan vücut ağırlığını yatırır. Boşaltma sağ tarafta yer alır. Ayrıca kabinde, kırmızı renkte boyanmış yeni kol görebilirsiniz. O açtıktan sorumludur güç kalkıştan. Kabin, "çiftçi" gibi 6 kişiye kadar hizmet verebilir.

teknik özellikleri

Yurtiçi kamyon GAZ-330232 benzin ile donatılmıştır , motor UMP-4216 "Euro-3" emisyon standartlarına uyan. Ayrıca, alıcılar Amerikalı motoru "Cummins'in dizel sunulmaktadır. her iki durumda da aynı Gazelle İletim - manuel şanzıman 5-hız. 16 litreye saatte 60 kilometre hızla - kamyonun yakıt tüketimi oldukça ekonomik değildir. Onun ithalat rakipleri yakıt 10-11 litreye kadar emerler. 2221 kg olan yüksüz ağırlığı, yeni bir kamyon saatte 95 kilometreye kadar sorunsuz hızlanır.

GAZ-330232: fiyat

Yeni bir düşük tonaj kamyonun minimum maliyet 600 bin ruble olduğunu. Bu fiyata üretici benzinli motor ve manuel şanzımana bir değişiklik yapılabileceğini önerdi. Bir dizel "Cummins" ile tam bir set için yaklaşık 930 bin ruble ödemek zorunda kalacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.