BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyunun Dota 2'de Hata: "Direct3D aygıtı algılamak için başarısız". Ne yapmalı?

Dota 2 Dünyada farkla en popüler çok oyunculu bilgisayar oyunu gereğidir nedenle bununla oynamak istediğini aslında şaşırtıcı bir şey yoktur. Orada beceri etkileyici bir kümesi vardır, her biri birçok benzersiz karakterlerden birini seçmek için bir fırsat olacaktır, daha sonra ekibi kısa, ama çok yoğun ve heyecan verici mücadele içinde düşmanı yenmek yardımcı olur.

oyunu oynamak çalıştığınızda, bu önünüzdeki mesajdır - Ama aniden önünüzde sizi Dota 2. «cihaz Direct3D bulunamadı» oyun çalıştıramaz çünkü bunların, beklenmedik bir sorun var. Ne yapmalı? Nasıl bu hatanın kurtulmak için ve nihayet, oyun keyfini? Bu yazıda bu sorunun çözümünü bulacaksınız. Bunu anlamak gerektiğini bunlardan bazıları çalışmaz iken, her çözümü denemek için sırayla kullanmak zorunda olacak ne için hazırlıklı olmalı böylece ilk çözüm, çok yüksek değil sizin için uygun olup dertten kurtaracak olabilirlik. Eğer Dota 2 cihazı Direct3D tespit edemedi oyunu başlatmak Yani, ne yaparsınız?

minimum gereksinimleri karşılar

Eğer Dota 2'de "Direct3D aygıtı algılanamıyor" hatasını açılır durumunda ilk şey bilgisayarınızın yapılandırmasını kontrol etmek gerekir. Bu mesaj bu oyunu çalıştırmak için yeterli güç olmadığı çok zayıf bileşenleridir bilgisayarlar, ekranda belirir. Bu asgari değil, aynı zamanda önerilen sistem gereksinimleri sadece tam uyumludur PC'niz hakkında daha meydana bir hatadır - Bu durumda eğer Buna göre, o zaman «cihazı Direct3D bulunamadı» Dota 2. oynamak için bilgisayarınızı yükseltmek zorunda? Bu durumda başka bir çözüm denemek zorunda kalacaktır.

sürücü

Yani hata mesajı "ne yapacağını, Dota 2 Cihazı Direct3D» bulunamadı var? Bilgisayarınız tamamen geliştirici listelenen sistem gereksinimlerini karşılayan ise, önce belirli ekran kartı sürücüsünde, sürücünün dikkat edin. tüm bileşenlerin en son sürücü sürümleri yüklü olduğundan emin olun ve bunlardan herhangi güncel değil ise, bunları güncellemek için emin olun. Bu genellikle mümkün kılar sorunu çözmek için derhal.

diğer çözümler

Bu sorunla başa çıkmak için sağlayacak başka çözümler vardır. Sen işletim sisteminin kaldırılması ve Direct X kurulumu ve tam yeniden yükleme ile başlayabilir. Sonuç olarak, seçeneklerden en az biri kesinlikle yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.