GüzellikCilt bakımı

Nasıl South sonra ten rengi tutmak için: etkili yollar

"Nasıl bir bronzluk tutmak için güneye sonra?" - milyonlarca kadın tarafından yükseltilir asırlık soru. Sonuçta, ben yaz gitmesine izin vermek istemiyoruz. tan Özellikle güzel güney. Ama herkes cilt yenilenir özellik olduğunu bilir. Ve bu nedenle, yavaş yavaş güzel güney tonu kaybolur. Ama artık bronzluk tutmak için nasıl spesifik yöntem vardır. Aşağıdaki en etkili olanlardır. Onları izleyin ve çikolata rengi cildin tüm yıl boyunca size sağlanacaktır!

Yani sürece çeşitli yolları güney tan tutun. Öncelikle, cildi nemlendirmek unutmayın, mümkün olduğunca uzun süre seninle kalmak bronzlaşmak. özel nemlendirici ve yumuşatıcılar kullanın. Özellikle küvet, duş veya sauna aldıktan sonra. Ayrıca özel kremler ve losyonlar vardır Sun kaydedin. Onlar da maksimum etkiyi elde etmek için kullanmalıdır.

İkinci olarak, deniz tuzu kullanabilirsiniz. Tuz ve çeşitli yağlar ile banyo yapmak zevk değil, aynı zamanda biraz daha uzun güneye sonra ten rengi tutmak için nasıl düşünmek durdurmaz sadece.

Geleneksel tıp da bu konuda geride değildir. birçok farklı yolu ve çikolata tonu ömrünü uzatmak için yardımcı olabilir araçları vardır.

Örneğin, taze çay bira sabah yıkama. Çay gözenekleri sıkıştırmak ve böylece tan uzanan, cildi nemlendirir faydalı özelliklere sahiptir.

Ayrıca, kahve kullanımının etkili olduğu düşünülmektedir. Uygulamanın çeşitli yöntemler vardır. Anında kahve kaynar suda pişirmek, sonra dondurun. Her sabah sünger kendini buz küplerini üretin. Taze organik kahve demlenir ve guschey sürtme yüzü olabilir. Kahve aynı zamanda selülit mücadelede büyük bir yardım, bronzlaşmayı uzatmak yardımcı olur.

Ne iyi yolu solaryum bronzlaşma daha güneye sonra bronzluk tutmaktır. sonra güneşi ziyaret, ayrıca düzenli olarak, çok uzun bir süre için, bronzlaşma yatakta birkaç dakika için etrafında yürüyüş sonucu düzeltin.

Ama sadece yapay ve kozmetik ürünlerin yardımıyla olamaz bir bronzluk tutmak için unutmayın. Bir esmer tutmak mümkün olduğunca uzun süre cildinize için, tamamen kendi tedarik sistemini yeniden inşa etmek gerekiyor. Bu süre vücudunuzun bir zorunluluktur ana madde - Bunu yapmak böyle şeftali, kayısı, havuç, domates, ıspanak, yumurta, peynir, süzme peynir ve süt gibi gıdalar yemeye için vitamin A'dır. A vitamini sıra vücut tarafından asimile edilmiş için, yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmalıdır. Buna ek olarak, bu olabilir E vitamini içeren sebze ve bitkisel yağlar, ilgili "yağsız" olmalıdır

Birisi sürekli güneye sonra ten rengi tutmak için nasıl sorusu ile işkence edilir ve çeşitli yollarla çalışıyor ve kişiye ve çaba gerekmez. şey cilt hiç farklıdır. Işık cilt bronzluk, çok az fazla 20 gün sürer. Ortalama cilt tipine - 40 biraz daha Ama sahipleri Koyu tenli 2 ay, hatta daha fazlasına bronzluk uydurabilecek.

Ama o kadar soyma ve pul pul dökülme olarak prosedürlerini yapamaz güneş sonrası cildi ne olursa olsun unutmayın. Bunlardan dolayı, senin güzel bronzluk çabuk boşa çıkmak.

Eğer bu kurallara bağlı kalırsa nazik ve derilerine dikkatli, güzel güney tan en az bir yıl sizi memnun edecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.