ModaAlışveriş

Kadife elbise - geçmiş ve modern moda

kadife elbise koyarak, her kadının böyle kadife gibi bir malzemenin uzun bir geçmişe dokunabilirsiniz. Üçüncü milenyum kuruldu MÖ o yün ipliklerin dokuma olan Çin,. 7-8 yüzyıl kadife üretiminde sonra, Orta Doğu taşındı - Avrupa'da. Büyük sanatçıların resimlerinde tasvir ediliyor bu malzeme giysilerin ince örnekleri de üretildi.

Modern kadife (Kadife, kadife) çoğu zaman sıcak pres damgası, ağırlıklı olarak sentetik liflerden imal edilir. Birçok tasarımcı çünkü asil bir parlaklık ve ağır, ama plastik formları ile birleştirilir onun yumuşaklığı, bu malzemeyi seviyorum.

Yani, moda tasarımcıları periyodik ya da kış ve hatta yaz koleksiyonlarında bu kadife elbise. Örneğin, Lauren R. tarafından bir kadife elbise sıklıkla omuz veya bir omzunu açıkta olması. Bunlar "zemin" biçiminde yapılmıştır ve bel boyun ve omuz ve oldukça dar kayış nakış ile takviye edilmiştir. Birçok hatırlamak pembe-bej elbise ince düzeltme, etek tamamlanmaktadır şifon uçlar ile Carlos Miele tarafından. Bu tasarım, çeşitli birleştirmek tercih kumaşların türlü aynı anda modeli ciddiyet ve hafiflik verir kadife ile. O siyah kadife korse ve parlak renklerde parlayan bir ışık etekle örnek elbiseler buluşabiliriz.

dikkat çekmek sevenler için, stilistler birçok tanınmış moda tasarımcıları bu sezon sunulan kırmızı kadife elbise, dikkat etmek önerilir. Örneğin, Aleksandr Makkuin kabartmalı ile 60'lı tarzında manşonsuzdur büyüleyici modeli "asma altında" üretti. Büyük kızıl gül ile siyah deri ve kadife şeffaf bir malzemeden bir Kristofer Kan önerilen sıradışı bir kombinasyon.

Sıkı renklerin bir sevgilisi de bugün podyumda görmek için bir şey var. Ferreti ünlü marka siyah bir kadife elbisesinin dahil giysiler bir dizi sundu. Bu kollarını açarak tarzı kemer yapılan ve şekil daha ince veren bir desenle orijinal etek vardır. Ayrıca moda evi deri ve siyah kadife insert birleştirmek elbiseler titiz modellerini sundu.

Gucci yeni koleksiyonundan akşam resepsiyonlar için özel bir şey, uygun bir elbise almak isteyen bayanlar için. Burada bel ve uzun, dar kollu (yeşil veya mavi) bir yaka ile kadife elbise klasik kesim yoktur. Ve ayrılabilir ile elbise kadife etek, geniş kemer ve kollu-fenerler.

Kadife işleme modern yolları başarıyla dikiş için kullanılmış olan kesinlikle havadar doku, hatta gelinlik almaya izin verdiğini ilginçtir. moda dünyasında Bir zamanlar biz Kadife yamaları ile şeffaf kumaş temelinde yapılan beyaz kadife bir elbise Elie Saab toplanması, hakkında çok şey konuştuk. güzel, herhangi bir gelin görünmelidir tam olarak - Size ciddiyetle akıllı kolay ve bakmak için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.