İş Fikirler

Kickstarter, İşte Kitle sermayesi Hakkında Oku

Günümüzde serbest eki mekanizması küresel ağ gelişimi bulunmuyor yeni mucitler, yaratıcı insanlar için çok daha imrenilecek umutları olduğunu, çünkü şüpheli bir şey var, sanal yüzünü alır, ama bunların uygulanmasına yönelik hiçbir finans. Runet içinde crowdfunding farklı alanlarda yolculuğuna devam ediyor - "akıllı telefonlar" filmleri işlevselliğini genişletmek cihazlara Inspired düşünceler crowdfunding, kolayca istenilen miktara ulaştığında, hangi programın potansiyel alanları keşfetmek istedim. İlk olarak farklı aygıtı vardı. gadgets altında ağırlıklı olarak özel araçları belirtir aksesuarlar telefonu sahipleri, tablet bilgisayarlar, en ilginç kitle tüketiciler (zengin grubu).

Aile içi internette bu süreç sadece uygulamaya başlayan gerçeği ile bir araya gelecek burada gelişmeleri vaat küresel bir temel olarak başlayan Kick hakkında konuşmak, ama hepsi aynı ise başarısını kutlamak için bir sebep yoktur. Yani, daha önce ana batılı kaynaklarda okuduğum çünkü çok hayret bu site, bir bağlantı ile arkadaşımdan bir ileti alınca. Genellikle dil sorunu seti amaçlarının gerçekleştirilmesi için önemli bir komplikasyon olması mümkün olan bir durum yoktur. Neyse ki, hemen prototipin sorunu ve amacını anlayabilir hangi temelinde bir Rus-dil programı Kickstarter tanımı var kaynaklar vardır.

Günümüzde crowdfunding trendi ile ilgilenen arkadaşlar arasında birisi, ben belirli bir referans adrese kısa ve yapıcı mektup gönderiyorum zaman. Belki dünyaca ünlü satın almak için herkes için bir şans verecektir, ama aynı zamanda düşünme ve meraklı bir buluşu takmak, ancak bu şimdi büyük bir sır.

Bana göre, ulusal finans teknolojisi mali perspektif bir pozisyon projeleri için birincil zorluk küçük ve küçük ortadan kaldırmak için yardımcı olmuştur. Bugün çeşitli aşamalarında geri ödeme ve karlılık zamanını belirlemek için birkaç yüz sayfa boyunca karmaşık iş projesi oluşturmak için gerekli değildir. Potansiyel yatırımcılar için gür sunum tutmak için gerekli değildir. Bugün her şey çok daha kolaydır. Burada Rusça Kickstarter öğrenin. Bugün özgür bir yatırım süreci, sanal bir yüzü alır İnternet fikirleri var deneysel başlayanlar, yaratıcı bireyler için çok cazip bir oran olduğu gibi bu, bir şey alışılmadık değil, ama bunların uygulanması için para da yok. filmlerde akıllı telefonlar işlevselliğini genişletmek cihazlara - Bizim sektör, dünya çapında ağda Kitle sermayesi farklı alanlarda teşvik etmeye devam ediyor. ulusal fon fikir ilgisini, kolayca istenilen miktara ulaştığında, hangi programın uzun vadeli yönünü analiz etmek istiyorum. Ana sitesinde çeşitli gadget'lardır. Bunlardan Aşağıda ilk etapta akıllı telefonlar, tablet PC'ler, en uygun kütle insanlar (zengin grubu) sahipleri için eklentiler, fonksiyonel cihazlar anlamına gelir.

umut verici gelişmeler için küresel bir referans olarak Kickstarter bahsetmek, o zaman kesinlikle Rus internette bu ilke hala tanıtılıyor gerçeğiyle orada karşı karşıya kalacaktır, ancak net bir ilerleme devlet zaten mümkündür. o, çok şaşırdım bu site, bir bağlantı ile arkadaşımdan bir mesaj gördüm çünkü bundan önce hiç yabancı siteleri tarafından ağırlıklı olarak ziyaret etmiştir çünkü. dil zorluklar atanan amaçların gerçekleştirilmesi için ciddi bir engel olmaya yapabiliyor Çoğu zaman o olur. Neyse ki, hemen sorunu ve prototip amacını anlamak kolaydır çıktısı ise Rus Kick geliştirme sunum sahip sayfalar var.

Bence, ulusal fon programı projelerinin mali çekicilik açısından küçük ve orta ölçekli temel sorunu ortadan yardımcı oldu. Bugün çoklu seviyelerde geri ödeme ve karlılık tarihten bir göstergesi olan iki yüz yaprak yoluyla karmaşık bir iş yaratmak için gerek yoktur. Potansiyel yatırımcılar için gür sunum yapmayın. Her şey çok daha kolay hale gelmiştir.

arkadaşlar arasında birisi ulusal finansman sisteminde ilgilenen Şimdi, eğer ben arzu bağlantıların adresi ile özlü ve bilgilendirici mesajında gönderin. Birden, bir adam küresel ün kazanmak için yardımcı olabilir, gerçeği de ilginç bir cihaz yapmak niyetinde, ancak bunun şimdiye kadar büyük bir sır. Burada Rus Kickstarter projesi hakkında bilgi edinin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.