İş Fikirler

Mağaza - cafe: ne kadar karlı açmak için?

cafe - dükkan nedir?

kafe ile birlikte Mağaza iki çeşittir:

  1. Bir süpermarket 1200sq.m ana alanı. yemek, salata, yarı-bitmiş ürünlerin bir genişletilmiş grubu ile. Genellikle bu depolar bir bölümünde yer almaktadır alışveriş merkezleri, şehir ve hatta bölge düzeyinde. tipik geniş marj performansı ile tasarlanmış yük yönetimine eklemek de bozulabilir maddeler için neredeyse sıfır iptali ortadan kaldırabilir ve yardımcı destek yapısı, içinde Cafe Wormatia Worms.
  2. uzman alışveriş kompleksi geldi yarısına kadar sağlayacak mini bir kafe ile komple "yarı mamul pişirme" biçimini. Kolayca alışveriş merkezlerinden ayrı yerleştirilebilir gibi bu perakende kompleksi, küçük işletmeler tarafından kullanılabilir yerleşim bölgesinde şehir merkezinde. biçimi özü basit! Müşterilerin istiyorlarsa, ham halde yarı hazır ürünler satın almak ve evde onları pişirmek, ancak aynı zamanda kafe alanında bir atıştırma olabilir, almak veya kafeterya evden hazır yemekler sipariş edebilirsiniz edebilirsiniz.

Her iki durumda da, güçlü alkol hiçbir kafeterya satış, cam tarafından tercihen bir bira var.

Ne gerek bir dükkan açmak - bir kafe?

  1. Bir iş kurmak için paraya ihtiyacım var. Bu durumda, büyük boyutu yaklaşık 30 milyon ruble gerekir ve küçük boyutuna - yaklaşık 10 milyon ruble. Bir iş planı temelinde, bir kredi notu için geçerli olabilir ve bu finansal planlama ile mümkündür. çıkış operasyonun ilk 6 ayda acil ihtiyaçları için ekstra para yatırın.
  2. Bulduğunuz zaman vasıta işyerlerinde arayışı devam etmek. Yaklaşık 1800-2200 metre toplam alana sahip geniş formatlı gerekli tesislerinde için ve "Cooking" biçimi için - yaklaşık 350-550kv.m. Birlikte kare ve bir ticaret salonu ve kafe salon ve alışveriş yapmak ve depo. Mutlaka hammadde ve malların ayrı yükleme gerekir. Tesisler dikkatle seçilmelidir. Cephe yeterli alıcı olması kontrol noktasında dışında çok bakmak için. reklam için kullanılabilecek vitrin ile Önerilen iyi cephe. cafe alanında iç sergiler ve insanlar lezzetli içini yemeye nasıl göstermek!
  3. İş için yasal bir varlık açmak için gereklidir. Çoğu zaman açık veya IP LLC. Birinci yaklaşım, ikinci evrenseldir, küçük boyutlu, ama çok daha zor her bakımdan olduğunu.
  4. Bir sonraki adım tasarım dükkanı ve kafe projesinin hazırlanmasıdır. At "Shop - cafe" tasarlamak için biraz daha yaratıcı bir yaklaşım gerekir. Ticari donatım, kafeterya ekipmanları aynı tarzda seçilmelidir. Büyük bir kafe formatında daha iyi standları ve donatmak geleneksel masa ve sandalyeler ve küçük formatı ile donatılabilir bartaburelerimi.
  5. proje tasarımı onaylanmasından sonra, ekipman alım yapılır. Müteahhit seçimi güvenilirlik, itibar, hizmet, tamlığı ve ürün çeşitliliği, fiyatlandırma politikaları temelinde yapılmalıdır. kıyafeti Şirket para için kapsamlı hizmetler ve değer sağlamalıdır. En ucuz yüklenici seçimine Dikkat!
  6. Gerekli ekipman satın paralel olarak cephenin ve tabela tasarım oluşturmak için. Mağaza kafeterya tamamen otremontrovannym ve cephelerinin ile açılmalıdır. resmen kayıt için gerekli yapınız.
  7. Hemen, mağaza veya kafede satışa sunulacak varsa, alkol için bir lisans başlamak için gerekli onarımlar sonra. Yalnızca teklif bile bira lisans gereklidir. belgelerin listesi bölgenizdeki Ticaret Bölümü'nde alınabilir.
  8. mağaza kafenin açılışı öncesinde 2 hafta reklama uzatılmalıdır. Önünde veya yakındaki bir afiş "yakında" ve ekranı sipariş önerilir. Alıcılar cephesi ve pencerelerde reklam alıcı şunlardır: orada, indirimler reklam yerleştirmek deposunda hazır yemek ya da atıştırmalık hakkının olasılığı. ucuz ve çok etkili - asansörlerde veya girişleri yakın reklam sipariş yararlıdır! Tüm yerel mağaza-cafe hakkında bilgi ekleyin İnternet kaynakları, bu hızla çekiş kazanmak için yardımcı olur. Küçük biçimi için hazır yemekler alanınız teslim teşvik küçük web sitesi oluşturmak için tavsiye edilir.

Shop Cafe alıcı için daha fazla fırsat neredeyse basit deposu olarak açılır, ancak onunla taşır! Bu husus bir yerleşim alanı ya da küçük bir kasabada birçok insan için gerçek sevinç olacak "Pişirme" küçük biçimi açarsanız: insanlar genellikle yeterince eğlence ve eve yakın ucuz boş zaman etkinlikleri yoktur. Ayrıca, insanlar ilk yemekleri deneyebilirsiniz, sonra satın almak - Satış büyüme müşteri güven kalitesi için önemlidir pişirme ve salata, uygularken bu yararlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.