İş Fikirler

Geri dönüşüm için Kirli kağıt - bu karlı

Bir genel tuvalette aitti gerçi ama geri dönüşüm kokulu değil aynı zamanda will - »(Aes olmayan olet) kokmuyor Büyük İmparator Vespasianus ifade "para unutmayın. Ama genç aktif kişiye gerçek yararlar sağlayabilirler. Bir tek bu iş faydalarını göreceksiniz, işe başlamak için gelmiştir.

"Kirli" ilişkisi girişme olsun ya da olmasın

işleme atıkları, evsel ve endüstriyel hem - küçük tam kadrolu olacak asla istihdam ve henüz işletmeler için en umut verici alanlardan biri. atık olmadan yaşamak herhangi bir şehirde, böylesine küçük işletmelerin herhangi bir bölgede hayati böylece, basitçe mümkün değildir. Bir girişimci olunur ve bir kurtarma ve yapabilir Sadece geri dönüşüm onur ve saygı - ziyade çok para, ayrıca önemli ölçüde sizin için bölgede çevreyi geliştirir. Ve iş bu yönde lehine en önemli argümanlardan biri - rekabetin neredeyse tamamen yokluğu. faaliyet bu tür açılması için uygularken, herhangi bir yönetimin Tanıştığımıza gidip en düşük faizle kredi tasarımında sübvansiyonların konuda size yardım ve hatta herhangi belgelerle yardımcı olacaktır - sadece çalışır.

Çöpe para kazanabilirsiniz

Ve şimdi biraz geri dönüşüm elverişli ne kadar atık hesaplamak olduğunu. Her yıl, bir kişi atıkların çeşitli yaklaşık 250 kg yayar - bunlar resmi istatistikler bulunmaktadır. iki milyon ruble: Bir bakışta büyük yatırımlar gerekecektir atık kağıdın işlenmesi için bile en küçük fabrika koymak için. Ama atık kağıt geri dönüşüm, örneğin, sadece birkaç kişi çalışacaktır geri dönüştürülmüş küçük fabrika, geri dönüşüm, vardır. Bütün bir sanayi için işleme herhangi atık içinde bölge genel gerektiren onlarca milyonlarca ruble, yani başlangıç genç işadamı ayakta hala küçük, ama dikkate karlılık% 50, küçük bir başlangıçtır irade ödemeli off oldukça hızlı.

geri dönüşümlü malzemeden ne tür seçmek için

Çok büyük bir girişim oluşturma sürecinde çok ileri gitmemesi için, sadece çöp öğütme ihraç toplamın neredeyse% 10'dur atık kağıt, işlenmesi odaklanır. Bu arada, burada biz de mükemmel, en azından tuvalet kağıdı üretimi için küçük bir fabrikada işlenebilir değer ve tekstil atıkları, ekleyin. Bu son derece karlı iş yatırım için para alma zorluğu Durma - iş planının yönetimiyle temasa ve mutlaka Gerekli parayı alacak.

Biz bir iş planı ve işleme için bir lisans yapmak

Biz ev kağıt ve tekstil atıklarının işlenmesi için bir lisans alınması ile başlar. Sonraki - arama alanı ve aradığım oldukça büyük: en az 200 m için ekipman, yaklaşık 100 metrekarelik için mal depoları ve geri dönüşüm için gerekli alanı bitirdi. giyinme, duşlar, yemek odası, idare için ofisler - Biz küçük personeli için odalar hakkında unutmadı. Ve tüm bu koymak veya şehrin eteklerinde veya uzakta iyi ulaşım yolları ile yapmak gerekir. Tahminen bir çalışma platformunun tüm düzenleme yaklaşık 3 bin dolar alacak. iş planı geliştirme hemen maliyetlerini azaltmak, hangi filosuna düşünmek gerekli olduğunda, taşıma iş kârsız kiraladı.

Ne ekipman gereklidir

su ve elektrik kullanılabilirliği rehberliğinde atık kağıdın işlenmesi için bir çalışma platformu seçerken - Bu koşullar olmadan, kendi faaliyetlerini başlatmak mümkün olmayabilir.

Dolayısıyla, platform seçilir. oda ekipmanı almaya hazırdır. kağıt ve tekstil atıklarının işlenmesi için bu tür donanımları yüklemenin minimum maliyet zaten sayılır. tuvalet kağıdı ve kağıt torba imal oldukça kompakt bir küçük fabrika vardır. Eğer kağıt üretimi için sıralama konveyör, kırıcı, basın, ambarında, ocak ve makine durdurmak eğer, 50 bin dolar dahilinde kalmak. onun tesisini genişletmek için, üretim ve bitmiş ürünlerin satışı nasıl bağlı olarak, her zaman, örneğin, popüler ve güzel kağıt kraft paket bırakma sonraki etkinlik olacak olabilir.

Nerede hammadde ve personel almaya

Atık kağıt geri dönüşüm mini Fabrikada personel yetersizliği hakkında endişe gerekli değildir, araçlar ek olarak, depolarda ve idaresinde, el-atık bölmeyi çalışmak gerekir, vardiya başına iki kişiye hizmet verebiliyor. Yani etrafında on kişi günde ekibinizin. Şirketiniz istikrarlı ve ekipman başlangıcı kesinlikle tekstil sanayi işletmelerinin, ofis ve kamu kurumlarının tüm çalışma ile sözleşme sonuçlandırmak için, geri dönüşümlü kağıt ve atık arz üzerinde anlaşmaya gerektiğini zaten daha önce, reel gelirin getiriyor - onlar her zaman kağıt atığı bir yeri vardır. Kişisel Bahçesi atık daima fabrika bile tatillerde, durdurma hakkına sahiptir, yüklenmelidir. Zaten belirli hesaplamalar böyle bir mini zavodik tamamen fazla 2 yıl içinde kendini amorti olduğunu vardır - çok pahalı ve alıcı için karlı değil - tuvalet kağıdı talep üzerine online alışveriş bugün (ithal tuvalet kağıdı) sunan, yüksek. kağıt ve tekstil atıklarının işlenmesi üzerinde mini fabrika başlar başlamaz hemen hemen tedarikçisi sonra aranan en hale gelecektir.

özetliyor

Nedeniyle mümkün olduğu kadar açık geri dönüşüm niş, şu anda çalışmaya başlar olması nedeniyle, bu bölgeyi faydalanmak ve bu yararlanmak isteyen bir genç aktif kişi için karlı bir kuruluştur. Daha sonra, onun küçük fabrika kağıt, plastik geri dönüşüm için (genel Atılan tüm şeylerin neredeyse% 50), metal ve gıda israfını ekleyerek faaliyetlerini genişletmek mümkün olacak. Çok faaliyetin bu tip gelişme ve genişleme seçenekleri, sadece başlayın.

Eğer "kendi şeyi" yapmaya karar verirseniz, hangi yöne seçilir? En karlı - çöp herhangi Şehirde yeterli olduğu için ikincil hammadde işlenmesidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.