ÇirkinlikMobilya

Kanepe, "Monaco" "mobilya bir çok" montajı için ayrıntılı talimatlar

Birçoğumuz, dairenizi dönüşümü daha rahat olmak istiyorum. Bu amaçlar için, yeni mobilyalar satın alabilirsiniz. oturma odası mükemmel bir çözüm, yeni bir kanepe koymak olurdu olduğunu. Bu aşamada, bu bir sorun, seçim için bir kanepe, t olabilir. şekil, renk, işlevinde Şimdi piyasada çok çeşitli. belirleyin. üreticinin "mobilya bir sürü" den divan "Monaco" köşeye fiyat ve performans için mükemmel bir çözüm. O müşterileri arasında büyük bir popülerlik kazandı. kanepenin montajı için talimatlar, "Monaco" mobilya bir çok dahildir.

Neden bir kanepe seçin "Monako"

Bu köşe kanepe - az para için mobilya fonksiyonel parça satın almak isteyenler için iyi bir teklif. Ürün montajı kolaydır. Çünkü kanepe montaj talimatları "Monaco" ( "mobilya bir çok") mesleki beceri gerektiren çok detaylı her adımı anlatır etmez. Çok fonksiyonel özelliklere sahip Koltuk: Bu insanların çok sayıda barındırabilir, bu yatak çarşafları için bir iç bölmesi vardır, gerekirse, kanepe kolayca yatağa dönüştürülebilir.

Özellikleri "Monako" kanepe

Koltuk "Monaco", herhangi bir odaya sýðdýrýlabilmektedir bu sayesinde operasyon açısından elverişli olan bir açısal bir tasarıma sahiptir. Kanepe orijinal tasarımını görünüyor. kol dayama, çeşitli aksesuarları yerleştirebilir veya olarak kullanabilirsiniz hangi raflar inşa edilir kitaplar için bardak ve dergiler. Kanepe, birincil işlevinin yanı sıra, bir yatak olarak kullanılabilir. Ona göre, sadece üreticilerin güvenilir bir mekanizma kurmak, ayrıştırmak için uygun. Bu sürgülü kısmen entegre edilmiştir, bu nedenle divan "Monaco" toplamak gibi bir soru olmamalıdır. gelince bu seriden Mobilya, herhangi içine mükemmel uyum olabilir kanepe döşeme kapsama çeşitli seçenekler kullanılır.

kanepenin Montaj Şeması "Monaco"

montaj hizmetleri olmadan kanepe satın Alıcılar, onu üretmek için hangi sırayla sorular, olabilir. kanepe, "Monaco" ( "mobilya bir çok") montajı için talimatlar bir sıra tabanlı etkiye sahiptir. Bu ayrıntılı biçimde kanepe toplamak için yapmanız gereken ardışık adımları açıklar. ürünün yüklenmesini gerçekleştirmek için oldukça basit. demonte divan "Monaco", aşağıdaki unsurları vardır:

  • Ana parça;
  • bir köşe kısmı;
  • kısmını kayar;
  • geri;
  • İki kol dayama.

İlk adım ana yatak, açısal ve kol dayama yüklemektir. geri tepme kravat klipleri parçası olmak. Sonra köşe bölümü ile evroshurupov kol dayama üzerinden bağlanmak için gereklidir. Aralarında tüm unsurları sıkıca emniyete olduğunu kontrol etmek gereklidir. Bir sonraki adım, arkalık ve ikinci kol dayama ana parçası bağlamaktır. Bu adımlardan sonra, elde edilen yapı, kol dayama ile bir arka duvarı sabitleme birbirine bağlı olması, o zaman tüm evroshurupy yoğun sabitleme elemanları sıkmak için gereklidir.

sürgülü yüklemek için kılavuzun ana kısmına yanında. tamamlanan kanepenin köşesine montajı için bu eylem içinde. kanepe, "Monaco" ( "mobilya bir çok") montajı için talimatlar detaylı açıklamasını içerir. Okuduktan ve bu makaleyi okuduktan sonra kanepenin sahipleri kendini montaj meselesi olmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.