SeyahatSeyahat İpuçları

Sanatorium "Rus" (Anapa): Tedavi, yorumlar, fotoğraflar

Anapa Rus Karadeniz şehir kumsalları ile ünlü olmuştur eşsiz doğal kaynaklar (kaplıcalar knoll ve haliç çamur), zengin kültürel ve tarihi mirası ve elverişli iklim.

Bu güneşli günlerde ve küçük çocuk banyo için uygun düz kumsalları çare bolluğunu ayırır. deniz meltemi sıcak aylarda hoş serinlik yaratır ve havayı nemlendirir, böylece kış aylarında bile kalıcı çözülme yoktur.

Belediye yetkilileri aktif olarak turizm sektörünü genişletiyor, tatil alanı yüceltmek. Bugün iki yüzü aşkın sertifikalı vardır yatılı, tatil köyleri ve oteller. bin hakkında numara bütçe gezgin, özel sektör ve oteller cabası. önde gelen dispanserler sıralamasında sanatoryum "Rusya" (Anapa) girdi. Deneyimli ve kalifiye generalist istihdam yüksek teknoloji tanı merkezi ile donatılmıştır.

tanım

Anapa çevre dostu çare şehir olarak kabul edilir. Sanatorium "Rus" (malzemenin sunulan fotoğraf) elverişli önemli mimari siteleri ve eğlence tesisleri yakınında Puşkin Caddesi üzerinde güzel Little Bay, kıyısında yer almaktadır. Bu kurtarma ve üretken eğlence için gerekli şartları oluşturdu.

tüm alan yüksek bir çit ile çitle çevrili ve korunuyor. konut binaları kırık çiçek yataklar civarında, kullanışlı hava uçucu üretim dolduracak uzun boylu bir sürü ağaç dikildi. sanatoryum kuponları girişini - bir kontrol noktası işletim güvenliğini sağlamak amacıyla.

sağlık tesisi ana sloganı - mükemmellik, sürekli gelişim ve iyi niyet. Bu üç kriter o terk asla neden olan esastır. İzleyiciler turist değişiyordu: çocuklar, balayı çiftleri, emekliler, iş adamları ve hatta yabancılarla çiftler.

konut Fonu

konaklama ve uygun tedavi için kuponlar on-line modu rezervasyonu veya sanatoryum "Rusya" (Anapa) geliyor olabilir. konaklama için farklı yıldız ve Kaç katlı üç bina vardır:

  • Altı katlı konut №7 - yıldız, dört yıl önce açıldı. Aynı zamanda 120 seyahat kapasitelidir. bakan - Daha deniz kıyısı, dinlenme bakan Odaların yarısından fazlası yerel alan. Tüm odalarda mobilya (yatak, dolap, komidin), klima, TV, özel banyo ve çay aksesuarlar var. İstek üzerine, personel Karyola getirecektir.
  • Dört katlı bina №1 iki yıldız ile ödüllendirildi. Bütün bloğa kişisel olanaklarla ve ortak ile mevcuttur oda. Bu odalar çocuksuz bütçeli gezginler için idealdir.
  • Üç katlı bina №2 - balkon, klima ve gerekli bir mobilya ile küçük odalar kategorisinde "Blok".

catering hizmeti

sanatoryum "Rusya" (Anapa) gelince, misafirlerin yetenekli şefler yapmış için, gıda konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yemekler 4 kez özelleştirilmiş menü için günde sunulmaktadır. Bu amaçlarla, 600 kişi kapasiteli, hoş bir yemek odası inşa etti. Taze yemekler büyük bir seçim ile alerji hipoalerjenik verilen özel tasarımlı menü olan hastalar için.

çare bir ortamın ve samimi atmosferi tatil çok rahat ve unutulmaz kılar. Birçok turist yüksek hizmet kalitesini gösterir bu cennette her yıl gelirler.

kıyı

ince kum plajları Şifa Anapa kenti gurur duyabilir. Sanatorium "Rus" net belediye sahil kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Plaj yumuşakça kabuklarının, küçük parçalarıdır hangi bir parçası olarak, kum ile mayınları, erişilebilirlik rağmen muhafaza feldspat ve kuvars. Tüm bileşenler cilt ve eklemlere yararlıdır.

Tamamen ücretsiz olarak, turist sıcak kum ile tedavileri gerçekleştirebilir. Doktorların güvence günü, bu tür oturumlar Omurga patolojileri ve raşitizm için yararlıdır. kıyısında açık kiralama noktaları, tuvaletler, duşlar ve soyunma odaları bulunmaktadır.

Sağlık ve Tedavi

sanatoryum "Rusya" (Anapa) 'de kendi sağlığını geliştirmek ve ciddi hastalıklardan kurtarmak için geliyor. Ayrı bir binada profesyonel doktorlar (genel pratisyenler, dermatologlar, almakta olduğunuz bir modern bir klinik olduğunu endokrinologlar, jinekologlar, çocuk doktorları, göğüs hastalıkları). Ayrıca bir şelalenin ve sualtı duş ile donatılmıştır gerçek deniz suyu ile doldurulmuş kapalı yüzme havuzu, bulunmaktadır. Ayrıca iş ve birleştirebilirsiniz.

kalp sorunları olan Kabul hastalar, eklem ve sinirlerin hastalıkları. Solunum terapisi, endokrin, sindirim, metabolik, alerjik ve jinekolojik patolojiler ile Bekletilen insanlar. maden suyu, çamur banyoları, maske, çim: Aktif zararsız ve etkili doğal faktörler kullanılarak Klimaterapi uygulanmaktadır.

fizyoterapi, elektroterapi, lazer, dieto- ve psikoterapi uygulayın. Sistem Levine yöntemiyle toksik maddelerden temizlenmesi uygulanmaktadır. aşırı kilo mücadelede düzeltici programlar uygulanmaktadır. oturumu geçtikten sonra gücü, artan ton ve ruh hali kapıldı.

bir yerde Eğlence ve hizmetleri yakın

tıbbi prosedürlerin serbest sanatoryum "Rusya" (Anapa) sırasında yerel kültürü ve turistik tanımak için, şehir etrafında bir tur satın sunuyor. Ve yere gitmek ve sanatoryum topraklarında, iyi vakit ve rahat olamaz nereye karma yaş kitlesi için günlük organize eğlence programları.

Buna ek olarak, tatil sirk sanatçıların katılımıyla yarışmalar, spor etkinlikleri, dans geceleri ve gösterileri düzenledi. Aktif bireyler için bir spor salonu - giriş ücreti yanı sıra masa tenisi. Bir fitness antrenörü hizmetlerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, gövde açık okuma odası birinde.

Çocuklar ve hizmet için eğlence etkinlikleri

Genç turist dispanserden açısından özel önem taşıyan. Çocukların rahat ve deneyimli bir ve dost öğretmen ile onları oyun odası (üç yıl) için sıkıcı değil hissetmek için. ebeveynlerin öncelikli konuları meşgulken, çocuklarının çocuğunuzun en yakın arkadaşı ve meslektaşı olacak öğretmen, sıkı denetimi altındadır. konut binaları inşa edilen spor alanının yakınında, döner kavşaklar ve salıncak, bir kasaba yapabileceğiniz çoşku ve kaçak bol. Daha büyük çocuklar için masa oyunları sunuyoruz.

2014 yılı Sağlık tesisi "Rusya" (Anapa) Yorumlar

World Wide Web Karadeniz'in bu güzel köşesini ziyaret etmek şanslı turist, ünlemler hayran doludur. Çocuklar ve yetişkinler Mutlu tatil karşılanmaya çalışılmıştır. Bu "Rus" sanatoryum (Anapa) içine kalıcı bir etki ve canlı yolculuk bırakır.

Yorumlar yalnızca olumlu yönde bulunurlar. daha hiçbir analog var temiz sağlıklı plaj, memnun. Tüm yenilenmiş konut, düzgün, iyi döşenmiş odalar ve manzaralar - Hoş kelimeler oda sayısı için ele alındı. İnsanlar tedavi edici hizmetleri hakkında hevesli, bundan sonra beden ve ruh gençtir.

Bazı yiyecek, daha doğrusu ürün çeşitliliği eksikliği ile mutsuz. kısımlar ve üst düzey yemeklerin kalitesi rağmen. Genel olarak, en iyi sağlık tesisi övgü hak ediyor, bu dinlenme ve tedavi birleştirmek için uygun bir fiyata isteyenlere tavsiye ederim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.