Entelektüel gelişimiAstroloji

Boğa erkek: Karakteristik

Boğa adam - bu hastalığın temel özellikleri oldukça sıradışı. Bu kişi istikrarlı ve kalıcı bir toplumsal konumunu, dengeli ve günlük ölçülen ihtiyacı vardır. Neredeyse ağır çekim canlı ve bunu hızlandırmak etmeye zorlamak - imkansız bir görev. Bu kişinin hiç bir şey yapacağız Zorla. Çünkü bu kalitede bu tembel için alınabilir. Ancak, hiçbir şekilde tembel Toros adam demektir. onun iddiaların Karakterizasyonu tersi: o iş için yüksek kapasiteye sahip, enerjik, (evde olduğu gibi iş yerinde ve evde) girişimci. Bu dağlar taşıyabilirsiniz. Burç Boğa adam bir işçi dinlenme ihtiyacı olduğunu iddia eder. Bu bireysel tatil anlamada - bu aylaklık değildir. o yorgunluğu eğilerek vücudunuzun serbest zamanı geldiğinde budur. Bu ihtiyaç anlaşılmalıdır. Etrafındaki insanlar, yapmazsanız o ciddiye kızgın olduğunu.

Daha önce belirttiğimiz gibi Toros adam, onun farklı mizaç nitelikleri karakteristik, ancak, onun için mükemmel bir tatil, eğlenceli olmayan kulüpleri ve partilere gidiyor. Doğa, bahçe, kırsal, balıkçılık - Onun için bu kadar. Barış ve uyum ve masada - - her zaman sıcak bir yemek ve lezzetli bir çay adamın evinde sessizlik, konfor ve zenginlik ailede olmalıdır. Boğa: insan karakteristik mükemmel tat olarak da bu tür kalite içerir. O ondan maksimum zevk ve keyif elde etmek için kendi hayatlarını düzenleme yapabiliyor. Daha doğrusu, hatta - o yapar. Erkek buzağılar zevklerinin seziyorum.

Bu genç adam, samimi ve açık sakin, geri kalanı ile ilgili olarak yeterli evlerini ve bakımını kendi yeteneklerine güvenen sahiptir. Çoğu zaman içinde bullock kız ve potansiyel bir talibi bakın. O başkalarının güvenini kazanmak yapabiliyor. Boğa şirketin ruhu olabilir - hala bazen doğal mizaç kendini gösterir. Ve bu olursa Ancak, bu insanlar aniden ciddi ve toplanan hale gelir.

Biz ideal bir aile babası, bu adam Boğa bahsedersek. Bir aile babası olarak onu Karakteristik etkileyici. O sevgilisine saygılı, bakım ve sevgi çok çocuklarınız, özellikle kızlarına verir. Taureans genellikle bütün onların istek ve mücevher ve giysi ilişkin hayallerini tatmin büyük bir zevkle şımartılmış eşleri ve kızları vardır. Ailesine için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bu çok olan ilginç bir insan. O, sonuna kadar eğlenmek şirketin ruhu olmalı ve espriler sağ ve sol olmak üzere nerede bu, yakın küçük arkadaş şirket sever. Onun açısından hayati önem taşımaktadır yakın arkadaşları ve ailesi vardır. Bu insanlarla uğraşırken yılında kendine çeker olumlu duyguları ve enerji.

Taureans sevdikleri sadık bulunmaktadır. Genel olarak, bu insanlarla evlilik ittifakları samimiyet, güç ve dayanıklılık farklı olduğunu unutmayın. Boğa, daha önce söylendiği gibi, mükemmel bir aile adamı. Ama bu onun seçtiği idealin çok ihtiyaç duymayacak - Aslında Ne için sevdim de. o tahammül tek şey - ihanet. Tüm bu arada hayatlarının iyidir ve bir kez ve herkes için bu bir aldatmaca, o son verdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.