ÇirkinlikMobilya

Dernek "mobilya bir sürü": karışık yorumları, seçim sizin

"Mobilya bir sürü" - çeşitli fabrikaların bir dernek üreten mobilya ( "kanepe Kralı", Evrosofa Lux ev iç mekanlar, Modool, Trend, Sonsuz, Reform) ve mekanizmalar (Steelman) ve mobilya mağazaları bir ağ. "Radu seçim! Radu fiyatları!" - Bu onların sloganıdır. Ve aslında "mobilya bir sürü" ürünler için seçimi ve fiyatları ile durum? Müşteri yorumları Bu makalede analiz edin.

ortalama

2.1 puan olası 5 üzerinden: Ben şirketin başkanı olsaydım, müşterilere verilen bu değerlendirme ile hiç memnun olmaz. Görünüşe göre, çok iyi fabrikaların birliği "mobilya bir sürü" olduğunu kanıtladı değil. Negatif çoğunlukla tüketici yorumları, ayrıca pozitif olmasına rağmen.

ne memnun

Artı şirket alıcılar çok uygun fiyatlarla güzel mobilya yelpazesi inanıyoruz. Gerçekten de, "mobilya bir sürü" galerilerinde görmek için bir şey var. Müşteri yorumları bu mobilya mağazası, uygun boyut ve tasarım bir kanepe veya duvar buldular olduğunu söylüyorlar. salonlar "mobilya bir sürü" kibar ve yetenekli personel gibi insanlar. kullanıcı modelleri köşe koltukları büyük boyutlu (3 x m, 2) ve standart (2 x 0,9 m), yatak, duvarlar, masa ve dolaplar bir çok davet edilir. her şey açık bir zamanlar "mobilya bir sürü" üreticilerin kredi için katalog, çok iyi derlenmiş: mobilya seçmek için hangi boyutta, onun üretiminde kullanılan malzemelerin ne tür ve ne kadar maliyeti. Bu onun "mobilya bir sürü" sloganı değiştirmez. gerçekleşmesi yapar rağmen: Sadece göstermelik düşük fiyatı kabinde, ancak alıcı eşyalar ve diğer özellikler önemli ölçüde şekil artar taşıyan mobilyalar ile isteyecektir eğer. Bu miktarın ilave olarak teslimat ve montaj maliyetini içermemektedir. Bütün bunlar alıcı ekstra öder. Salonlar "mobilya bir sürü" bu fiyat etiketleri fiyatlarının oldukça gerçeğe karşılık gelmez o izler.

Şimdi eksilerini için ...

Mobilya olarak saklar salon "mobilya bir sürü" den satın alınan malların 2 gün içinde teslimat hakkında konuşurken, numuneler üzerinde işaretler asmak. Yorumlar da alıcılar düpedüz sözleşmeleri (14 ila 30 gün) öngörülen süreler, sürekli ihlal edildiğini çığlık tedirgin. lojistik kötü performans - sadece bu ağın mobilya eksi. niteliksiz satıcılar hakkında şikayetler vardır. En ürünün "mobilya bir çok" kalitesi için alıcılar iddia ediyor. Yorumlar o işe yaramaz hale operasyonun 2-3 ay sonra değil ucuz kanepeler, diyorlar. Mevcut ürün ve bariz evlilik ticari vardır: dolaplar için çarpık döşemeli bitirme malzemesi ürünleri ve kötü dikilmiş fermuarlar, raflar, uymuyor. Genellikle katalog mobilya tarafından sipariş gerçekten resimde gösterildiği tamamen farklı bir renktir. üreticisidir ucuz Renk Seçenekleri "Faux" dediği şey, onun yüzeyinde korkunç bir koku ve kırışıklıklar var.

Tabii ki, gerçek insanlar çok sübjektiftir ve çok mobilya mağazasında personele bağlıdır. İşte şanslı herkes gibidir: Bir mağazada bir personel sorunu uzmanları harika bir takım seçilir ve diğer. Her şey görecelidir. Doğru seçimi yapmak için, seçenekler kendini incelemek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.