Gıda ve içecekAna yemek

Kapak Paskalya masa

Büyük Hıristiyan tatil Paskalya inananların tarafından saygı olduğunu ve yaygın olarak kutlanır. Paskalya - hızlı, böylece açlıktan Hıristiyan oruç ilk gün masaya yemekler her türlü bolluğu görmek güzel. Paskalya masa geleneksel tarafından sunulan Paskalya, Paskalya kek ve boyalı yumurta. Herkes Fısıh ve Paskalya kek arasındaki farkları anlar. İlk peynir yapılmış ve ikinci bir - mayalı hamur.

Daha iyi kek testin büyük toplu iş yapmak için, bu kadar çok iyi hamur fermentlerin içindedir. hamur olarak, vanilyayı kuru üzüm ekleyin. Hamur yayılmış haçlar rulolarının Yüzeyde, harfleri "XB" Saç örgüleri ve diğer süs eşyaları.

Ayrıca Paskalya masa, sandviç, elbette pişmiş kaz ya da tavuk, hamburger, salata, jöle, garnitür ve, alkol diğer çeşitli yemekler hazırlamak.

Yumurta - Bu Paskalya'da yemeye başlar ilk yemektir. Bu tablo tüketicinin sayısına göre parçalar halinde kesilir. Tipik olarak, Paskalya yumurtaları ve kek kilise kutsamak. Yumurta sihirli güçleri olan yatırıldı takdis edilir. Bu ateşe atılınca onlar, ateş durdurulabileceğini düşünüldü. Onlar yoldan insanlar arıyorlardı. Bazı tatil gelecek yıl önce durumda paskalya yumurtası bırakın ve kayıp değil!

yüzünden soğan kabuğu, ama bugün, - yumurtalar için en yaygın rengi Çeşitli renklerde çeşitliliği, farklı renklerde yumurta yapabilirsiniz. Çeşitli yazıtlar ve figürleri ile süslenmiş mulaj bu ova,. Çocuklar musluklar ile tavuklar ve tavuklar olarak yumurta seveceksiniz. Onların gagaları, ayaklar, kuyrukları, gözler çizilir ve tüyleri vardır sıkın. Çocuklarda gelince, onlar için ayrı bir çocuk Paskalya tablo sunmak mümkündür. Güzel bir peçete, renkli, parlak kase hazırlayın, biraz daha tatlı koydu.

renkli yumurta - Bu tatil yılında Paskalya sembollerini alışverişinde adettendir. hediye seçenekleri için o vericinin hayal bağlıdır hangi kapsamlı bir seçim gibi görünüyor. Bir dantelli torbalara İyi Prezent olacak yumurta,. İlginç ve özgün sürümü - yumurta, dokuma boncuklar. Böyle yumurtalar yıllardır saklanmalıdır yana, odun örmek en iyisidir.

Paskalya üzerinde Yumurta masaya son zamanlarda piyasaya çıktı onlar için özel desteklere, içinde konabilir. Bu karton ya da plastik, yuvarlak, dikdörtgen ya da başka bir şekil yapılır. Bu kaide merkezinde pasta ya da Paskalya için bir yer olabilir.

Paskalya ev dekore etmek iyidir için, evine bir parti atmosferi oluşturdu. Bu ilk büyük bahar tatili olduğu gibi Paskalya Masanın üzerinde, bir buket çiçek koymak. Sen güzel mum kullanabilirsiniz. masa dekorasyon ilginç bir varyantı - önceden dokunmuş yuvada koymak yumurta. Sen tatil tablosunun sunumu hakkında dikkatlice düşünmek gerekir - hizmet, güzel zarif masa örtüsü ve peçeteler pişirin. Oda iyi balonları asar. Fikir özelliği süslemek için - çiçek çelenk. birçok seçenek vardır, Paskalya masa süslemek için nasıl, tüm arzularınızı ve fanteziler bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.