BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Şövalyelik: Ortaçağ Savaş: inceleme, yayın tarihi, sistem gereksinimleri

Bizden önce Banner Studios Torn şaşırtıcı ve orijinal bir projedir. Sadece bizim hikayemiz oyunun herhangi değerlendirmesini koymak için tasarlanmamıştır ve farklı açılardan bu oluşturulmasını dikkate çalışacağız dikkat etmek istiyorum. Bilindiği gibi, aynı görüşler olmaz. Yani kesinlikle karar vermeyin lütfen. Ortaçağ Savaş: Bu Chivalry ilgili. Yorum projesinden bakarsak yardımcı olmalıdır, ama her durumda bu büyük oyunu kötülemek değildir.

Gereksinim

Eğer, bu yaratığı satın (veya bir korsan sitesini indirin) verilip düşünmek önce, en sadece PC'nizde aday olacağını emin olalım. Oyun Şövalyelik: Ortaçağ Harp "donanım" artan talepleri yönündeki iddiaları anlamına Unreal Engine 3, oluşturulur.

Nitekim. Düzgün bu "ağ rubilovo" oynatmak için 2.8 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 4 GB RAM ve video belleği 1 GB ekran kartı Radeon HD 58XX bir nesil gerekir. Aslında, pek değil. Sadece özelliklere sahip oyun ağı ve en ufak bir sorun oyun içinde "fren" ve dolayısıyla önemli ölçüde hayatta kalma şansınızı azaltacaktır azaltılmış FPS yol olduğunu unutmayın.

Sadece oynamak denemek istedim Ancak, minimum sistem gereksinimleri ile elde edebilirsiniz: çift çekirdekli işlemci 2.4 GHz, 2 GB RAM ve 512 megabayt ile grafik kartı ile. 2012 yılında oyun için pek fazla değil.

öykü

Eh, söylemeliyim ki. Şövalyelik: Ortaçağ Savaş, okumakta olduğu genel bir bakış, bu Age of Chivalry denilen Half-Life 2 için mantıklı "devamı" ve "yeniden doğuş" amatör değişikliktir. Aslında, biz karanlık bir ortaçağ atmosferinde Counter Strike var.

Aslında, bu indie oyun kategorisinde kayıt etmek çok zordur "arsa ile oyunlar." Evet, iki bilinmeyen Rab savaşı kaybederken biliyoruz ve oyuncu taraflardan birisi katılmak gerekiyor. Ama bu seçim - tam bir kurgu. Aynı CS yapıldığı gibi Kesirler, silahlanma ve hedefleri bakımından farklılık yoktur.

Öte yandan, misyon çeşitli iddia ediyor. arsa ile Oyun (özellikle niteliksel) günümüzde nadir, önerilen senaryonun dikkate böylece oyun çok ilginç: kale kuşatmalar, çiftçiler korunması ya da sadece duvardan duvara. Genel olarak, geliştiriciler, ne olursa olsun çok anturazhnye oyuncak çıktı var.

sınıflar

Yani bu saygı Chivalry içinde sağlayabilir: Ortaçağ Warfare? Mevcut seçeneklerden Bakış uzun sürmez. Toplam oyuncu silah 4 türleri mevcuttur: küçük, mızrak iki elle ve silah tek uzattı. Oyun durumlara ve sınıf "yeteneği" nin bu formun temelinde.

Birinci nokta her şey açık ve eller biraz daha sıkı anlamak için, diğer üç ihtiyacı olan, asker eşsiz bir tip değilseniz. En saldırgan, oyun hiçbir denge olduğunu. Bu durumun en büyük kaybedenler hafif piyade vardır. Okçu neredeyse hafifçe uzun Polutornik veya teber ile düşmana karşı ilgisi asker daha sonra (o nadir beceri ve şans gerektirir rağmen) uzaktan düşman ateş edebilirsin varsa.

muharebe sistemi ile ilişkili teknik sorunlar, biz yine de konuşmak, ama şimdilik iyi olsun.

karakter

karakterler birbirine çevrimdışı kişisel boyut harita savaşmak zorunda kalan birçok benzer oyunlar aksine. Sadece sınıf seçin ve savaşa gidin.

Chivalry olarak: Ortaçağ Harp oyun geliştiriciler ilginç fikirler bir çok şey öğrenebilirler. Örneğin, karakterin pompalama sistemi. Sistem mücadelede belirli noktalarda size bildirmek değil, ama yol boyunca tüm yeni ve yeni silahlar açık erişim elde edildi. Artı veya eksi, söylemek zor, ama fikir oldukça abartılı.

Bu arada, Chivalry içinde: Ortaçağ Harp silah her şeydir. Yukarıda belirtildiği gibi, düşman saldırıları engellemek becerisine rağmen, ağır silahlı rakip çok zordur yüzleşmek, ancak bir türlü darbe dvuruchnik bıçağı engellemek için yönetiyorsanız, sevinciniz kısa ömürlü olacaktır. Siz sonraki darbe hayatta kalacak olası değildir.

içerik

Ortaçağ Warfare: Ah, bu o zaman bile biz şövalyelik hep şaşırtıyor, çünkü ayırt etmektir. Genel haritalar, bunu yapmak istedim ve onlar oyunda çünkü sadece altı ..., 30 dakika sürmezdi eğer. Bu durumda, her biri iki moddan maksimum vardır. Toplam, sen Belki bu yeterli sayıda olduğunu ... sadece 12 senaryoları oynayabilir, ama indie oyunlar için daha yapmak istiyorum.

biz zaten kısaca sınıfları ve silahlar ele aldık yana, ayrı ayrı üzerinde durmak olmaz, ancak tek oyunculu modu hakkında bahsedebiliriz. Oh evet, o kayıp. Oyun oldukça farklı eğitim normalde yüzlerce gerçeği düelloyu kaybetti ve sonra değil o hariç olabilir oyun entegre kullanıcıya sunuyor rağmen. Genelde, oyuncak mücadele öğrenmek için uygulama sunuyor. o hardcore, verir, çünkü bir yandan, diğer yandan, bu yeni oyuncular caydırıcı, çok iyi bir şeydir.

Ve bela olacağını botlara ile mevcut oyun modu ise. Çaylak en azından bazı becerilerini bilemek olabilir. Ama AI onun beceriksizlik ile karakterize, oyun yerleşik. Botlar cesaretle, kendi kesti siperlerde onları karşı karşıya veya sadece yol küçük bir çakıl taşı sıkışmış. Ama bu onu suçlayabilir nasıl bir online oyundur.

Burada, aslında, her şey bize chivalry sunabileceği: Ortaçağ Warfare. Genel Bakış kısa yeterince ama işin garibi, doludur. Bu geliştiriciler genişletmek ve kartı sayısı ve bu oyun artık 3-4 geceden bilgisayarda kalmıştır işlevselliği olacağını umut etmek kalıyor.

sunucu

Eğer "Buhar" ile oynamak Tabii ki, eğer, arama sunucuları ile sorunlar ortaya gerekmektedir. Ama şimdi şeylerin korsan sürümleri sahipleri için çok daha kötüdür. Özel bir hizmeti kullanmak için - en kolay yolu oynamak için bir şirket bulmak için. İdeal Rus dilinde portalı CHIVAL [nokta] ru. Mevcut oyunlar düzenli olarak yapılmaktadır hangi sunucuların bir listesi vardır. Bu İngilizce IP'leri - Ne yazık ki, oyun fırsatlarından en takdim böylece, Rusya'da büyük talep olduğunu. Ancak, önemli değil. Özellikle yapmadıysanız Konuşma süresi.

Chivalry ile ilişkili başka bir sorun: Web'de Ortaçağ Savaş - bu sunucuya oldukça farklı bağlantı değil. oynamak için, [~] uygulamayı çalıştırmak ve basmanız gerekir. konsolunu açın ve komut açık [ip] girmek için orada var: [port]. sunucuların tüm listelerde veri yoktur, ancak arayüz oyuncuya daha kolay olmuştur görmek istiyorum, çünkü o kadar zor değildir.

kodlar

Oyun bağımsız yayıncı ve onlar neredeyse çok ciddiye düşünce koruması tarafından geliştirilmiştir olmasına rağmen, oyunda hiçbir dolandırıcı vardır. Hepsi bu. Chivalry için internette Arama: Ortaçağ Savaş hileleri - imkansız ve anlamsız. Bu oyun çok, basit bir şekilde eğitici veya kodların geliştirme yapan programcı az ya da çok deneyimli kadar popüler değildir.

Bu yüzden çok sevindirici bu. Oyun neredeyse tamamen bireysel oyuncu yeteneklerine göre ve o burada olduğu "eller her şeydir." bu kadar fonla bağlıdır bugünün online oyunlar, için, çok nadirdir. Bu bağlamda, diğer oyun geliştiricileri sadece gıpta edebilirsiniz.

sorunlar

Sanki dikkatle anı ertelenmesi yok, ama bu oyunun eksikliklerinden bahsetmek zamanı. Bu arada, geliştiriciler kendilerini onlar tasavvur edilmektedir tam olarak aynı bir proje olsun dile ve onların beklentileri karşılıyor. Bu sadece gerçekler kurucularından veya onun yaratılması için kör, neredeyse anne, aşk güzellik sapkın duygusu konuşmak var.

Biz zaten sınıfların dengesizliği, içeriği az miktarda ve diğer bazı eksikliklerin belirtmiştik. Ve tüm bu indie oyunlar için affedilebilir. Ama evde bu projeye başlamadan, sen en kötüsüne hazırlıklı olmalıdır hangi nedeniyle bazı faktörler vardır.

  • İlk olarak, ağaç kalitesidir. Güzel, karanlık çağlar tamamen "hamuru" ağaçları şımarık. Oyunun geri kalan yüksek bir düzeyde takip çünkü bir gizem - Nerede bu modelleri alınmıştır.
  • rejimlerin kurallarını dile Değil. Prensip olarak, hepsi aynı görevi - tüm düşmanları öldürmek. Ama arsa işi ne olacak?
  • Geniş ekran monitörlerde görünür "dağınık" kol ve oyuncunun omuzlar ve bu birinci şahıs rağmen bulunmaktadır.
  • Birçok doku "buggy." Bu tam bir iki metre mızrak sıkışmış bacağını ile çalışan ayak asker izlemek için komik.
  • Hiçbir otomatik balans taraf. Birisi daha hızlı pompalamaya istiyorsa nedenle, kolayca yönünü değiştirmek ve eski müttefiklerine sayısını belirterek yapabilirsiniz.
  • Bir anahtarlamalı mod yokluğu "dost ateşi". Kolayca bile turun başında ölüme tüm ekibi kesmek olabilir. Ve bu vakaların neredeyse% 50 bulunmuştur yetersiz zihniyeti verilen.

Genel olarak, tüm bu geliştiriciler yamaları düzeltmek için söz verdiler böyle korkunç bir kusur değildir. Ama burada en son - bu gerçek bir sorun. Aslında nedeniyle ya çünkü çarpık reçete kodunun hatalı Doku ve desenler edip, bu kılıçla düşman vurmak anlamına, ve basitçe geçecek ve zararı var yok, ama beş vurarak düşman olmasıdır metre senden uzakta başını kesti. Ortaçağ Savaş: Bu Chivalry yaratıcıları henüz karar vermediğini en ciddi sorun vardır.

Bu arada, belirtmekte yarar var başka yönüdür. Ortaçağ Savaş sunucusu kurmak ve oyuncunun düzeyine göre bölünmüş: Aslında Chivalry içinde olmasıdır. Çoğu durumda kabul edilebilir eşik değerleri: 0-15 düzeyinde. Ve burada sunucular var "yüksek lvl" oyuncular için çok değildir. Yani bir noktada, siz "ötesine" riskiyle ve oyun için bize yaptı.

özet

Genel Şövalyelik: Ortaçağ Savaş ilginç ve heyecan verici oldu. Birden kusurları rağmen, bu oyun dikkatinizi değer. Ve geliştiriciler korumak ve bir gün o yüksek parlaklığa cilalı olmalı ve oyuncuların binlerce yeni renklerle parlamaya umuyor değer bunu güncellemeye devam gerçeği göz önünde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.