GüzellikCilt bakımı

Hızla kendini nasıl giderilir?

Belki Makul bir kişi kelimenin tam anlamıyla kendilerini nasıl düzeltileceği konusunda endişe. O öz-disiplin ve kendini organizasyon Nasıl göründüğünü etkileyecektir çünkü yaşamak ve farklı durumlarda hareket edecek nasıl bu durumda, asıl önemli rol oynadığını dikkat çekicidir. Eh, sipariş ve her gün daha iyi ve daha iyi olması gereken her şeyi yaptırmak için kendinizi eğitmek için nasıl anlamaya şimdi deneyin.

Kendinden organizasyon - temelleri olduğunu

Her kadın okuma, duymuş, ya da sadece o güzelliği bilir - bu iştir. Belki de değil hayatımda ayı, ancak farklı koşullara rağmen sürekli, her gün gerek uyum, tutmak zorunda ağır yükleri olduğunu. Biz iş, aile ve diğer koşullara bağlı o kadar çok endişe varken Ama nasıl bir anda Kaşınma konularında prosedüre kendilerini alıştırmak için? Bu sorunun Çözümler orada birkaç vardır ve bunlardan ilk - iki sınıf kombinasyonu. Örneğin, daire temizliği veya bir günde film izlemek yapım kendinizi itin yüz ve boyun maskesi uygulayın. Bu çok az zaman alacaktır güzellik salonuna uzun yolculuk aksine bulunmaktadır.

İkinci yol size günlüğü rüzgar olduğunu ve yapılması gereken kalır herkese uyuyor. Tek bir dakika kaçırmayın, manikür, kuaför veya spa haftasonu gezisi doldurmaya çalışın. Yavaş yavaş siz aktif yaşama alışması ve kişisel bakım sizin için bu kadar büyük bir sorun olmayacaktır.

Vücudunuz size daha emin hale getirecek

Biz kendisini nasıl düzeltileceği hakkında konuşuyorsun, biz senin rakam ile başlamalıdır. Kadınların her yüksek veya düşük büyüme, geniş ya da dar kemik, hem de diğer özellikleri bir sürü içerir onun bireysel gövde yapısı, sahibidir. saçma parametreleri modellemek için Gayret ama güzel ve bakımlı formda kendini tutmak - Her birincil görevi. Yöntemler arasında nasıl getirmek vücut sipariş vardır birçok henüz Herşeyden onları biz bulunmayı tercih en temel ve satım bunun içine bir takım egzersizleri ve özbakım prosedürleri. Aşağıdakilerden tüm düzenlilik gerektirir hatırlamak önemlidir. Aksi takdirde zaman ve para israf olacak, günlük olarak kendileri bakmak gerekir.

Evde Spor

çanta için çok pahalı ve zaman yeterli değildir - spor kulübü her gün ziyaret edin. Ne kadar basit egzersizleri kullanarak kendilerini temizlemek için? Kolay! her gün evinde yapılmalıdır basit kompleksini almak benimseyin. Size 20-30 dakikadan fazla sürer.

  1. Biz boyun kaslarının bir ısınma ile başlar. Sağa ve sola başınızı çevirin dönüşler ve yamaçları gerçekleştirin.
  2. Biz omuzlarına açın. Alternatif sonra ileri ve geri dönmeye başlar, onları yükseltmek. Bu yalın ve yere koymak aynı anda dizlerinin ve avuç için burnunu almaya çalışırken sonra.
  3. katta, avuç içi ve çorap üzerine yaslanmak Yalan ve şınav başlar. Değilse, dizlerinin, parmaklarla değil üzerinde alabilirsiniz.
  4. Şimdi bel gitmek - kenardan kenara eğilme hareketlerini gerçekleştirmek. İlk olarak, bir ayakta pozisyon, daha sonra bir oturma pozisyonu, bacaklar aradığım seti geniş dışında, eğer talip etmek oturmak üzerinde çapraz sicim.
  5. Biz sırtında uzandı ve yerden sadece bıçağı çekerken 20 kachey pres 3 yaklaşımını gerçekleştirmek.
  6. Son olarak bir şey dizlerinizi bükmeye, sırt üstü yatarken, kalça şişirmek için. Egzersiz Eğer ayak ve omuz üzerinde çizim, geri yerden kalçalarınızı alıp gereken budur. üç sette 20 kez tekrarlayın.
  7. Havyar Latin dans yardımı ile mümkün olacaktır şeklinde konur. temel adımları öğrenmiş olarak, çünkü Tekniği onların performansı mümkün olduğunca sık onları tekrarlayabilirsiniz, ayak sabit hareketidir ve giderek bacaklarınızı ince ve şişkin hale gelecektir.

güzellik bakımı

Şimdi çeşitli kozmetik prosedürler yardımıyla sırayla vücudu getirmek için nasıl düşünün. Bu meselede çoğu kadın için bir numaralı sorun selülit olduğunu. kalça ve uyluk, aynı zamanda diz, omuz alanı, göbek çevresindeki alanda - bu eksikliği Manifest her yaşta, 15 yıldan beri ek olarak portakal kabuğu sadece "sorunlu bölgeler" vurmaya can. Bu sorunla Deal tutulmalıdır ve bunun için üç kurallara uyması gerekir: Bir dengeli beslenme ile günlük egzersiz, masaj ve sarma. Şimdi masaj yoluyla nasıl kendilerini ve en sorunlu alanları temizlemek için bak.

Ekipman anti-selülit masajı

Mı tercihen bir ısınma etkisi ile, özel bir krem ile masaj gerekir. Aksi taktirde, sen zeytinyağı ve yer kahve çekirdekleri ile yapabilirsiniz. , Effleurage, kasılma ve onlar gibi diğerlerini sürtünme - Anti-selülit tekniği tüm hareketleri son derece zor olmalı olmasıdır. masajdan sonra cildiniz kırmızı kalması gerekiyor. Şimdi filmi sarılmak kendinizi sarın ve cilt terlemeye başlar yani sürece gidin. daha gidiyorsun bu manipülasyon yapıyor gibi çünkü gereksiz deri altı nem bırakacaktır ter ile, daha hızlı vücut üzerinde "üzüm" kurtulmak.

Düz ve pürüzsüz cilt

Birçok kadın, hatta yetişkinlikte, doğal özelliklerine dayanılarak, cildi temizlemek için nasıl bilmiyorum. Cilt esas olarak bakım türünü etkileyen bir kuru, yağlı, normal ya da kombinasyonu, sahip olabileceği gerçeği.

temizlik, hidrasyon ve beslenme: güzel her gün ve taze bakmak için, sürekli yüz ve boyun bakımı için üç temel adımı yürütmek gerekiyor. İlk aşamada - temizlik - değişen frekans ile gerçekleştirilir. Yağlı cilt haftada bir güzellik salonunda temizlenmelidir. akne ve diğer eksikliklere eğilimine bağlı olarak Normal deri, ayda bir veya bir defa her iki ayda temizlenir. Kuru ciltler için sadece iki kez yıldır. Nemlendirme kişi için yıkama (sıcak ve soğuk su ile sırayla) zıt uygulayabilir yanı sıra cilt nemini besler maskeler yapmak. Ama besin tek tek güzellik uzmanı seçmelisiniz.

Sizin kalemler - kartvizit olarak

Bir kadın bir sorun hatta sıradan konuşma olabilir için sırayla çivi kurşun nasıl bilmiyorsa. Biz. Bütün insanların böyle devam kadınların elleri durumuna dikkat ve bu D. demek, Ve hemen tekniklerine üstüne gidemez tırnak bakımı.

düzenli olarak nemlendirmek, ellerin görünümünü bozmaz manikür için, yumuşatır. kullanılabilen özel kremler ve zeytinyağı vardır.

Manikür böyle beceriye sahip değildir, özellikle eğer usta tarafından tercihen yapılır. Çivi boyu tırnak plakasının tipine göre seçilir. yumuşak ve kırılgan ise, genellikle çivi kısaltmak arzu edilir.

çivi güçlü ve sağlıklı olduğunda, gerektiği kadar, onları büyümeye gelemez. Uzun süre sırayla çivi getirmek için nasıl bir diğer yöntem, kaplama gomalak olduğunu. Bu kutu be uygulamalı hem de ana hem de ev ve en Aynı zaman o is en fazla iki hafta. Bu süre içinde manikür düzeltmek zorunda ve ellerinizi düzensiz görüneceğini merak etmeyin gibi.

sürati

Bazen çabuk amacıyla kendini koymak gerekir ve güzellik salonları için uzun yolculuklar için zaman yok. Bunu yapmak için, bir kontrast duş ile başlar prosedürlerin basit seti vardır. Sıcak ile yıkayın ve daha sonra soğuk su ile neşelendirmek için, bütün vücudu gerekir. Yüz ve boyun sonra bir buz küpü ovmak olabilir - bu Gözlerinin altında morluklar kurtulmak ve şişme alacak.

Şimdi süt veya krema ile bütün vücudu ovmak. (Kuru, yağlı ya da hassas ciltler için) Bileşiminde sizin için doğru bu araç olduğunu asıl şey. kendini havaya getirmek size mükemmel bir makyaj yapmak gerekir varsayar. Biz tonu ile başlamak için, vakıf boyun ve göğüs bölgesine arzu gölgedir. kaş ve kirpik vurguyu hareket ettirin. elmacık kemikleri vurgulamak ve dudak parlatıcısı koymak unutmayın. Görüntü bir parfüm olmalı tamamlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.