GüzellikCilt bakımı

Yüz temizliği için Taşınabilir ultrasonik yıkayıcı: Kullanıcı

Donanım temizleme kişi - bir prosedür, güzellik salonları arasında ziyaretçiler arasında artan popülerlik keyif alıyor. Üstelik bu arıtma profesyonel ekipman üzerinde yapılan ve yüksek maliyeti vardır. Evde ve aynı zamanda tasarrufu ultrason makinesinde yüzün temizlik yapmak için, cihazı bir uzmanlık deposunda veya internet üzerinden satın alınabilir.

Bir yıkayıcı nedir?

Yüz temizliği için en iyi cihazlardan biri profesyonel ultrasonik temizleme birimidir. Kullanımı güzellik salonu ortamında değil, aynı zamanda evde sadece mümkün değil. Bu yüz temizleme -, fazla deri yağlanma kurtulmak için harika bir yoldur kir ve epidermis ölü deri parçacıklarını gözenekleri. Aslında, taşınabilir ultrasonik yıkama - küçük bir blok cihazının ana unsuru olan bir metal spatula ile uzak sondayı içeren. Yaklaşık 20 kHz bu madde bulaşan ultrasonik dalga salınım frekansı aracılığıyla. Böyle bakliyat insan gözünün göremediği, ancak yüz cilt oldukça fark edilir.

tanıklık

gibi işlemleri yürütmek için ultrason temizlik kişi göstergeler olmalıdır. Bu durumda, ultrasonik temizleyici sonradan bu konuda adil seks tüm, ama daha kullanamaz. Bu nedenle, ultrason temizleme ihtiyacı endikasyonu.

Bunlar:

 • cilt artış gözeneklilik;
 • Cilt tonu ve cilt turgorunda azaltılması;
 • yüzünde komedonlar;
 • döküntü, sakin aşamada akne;
 • Kombinasyon veya yağlı cilt;
 • deriyi solma;
 • Yüksek terleme;
 • yüzünde donuk cilt rengi.

Her bir semptom, tek başına ya da kombinasyon halinde ultrason yıkama yüzünü kullanarak cilt temizliği bir tartışmasız gerekliliğine belirlenen bir gösterge olabilir.

Kontrendikasyonlar

kozmetik prosedürler herhangi bir tür olarak, ultrasonik soyma kullanım için kontrendikasyonlar bir dizi vardır. Bu varlığında önerilmez:

 • akut formda karşısında enflamatuar süreçler;
 • kalp-damar sistemi bozukluklarının;
 • onkolojide;
 • Hamilelik sırasında;
 • Dış sinirin nörolojik bozukluklar.

Ne zaman yüz derisine aktarılan cerrahi müdahaleler bazı rahatsızlık olabilir, ama imlecini kullanmak caizdir.

ultrason etkisi temel mekanizmaları

Ultrason - insan etkinliğinin çeşitli alanlarda kullanılmaktadır görünmez dalga titreşimlerdir. Ben kenara ve kozmetoloji kalmaz. Bu durumda, ultrasonik gaz yıkayıcı uygular bu tür titreşimler, derinin yüzeyinde yayıcı iletilir. kullanımda, üst deri yüzeyinin ölü dik hücrelerin ayrılmasını teşvik yüksek frekanslı titreşimlere maruz dermiş tabakaları ve sonra çeşitli kirletici maddelerin, hem de yaşamsal aktivitenin yüzey tabakasının çıkarılması. Hafif bir dalga salınım güç iletilen cihaz herhangi bir şekilde cilde zarar veremez.

peeling

Peeling - epidermis yüzeyinde derin bir temizlik. gözenekleri içine nüfuz edebilir ve genel olarak kapak üzerinde olumlu bir etkisinin yanı sıra, herhangi bir kirletici maddeleri uzaklaştırmak için yüksek verimlilik ile soyulması için sıvı maddenin mini jetleri dermişin yüzeyine gelen soyma makinesi olarak, Ultrason yıkama yüzünü kullanarak fazla yağı ve ölü ortadan stratum corneum hücrelerine. Bu tedavi derinden temizler ve aynı zamanda oksijen ile cildi besler.

Mikromasaj

temizliğe ek olarak, cilt küçük yaralanmalar için hızlı bir iyileşme katkıda kan dolaşımında bir artış gerektirir. Mikro masaj - taşınabilir ultrasonik temizleyici ile evde yapılabilen bir başka prosedür.
Mikro masaj etkisi birkaç tipi vardır:

 • Mekanik. Bu dalgalar daha önce deriye uygulanan bir losyon, jel ya da başka yollarla hafif tabakası içinden salınımlarının iletimini etkiler. İşlem, hücre rejenerasyonunu, cilt temizleme uyarılması ve bağ dokularının dermis elastikliğini arttırmak, konumlu derin Mikromasaj yüz dokuları alır.
 • Masaj sırayla cilt üzerinde olumlu bir etkiye sahip ve daha elastik hale kollajen liflerinin, dökümünü teşvik etmektedir.
 • Isı etkisi, biyokimyasal reaksiyonları dolaşımını geliştiren, dokunun ısıtılması ve hızlandırmak için akustik enerji dönüştürür aktive redoks serotonin ve diğer aktif biyolojik maddelerin cilt pH değiştiren oluşturur, kolajen ve elastin sentezini teşvik eder.
 • Bakteriyel etki. Ultrason deri hücreleri ile faydalı maddeler uzanan lenf gelişimini teşvik eder.
 • Fonoforez - tıbbi cihazlar ile kaplanmış ultrasonik titreşimlerin deri hücrelerinin etkisiyle ilaçların güçlendirilmesi. Bu sebeple, ilaç artık, dermis daha derin katmanlarına nüfuz deri üzerinde hareket eden ve yan etkilerin miktarını azaltacaktır.
 • Darbe tipi Mikromasaj yüksek lenfatik drenaj ve kaldırma etkisi sağlar.

Nasıl Bir gösterge seçilir?

ultrasonik yer imlecini seçmek için nasıl yapılacağına karar vermek amacıyla, bu önerileri uygulayın. onlar hesaba katılmaz ise, hızla enstrüman, ultrasonik yıkayıcı alış vazgeçmek mümkündür. Kılavuz size gerekli olan tüm bilgileri vardır, bu nedenle kesinlikle içine bakmak gerekir. Aşağıdaki veriler üzerinde olmalıdır özel dikkat:

 1. Üretici. Seç mallar tanınmış üreticilerin, ama bir yıkayıcı Rus yapımı ultrasonik, yüksek kaliteli modelini alabilirsiniz satın alarak olmalı ve aynı zamanda iyi kaydedebilirsiniz.
 2. Güvenlik. Cihaz çevre dostu ve kullanımı dolayısıyla güvenli olması için, bütün düzenlemeler ve kalite standartlarına uygun olmalıdır.
 3. Tasarım ve ekipmanlar. kullanmak gereksiz ayrıntılar, kolay üsleri yapılır en iyi model için Opt.
 4. Boyutlar. küçük ve hafif ünite ev kullanımı için en iyi seçimdir.
 5. Güç. ultrasonik tüm görevlerini yerine getirecek yıkayıcı daha iyi, skor daha yüksek. Cihazın yadsınamaz bir avantaj, çeşitli yoğunluklarda temizliği için sağlar, birden fazla hız olacaktır.

çok işlevli cihaz almak için, taşınabilir bir profesyonel ultrasonik yer imlecini almalı. Bu model ile etkin temizleme, iyonlaşma pilingovat cilt ve onları tonlama yürütmek mümkündür. Bu tür evde salon olarak hemen hemen tüm kozmetik prosedürler alma fırsatı verecektir.

kaliteli yüzünün profesyonel temizlik için ekipmanın fiyatı, genellikle yüksektir. Yani ucuz bir ultrasonik yer imlecini satın almak peşinde değiliz. Optimum orta fiyatlı makine olacaktır. Bu nüanslar bağlılık, sen uygun bir fiyata yüzünü soyma için kaliteli bir temizleme makinesini seçebilir ve evde salonu işlem yürütmek.

Nasıl bir oturum ultrasonik temizleme kişiyi yürütmek için?

Estetik işlemler genellikle özel bir hazırlık gerektirmeyen ultrasonik dalgalar kullanılarak yapılan. Bu noktaya kadar deriyle böyle eylemler kez bile olmamıştır Ama eğer temel adımları öğrenmek gerekir.

 • Temizleme. Ön temizlemek mevcut kozmetikten cilt, hem de bariz kirleticileri dermisi kaldırmak için hafif kese de geçerlidir.
 • buharlama işlemi ultrasonik temizleme önce gerekli ve yumuşak masaj dalgaların harekete cilt hazırlamak olmalıdır yürütmek edilir.
 • saflaştırma aletinden sırasında ultrasonun etkilerini arttırmak özel kremler, losyonlar ya da jelleri, kullanın. oturumu sonlandırma temizlik cilt besleyici krem uygulanmalıdır ederek, nemli bir bezle yüzünüzü önceden ıslatılmış ve kuru sildi.

Cildin durumuna bağlı olarak, bir hafta ya da bir ayda bir kez, bir ev ultrasonik yer imlecini kullanabilirsiniz. Yorumlar kozmetik uzmanları böyle manipülasyon cilde zarar verebilmektedir cihazı kullanmak genellikle ne olduğuna rehberlik gerekli değildir sağlarlar. Bir prosedür bir mola her 5 dakikada sahip 15 dakikadan uzun sürmemelidir.

Sadece salon tedavi veya alternatif var mı?

kabinde sadece olabilir ultrason makinesi kullanın. özel bir çalışmada böyle bir prosedür bireysel programlarla ilgili profesyonel kozmetologlar tarafından yürütülür, ancak bu tür hizmetlerin maliyeti oldukça etkileyici. Profesyonel bir cihaz satın alarak, evde tüm manipülasyonlar yapabilir, ama önce bir uzmana danışmalısınız.

cilt problemleri oldukça ciddi iseniz, hatta en iyi ultrason yıkayıcı sorun ciltte güvenli kullanım garanti etmez, çünkü hassasiyet ön testi gerçekleştirmek için gereklidir.

Her durumda, dermis temizliği için ultrason kullanımı deriyle pek çok sorunun kurtulmak ve kendi durumunu iyileştirmek için harika bir yoldur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.