Spor ve SağlıkKas yapmak

İpuçları vücut geliştirmeci: Trapezius kası ve enflasyon egzersizler.

Latissimus dorsi, bir yamuk şeklindedir, Trapezius kas denir. Profesyonel sporcular bazen sadece bir yamuk denir. Her büyük düz dorsinin tek başına bir üçgen şekline sahiptir. Onun vakıf tüm üst sırt ve boyun bulunan omurga boyunca gider.

Trapezius kası, anatomi dersten bilindiği gibi üç bölüme ayrılmıştır. Her bir bölüm amacına sahiptir. üst kol kaldırma omuz ve omuz bıçak taşımaktadır. Ortalama kas vertebra bıçakları taşır ve alt uçlarını aşağı düşürmek için bir işlevi vardır.

Trapez kas üst oksipital çıkıntı, ense hattı, ve bağlar, hem de nadostistoy bağ torasik vertebra kaynaklanır. Bu kas sıkı yan ek ve köprücük, kürek kemiği ve omurganın omuz kısmına takılır.

Özellikle vücut geliştirici düzenli egzersiz, daha sonra, her şeyden önce, sen kasları Trapezius için egzersizleri yürütecektir. Tüm bu egzersizleri tüm komplekse birleştirilir.

trapez kas üç bölümden oluşur, varsaymak mantıklıdır kas lifleri farklı yönlerde düzenlenmiştir, ve bu nedenle onlara göre kullanılmalıdır ve farklı güç çekiş.

Bu Trapezius kas şişirmek için nasıl yardımcı olacak egzersizler, bir dizi bireysel geliştirmek için en iyisidir.

Trapezius kas şişirmek konusunda bazı genel kurallar vardır. Altın kural: tüm üç yönde incelemeliyiz unutmayın. Tabii ki, tüm yol enflasyona benzersiz ve ortak bir yamuk değil. Ancak, yamuğun her segment için egzersizler en az bir çift olmalıdır tercih kompleksi.

kendi içinde güçlü üst kısmında olduğundan, konuya ilişkin bir önemli ağırlık kullanmak gerekir.

trapez kas üç kesimleri rhomboid, deltoidi ve diğer bazı kasları çoğaltılamaz. trapezden yükünü rahatlatmak bir ölçüde Onlar, egzersiz sırasında bazı asistanlar tarafından hareket ederler. Böylece boyun boyunca yerleştirilir ve üst trapez kas, yalnızca bir ayrılmış bölüm vardır.

Bir kaslar kasılır, ki bunun kısa olur, yani zaman omuz kayışı ileri veya geri hareket yok nedeniyle omuzlara Ancak yükseltilir.

Bu nedenle, omuzların rotasyon egzersiz sırasında tavsiye yok.

Eğer trapez Büyütmek için eksersiz yapıyoruz, size düz ve her halükarda öne düşürmez başını tutmaya unutmamalıyız, nefesinizi tutun gerekmez.

Omuzlar konuşlandırılmış ve ileriye onlara gerekli değildir üzere, dikey bir pozisyonda yerleştirilmesi gerekiyor.

Eğer bu şekilde Trapezius kas almalıdır yükü azaltmak ve pazı yükünü artıracaktır, senin dirsek tavsiye edilmez bükün.

çok büyük, o zaman kaslar ise gerekli genlik olamaz çalışmak durumunda önemli bir koşul istenilen ağırlığa seçimidir.

Sıklıkla da gerçekleştirmek dambıl ile egzersizler bir dizi. Örneğin, çene için onları almak ve gövde boyunca düzleştirilmiş kollarında halter tutmak için ihtiyaç olabilir. Kural olarak, dambıl arasındaki mesafe en fazla 25 santimetre olmamalıdır.

çene kontrol edecek şekilde halterler, dikey çekin. Eğer dambıl yukarı kaldırdığınızda, dirsekler yaygın ayrılır ve yukarı doğru yönlendirilir gerçeğine dikkat. should yavaş, yavaş halter indirin. çok uzakta dambıl ile ellerini kaldırıp çalışın - omurgası boyunca saklayın. Bu egzersiz Trapezius kas şişirmek için sadece tasarlanmış, aynı zamanda deltoid kas gruplarının geliştirilmesi için olduğu.

Her durumda, ne yaparsan yap egzersiz, bunlar tonu, iyi bir ruh hali tutmak için yararlı olacak ve kas kütlesini artırmaya yardımcı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.