Satış

"Aliekspress" hakkındaki tartışmayı Açılış? "Aliekspress" konulu anlaşmazlık hakkında bilgiler

İnternet üzerinden mal satışları son zamanlarda çok yoğun hayatımıza girmiştir. Şimdi Ruslar milyonlarca yılda zincir mağazalarda çeşitli şeyler satın aldı. Bu önemli bir zaman ve para kazandıracak. Şimdi internette sizi giysi ve ev aletleri ve son bir yemek ve arabalardan şeyi satın alabilirsiniz. Bu özel bir niş çevrimiçi mağaza kaplar - Çin mallarını "Aliekspress". Uzun Çin'den mal güvenilir bir tedarikçi haline gelmiştir. onun popüler olmasının nedeni nedir? Cevap basit - sunulan ürünlerin fiyatı. Orada orijinal ürün veya pazar birkaç kez farklı bir fiyata onların yakından bazılarını bulacaksınız.

Teslimat posta ile yapılır. Diğer bir avantajı yani malların mevcudiyeti kesinlikle herkes için hatta bazen bu perakende mağazalarında satın alınamaz yani veya değeri olanlar yeterince yüksek olduğunu, mağazanın esnekliktir. Ancak, bazen hepsi çok düzgün değil gider. günlük yaşamda olduğu gibi, ürün için altı edilebilir ve Rus Post çalışmaları hala tatmin edici bir şekilde bırakır. Bu nedenle, alıcı bu tür risklerden korunur. işlemde İddiası eksiklikler anlaşmazlık elde edilebilir. "Aliekspress" konulu bir tartışma başlatma ve aşağıda ele alınacak öğrenmek için.

"Aliekspress" nedir

Yukarıda belirtildiği gibi, bu çeşitli ürünlerin Çin toptan dükkanı. Daha doğrusu, bu alıcılarla satıcıları bağlayan ofisinin oldu. Aslında, bu büyük bir pazar, Çin genelinde raflardan mallarını sunan satıcılar olduğunu. sitede siparişler tüm dünyada üretilen, bu nedenle Rusya'da sadece çok popüler olan. Birçok kaliteli malzeme "Aliekspress" almak için uzun bir zaman var.

Müşteri Yorumları - Aslında açık bir kanıtıdır. marketler alışveriş, ancak site yönetimi hızla durumu çözmek için çalışıyor Tabii ki, altı ürünleri varış zamanı ve bundan kimsenin güvende ve. Gerekirse minimuma böyle vakalarını azaltmak için, anlaşmazlık için "Aliekspress" yürütmek için bilmek, düzgün davranmaya ve olmalıdır.

ürünler sipariş nasıl

Malların al sitesinden doğrudan yapılır. İstenilen şey elde etmek amacıyla, bir ürün seçin, sitede kayıt kredi kartı veya başka bir elektronik ödeme sistemleri kullanarak bunu ödemek için yeterlidir, yönetim gelmek ve teslim olması gerekli olduğunu hangi adresini belirtin. Özel bir parça numarasını kullanarak izlemek mümkün olacak tüm hareketler postaneye parselin devri sonrasında satıcı tarafından çıkarılacak. Bazı durumlarda, bu benzersiz tanıtıcı farklı hizmet teslimi kullanımına bağlı değildir. Ben müşteri yorumları, "Aliekspress" bir ürünü seçerken, zaten bu şeyi sipariş söylemek gerekir, temel öneme sahip bulunmaktadır. onlarla tanışmış, sayfayı aşağı kaydırabilirsiniz.

Nasıl bir parsel için beklemek

Birçokları için, bu önemli bir konu ve bir şeyler satın almak arzu etkileyebilecek önemli bir faktördür. Eğer "Aliekspress" için anlaşmazlık açmadan önce Ayrıca, bu faktör hesaba alınmalıdır. Böylece, gidiş ortalama teslim süresi - 3 hafta. Ancak, her zaman farklıdır. kaybedildiğinde parsel o nadir durumlarda bir iki hafta ulaşabilir ve altı ay olabilir, ama bu hep olur. Asgari süresi - Bu hafta, hızla pek sahibine alır satın alın. Bununla birlikte, sırayla, birkaç posta hizmetleri, farklı teslimat süreleri arasında seçim yapabilirsiniz. Bu arada, son yıllarda büyük bir fark yoktur.

tartışma nedir

Böylece, bir başka deyişle anlaşmazlık veya uyuşmazlık - Ürün altı oldu ya alınmadı kendisi için bu veya diğer nedenlerle açıklama. proje "Aliekspress" Açık bu olasılık alıcı için ana kefil olmuştur. Anlaşmazlık sayesinde o satın alma veya teslim herhangi bir hataları ile ilan edebilir. Satıcı bu alıcının eline transferi gönderilen andan itibaren parsel sorumludur yüzden tüm malların sevkiyat öncesi kontrol edilir gerçeğine rağmen, posta hizmetleri daima nazikçe onları tedavi etmez. uyuşmazlık sipariş ile meydana gelmiş herhangi bir aşırılıkları satıcıya ihbar verir. Her alıcı bu haklarını savunan anahtarı olması nedeniyle, "Aliekspress" için anlaşmazlık yapmak için bilmeli.

anlaşmazlık açmadan nedenleri

bir anlaşmazlık açılması için birkaç neden olabilir. Ana İki - düşük kaliteli ürünler ve kalkış kaybını elde etmektir. Bazen satıcının yanlış şey gönderme koyabilirsiniz olur ve bu size uygun değilse, ayrıca bir anlaşmazlık açılmalıdır. Başkalarının bu satıcıdan gelen emirleri yapacak tarafında en az görmek gerek, birçok paket almamış gerçeğini kabul etmeye istekli, ama temelden yanlıştır. Ayrıca anlaşmazlık açılmalıdır hangi nedenlerin yanı sıra biz izleme bilgilerinin kaybına dikkat. Ama bu gümrük seller ne de alıcı ne de rapor edilmeyen, yerli değiştirmek temizledikten sonra oldukça sık numara olarak, yer almak zorunda değildir.

tartışmayı nasıl açılır

birçok kişi düzgün açmak için nasıl bilmiyorum çünkü "Aliekspress" bir tartışmayı kazanmak bilmiyor. Aslında, karmaşık bir şey yok. İlk ve en önemli kural - Eğer gerçekten haklılar inanıyoruz yalnızca bu kanıtlamak gerekebilir olarak, bir anlaşmazlık başlatın.

Dolayısıyla bunu haklarının ihlal edildiğini düşünüyoruz ve biz tartışmaya açma niyetinde. Bunu yapmak için, size sorular vardır ürünü seçin gerekir kişisel kabineyi girmelisiniz. Sonra düğmeye "Açık bir tartışma" düğmesine basın. o size mal almış belirtmek gerekir ve hangi bir anket, cevap istenecek sonra kalitesine bir iddia var. cevapladıktan sonra soruları konusu hak talebi özünü yapmak istiyorum boş bir alan, gerekli ve hemen bundan sonra, davanızı destekleyecek fotoğrafları takmak için arzu edilir. "Aliekspress" konulu anlaşmazlık hakkında bilgileri, hesabınızdaki güncellenecektir. Satıcı 5 gün cevap verilir, o da bu süre içinde yanıt vermezse, tartışma alıcı lehine kapalı olacaktır.

tutma anlaşmazlık

"Aliekspress" hakkındaki tartışmayı açma anlıyoruz. Şimdi biz kazanana gerekiyor ve bu onu korumak düzgün olmalıdır. Bu zor değildir. Anlaşmazlık açılış aşaması yeterli kanıt verildi üzerinde edilirse, satıcının derhal kendi yararınıza çözmek. Bununla birlikte, bu her zaman gerçekleşmez. Ilk şey o tartışmayı kapatmak ve ürün ömrü korunmasını uzatmak isteyecektir, ancak alıcı uygun değilse, iddiasını tekrar etmek gereklidir. Satıcı lehine anlaşmazlık kapatmaz ise, yönetim düzeyinde işitme belirlesin. Anlaşmazlık alevlenmesi "Aliekspress" anlaşmazlık menüsündeki "kötüleştirebilir anlaşmazlık" tuşuna basarak yapılır için. Bu durumda, moderatörler zaten şikayet nedenlerini inceledik ve kararını yapacaktır. O gerçekleştirmek için gerekli olacaktır. Satıcı kendisi para satın alan lehine "Aliekspress" konulu tartışmayı kapattı ve iade durumunda, sinir bozukluğuna ihtiyacım yok.

Nasıl anlaşmazlığı kapatmak için

anlaşmaya, alıcı varamadı ve satıcı onun sorunu çözülecek emin edilmesi durumunda, tartışmayı durdurmak için gereklidir. Nasıl "Aliekspress" hakkındaki tartışmayı kapatmak için? Oldukça basit olun: Menü tartışma satıcı ile anlaşma ile kusurlu mal ve gönderme değiştirme alma olasılığı çok sonra "Kapat anlaşmazlık", tıklamanız gerekmektedir. Satıcı hep bunu önlemek için elbette çalışırken, bu tür downgrade, olumsuz eleştiri, geri ödeme olarak anlaşmazlık olası olumsuz sonuçları, kendilerini korumaya çalışıyor çünkü ilk talebi üzerine kapanış argüman, gerekli olmadığını belirtmek gerekir. Eğer bunun doğru olduğuna sıkıca ikna ise, sonuna kadar anlaşmazlığı getirmek için gereklidir.

tartışmanın muhtemel sonuçları

Genel olarak, uyuşmazlık alıcı lehine çözülmesi ve satıcı lehine edilebilir. İkinci durumda, işlem tamamlanmış durumuna geçer. tartışma alıcı tarafından kazanıldı, mağaza ya da kısmen veya tamamen finansal kaybını tazmin etmeyi kabul eder. mal satın alındığı en fiyata ödenmiş olan yere geri dönmek için karar tarihinden itibaren 10 iş günü - İadeler 5 içinde yapılacaktır.

Sitedeki tüm yerleşim doları cinsinden yapılır gibi, para birimi dönüştürme ile olası sorunlar hakkında derhal söylenebilir, ama örneğin, ödeme ruble eşdeğerdir QIWI çanta, ile yapıldı, eğer, bu sorunu gidermek için destek başvurmalısınız. Tercüme sadece çözümleri kadar "askıda", kaybolmaz.

Sonuç

makale "Aliekspress" konusunda bir tartışma açmak için anlattı. Bu işlem korumaya yardımcı olacaktır, çünkü bunu nasıl bilmek gerekir alıcının haklarını ihlal edildiğini halinde. e-ticaret dünyası sadece şimdi bile onun önemli popülerlik rağmen gelişimini başlayan ve pik birkaç yıl içinde olacak. Birçok maalesef hala güvenmiyorum, diğerleri elektronik ödeme sistemlerinin nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Çok daha alışık Markete gidip favori şeyi satın, ancak daha fazla zaman ve para alacak için. Birkaç yıl sonra kira fiyatları artıyor çünkü olağan dükkanlar, unutulmak ve birçok müşteri alışveriş tarzlarını değiştirdi, internete bu işi emanet. E-mağaza Gelecek için, ve bu bir gerçektir. Onlar alanı gerekmez, personel müşterilerin neredeyse üzerine çalışmak ve iyi bir gelire sahip bir satıcı mal üzerinde mal almak olanak veren az.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.