SağlıkTıp

HIV Önleme

HIV enfeksiyonunun önlenmesi bugün önemlidir. Ben detaya gidin ve tüm önemini açıklamak gerekmez. Enfekte hala sosyal uyarısı çok kötü çalışmıyor olmasına rağmen, büyük oluyor sadece burada hatırlanmalıdır.

Hastalık, iletilen anlaşılmaktadır ki tüm yollar, koruma yöntemleri oluşturulur, ancak bu her yerde HIV önleme düzenlenen rağmen, hala yeterli değildir.

AİDS! Bu kelime hala panik birçok zorluyor. veba yirmi birinci yüzyıl zaten birçok can aldı ve bunun için tedavi hala bulunamadı. önleyici tedbirlerle Uyum mümkün bu korkunç hastalığın yayılmasını önlemek için yapar. İstatistik HIV enfeksiyonlarının çoğunda prezervatif kullanmadan ilacı veya cinsel ilişki sırasında enjekte sırasında meydana belirtiyor.

HIV: önleme

insanlar korunmasız seks tüm tehlikeleri anlamak için şeyden önce önemli. Eğer meşgul önce prezervatif olmadan seks, iki partner enfeksiyon varlığı için test edilmelidir. HIV ile yaşayan birçok, bunun farkında olmadığını unutmayın. Sen herkes tarafından enfekte olabilir.

prezervatif İster güvenilir mi? Mutlak garanti verdikleri yok, ama riski daha düşük kötü (yaklaşık yüzde 90-95) 'dir. Prezervatif kalitesiz olacaksa Enfeksiyon durumunda mümkündür. bunlar ürünün mukavemetini etkiler gibi ilave bir yağlama maddesi jöle ve herhangi bir kremler gibi kullanmayın.

Sen cinsel temas herhangi bir biçimde bulaşmış olabilir.

uyuşturucu kullananlar arasında HIV enfeksiyonu Önemli önleme. Bu durumda önlemenin en iyi yolu ilaçların tam bir reddidir. veya bu nedenle başarısızlığın mümkün değildir durumunda, o her zaman el altında olmuştur yeni şırınga ve iğneler sağlamak için mümkün olan her şeyi yapmak için tavsiye edilir.

İstatistikler uyuşturucu kullanıcıları arasında şırınga paylaşımı enfeksiyon riski büyük olduğunu teyit etmektedir. Hiç enjekte ilaçları olan kişiler, enfeksiyon kontrol etmeyi unutmayın.

o Ebeveynleri HIV pozitif olan çocuklarda HIV enfeksiyonunun önlenmesi yapılmalıdır gibi, söz etmek gerekiyor.

önce Enfekte insanlar hem çocuk sahibi bir doktora danışmak gerekir. Hamileliğin bütün dönem jinekologlar ve doğum uzmanı tarafından denetlenmelidir. Hemen, biz tıbbi tedavinin modern yöntemler sayesinde kesinlikle sağlıklı çocuğu HIV enfeksiyonu olan hatta bir kadın yapmak için yapmak unutmayın. meyvenin kontaminasyon riski, tabii ki, orada, ama sıfıra yakındır.

Hamilelik sırasında Enfekte kadınların hep antiviral ilaçların çeşitli almalıdır. teslim yöntemi doktor onaylar zaman. Çoğu durumda, seçim sezaryen düşer.

HIV anne sütü ile çocuğun vücuda girebilir. Tabii ki, emzirme reddetme gereklidir.

Nihayet en bahsedelim neyi sağlık operasyonlarında HIV enfeksiyonunun önlenmesi, herhangi prosedürler vb.

Öncelikle doktorların tek kullanımlık aletleri kullanmayı deneyin söz etmek gerekiyor. Bu mümkün değilse, tüm araçlar özel bir solüsyon sterilize edilir. Bu enfeksiyona neredeyse imkansız hale getirir.

Verilen kan HIV enfeksiyonunun varlığını muayene geçmelidir. tarafından enfekte kanının, aksine kan nakli neredeyse imkansızdır.

bir hastalığı ortadan kaldırmak için bir aşı var mı?

sürekli değişiyor çünkü HIV benzersizdir. Bu durum imkansız korkunç hastalıktan korunabilirsiniz herhangi çare bulmak mümkün kılar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.