Gıda ve içecekYemek tarifleri

Haşlanmış pirinç sütü. Reçete hazırlama ve daha

Lapa bizim diyette bulunmalıdır. yetişkin zevkle bu yemekler yerseniz Ama çocuklar nadiren lapa fanlar bulunmaktadır. çocuğun lezzetli tedavi görünüyordu nedenle, biz onu pişirmek gerekir. Süt lapası farklı tahıllardan yapılmış. Bir çeşit bir olan pirinç lapası süt. onun hazırlık, hem de diğer hububat hububat gelen tarifi bu makalede sunulmuştur. Belki bunu okuduktan sonra, birkaç yararlı tarifleri bulacaksınız.

Basit nasıl hazırlanacağını anlatmaya başlamak için pirinç lapası süt. tarifi tahıl diğer tiplerinin hazırlanması için bir temel olarak kullanılabilir. pirinç alın ve çok dikkatli bir şekilde yıkayın. Sonra soğuk vodichkoj ile doldurun ve plaka taktı. pirinç bir kısmında yaklaşık iki parça su almalıdır. Su kaynayınca çok genç ateş, ama o kaynamaya devam yoktur. Bu arada, süt kaynatır. yumuşayıncaya kadar suda pişirin pirinç. Sonra, kaynayan sütün içine kayması ve pirinç tamamen kadar pişirilir kadar pişirin. Burada istenirse şeker ve tuz küçük bir tutam dökmek mümkündür. Bizim lapa hazır olduğunda, biz bir plaka üzerine yayıldı ve tereyağı ekleyin.

Ama nasıl kabak eklenmesiyle lapası, pirinç sütü hazırlamak. Bu tatlı muamele çocukların mutlu deneyin. Kabak kabuğu ve küçük küpler halinde kesmek gerekir. Bir tencereye koy su dökün ve ateşe koyun. yumuşayana kadar kabak pişirin. Daha sonra, su ile önceden yıkanmış Şekil pan ekleyin. Pirinç piştikten sonra bir tencerenin içine süt dökün ve şeker ve bir tutam tuz dökün. tatmaya şeker koyun. Çocuklar bu yüzden orta tatlı lapası yok, tatlı ikramlar seviyorum olduğu bilinmektedir. Burada ve hazır lapası, pirinç sütü.

Reçete isteğe hafifçe onun maddeler bazı ekleyerek değiştirilebilir. lapa şekerlemeler ya da herhangi bir meyve eklerseniz, daha lezzetli ve besleyici olacaktır. Süt lapası çok faydalı olduğunu ve meyve ile birlikte vitamin ve mineraller kütleye sahip, bir meleksin. Meyveler geçen fırsatta eklendi ve mümkün olduğunca onları pişirmek gerekir. yandan taze meyve, daha sonra bunun yerine kurutulmuş atabileceğiniz meyveler (kayısı, kuru erik, kuru üzüm, vb) varsa. Onların ön dolum su veya pişirme bitmeden birkaç dakika içinde ekledi.

Benzer şekilde, hazırlama darı lapası süt. tarifi sadece pirinç yerine o farklıdır, biz darı alır. Pişirme önce, soğuk su ile birkaç kez durulayın daha iyidir. Bu Şekil l'de olduğu gibi aynı şekilde demlenir. Burada kuru üzüm ile lezzetli darı lapası nasıl hazırlanacağını var. darı yıkayın ve su ile doldurun. ısı pan ayarı ve yumuşayıncaya kadar pişirin. Su çok dökmek olmamalıdır. Sonra haşlanmış süt ve yıkanmış kuru üzüm ekleyin. yumuşayana kadar pişirin. hazırlanmasının sonunda tatmaya şeker, bir tutam tuz ve tereyağı biraz tat katmak gerekir.

Karabuğday da çok kullanışlı irmik olduğunu. Çocuğun beslenme 6 ay süt içeren zaten karabuğday. Bir sonraki için Reçete. Karabuğday yineleme ve yarısına su kaynatın gerekir. Sonunda irmik kaynaşmak kadar Sonra bir tencereye süt ekleyip küçük bir yangın tutun. Sonra şeker, tuz ve biraz tereyağı dökmek gerekir. lapa bebeği pişirmek, o zaman şeker bir sürü, katmayan çocuğun yaşı rehberlik.

yetişkinler ve çocuk hitap edecek şekilde herhangi bir karışıklık haşlanmış edilebilir. Her şey yemek pişirmek için onu, kullanılan malzemelere bağlıdır. Herkes favori olacak lapası olan tahıllar, bulacaksınız. Ve pirinç lapası süt olmak zorunda değildir. favori ekleyerek kendi başınıza tarifi Dolgu meyve, şekerlenmiş meyve ve diğer malzemeleri. her eve gibi yemeğin pişmiş ana şey.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.