Gıda ve içecekYemek tarifleri

Pasta "Melek Tears" - lezzetli peynirli tatlı

Pasta "Melek Tears" güzel, yumuşak ve çok olan lezzetli tatlı konularda mutfak hostes bile en cahil evde hazırlanabilir. Onun alışılmadık bir isim, bu sadece bir tedavi olduğu unutulmamalıdır. Aslında, oda sıcaklığında oluşumuna ve daha sonra soğutmadan sonra, tüm yüzey gözyaşlarının ile melek dışında benzer olan birden fazla pıhtı kek damlacıkları ile kaplıdır.

Bu tatlı için en lezzetli ve güzel olsun, bu tarife göre kesinlikle hazırlanmalıdır. Ayrıca, aksi takdirde geri kalanından farklı değil düzenli ev tatlı alma riski bileşenlerin tüm oranlarda uymak esastır.

Cheesecake "Melek Tears": adım tarifi adım

Eğer bir tatlı yapmak için kendi başlarına karar verdiyseniz, o zaman tüm yemekler temel teşkil edecektir hamur ile başlamalıdır. Bu aşağıdaki ürünleri önceden hazırlamak gerekecektir:

 • taze tereyağı yağı - 80 g;
 • buğday unu ışık - tam yönlü cam ;
 • Yumurta küçük tavuk - 1 adet;.
 • Beyaz şeker - 2 büyük kaşık;
 • bir tatlı kaşığı - tozu, kabartma tozu ve daha iyi hidratlı yemek odası pişirme.

temellerini hazırlanması için işlem

Pasta "Melek Tears" ve hazırlama aşamalarını onun için doğru test. İlk adım bir kaseye bir yumurta kırmak ve daha sonra şeker ve soda sönmüş yemek odası (kabartma tozu) ile karıştırmaktır. kütle bileşenler eritilir birlikte, tabanın ikinci bölümünde hazırlanması ile yapılması gerekir. Bu ışık blender kaseye unu eleyin ve daha sonra aynı tereyağı kesmek ve homojen ince kırıntı kadar maksimum hızda yendi gerektirir. Ayrıca baz karışımı hem siz, pürüzsüz bir hamur elde elle iyice kapalı gelmelidir sonuçla, gereklidir. Gerekirse, buğday unu olabilir ek yük bindirirler.

"Melek Tears" cheesecake en güzel işlenmiş temel ince polietilen (film) ile sarılmış ve bir soğutma bölmesi içinde, 60 dakika boyunca yerleştirilmelidir döndü. Hamur daha gergin ve elastik hale gelecektir Böylece, büyük ölçüde bir kesme tahtası üzerinde yayıyoruz sürecini kolaylaştırır hangi.

doldurma için gerekli bileşenler

Pasta "melek Tears" nedeniyle iyi bir yağlı peynir (500 g) gibi bir süt ürünü göre gerçeğine inanılmaz lezzetli ve ihale çıkıyor. Onun tatlı ek olarak aşağıdaki maddeler şunlardır:

 • Beyaz şeker - kesim ½ fincan;
 • koyu yağlı bir krem veya% 40 krem - 100 mi;
 • yumurta sarısı - 3 yumurtadan alır (proteinler sufle için kullanılacak);
 • irmik - gorochkoy 1 büyük kaşık;
 • vanilya şekeri - standart çanta.

Nasıl hızlı ve kolay bir tatlı dolum yapmak?

"Bir melek gözyaşları" - cheese cake asla vazgeçmeyeceğini romantik adla, hiçbir misafir davet etti. ev yapımı bir incelik çok lezzetli ve ihale kapandıktan sonra tam anlamıyla ağzınızda erir söyledi. mülkiyet tatlı bir kısmı onun sıradışı Topingler nedeniyle alır. Hazırlanması için sadece birkaç dakika ve ücretsiz gerekecektir.

Böylece, daha sonra kademeli olarak vanilin ve irmik ekleyebilir şeker ile 3 yumurtadan yapılmış, beyaz kadar yumurta sarısı öğütmek için gereklidir. Biraz vzbuh son bileşeni için, ortaya çıkan kitle kenara koymak için bir süre için önerilir. Ayrıca dolgu ikinci bölümünde hazırlanmasını başlatmak için gereklidir. Bu kalın krem veya% 40 krema eklenir, ve daha sonra bir kabarık ve sonra maksimum hızda çalkalanır, blender kaba konur ince yağ lor gerektirir hava kütlesi. Yukarıdaki işlemlerden sonra, krem parçası hem de bir kapta bağlanıp iyice karıştırın edilmelidir. doldurma hazır!

sufle için gerekli malzemeler

"Bir melek gözyaşları" - peynirli kek, onun nazik ve eşsiz tadı ile de karakterize edilir, ama aynı zamanda şaşırtıcı derecede güzel bir görünüm.

Yukarıda sözü edildiği gibi, bu tatlı yüzeyi üzerinde çok sayıda çıkıntı yapan damlacıklar adını alır. Etkinin pasta proteini sufle kullanımı yoluyla aldığını belirtmek gerekir. Bunu yapmak için, aşağıdaki bileşenler gerekir:

 • yumurta akı - 3 yumurta (sarısı dolum oluşturulması katıldı) almaya;
 • pudra şekeri - büyük dolu 3 yemek kaşığı.

Protein sufle birlikte Pişirme

Kısa pasta ve kullanımını içerir tarifi olan Pie "Melek Tears" lor dolum birkaç aşamada yapılmalıdır. İlk iki başarılı tamamladık. Bu yumuşak ve havadar sufle hazırlamak için sadece kalır. Bu soğutma gerektirir yapmak için yumurta akı, ve bunların katı köpük yavaş yavaş pudra şekeri vsyp sonra şiddetle sarsmak. Tatlı kurulmadan önce yapması gereken bu işlemi gerçekleştirmek için belirtmek gerekir. Aksi takdirde sufle o olumsuz ev yapımı hediyeler görünümünü etkileyen "yerleşir".

fırında kek pişirme

"Melek Tears" - tek pasta kullanılarak oluşturulur peynir kek. Bu 1 cm kadar netolstym tabaka kalınlığında soğuk merdane baz olabilir ve daha sonra bir bölme daire şeklinde içine yerleştirilir, ve çok yüksek boncuk (20-30 mm) yapılmalıdır pişirme için. Bu arada, ısıl işlemi için kullanılan yağlanmış edilebilir kase krem (veya sebze) ya da yağ vystelit pişirme kağıdı. Bundan sonra 10 dakikadan fazla tutmak için gerekli olan fırın, içinde hamur göndermek istiyorum. Bu prosedür, doldurma ve sufle hamuru iyi propeklos ilerletmek için gerekli ve nemli kalmasına edilir.

biçimlendirilmiş ve tatlı pişirme süreci

Belirtilen zaman gerekli kurabiye fırından çıkarılır ve sonra daha sonra bir kör ucu veya çorba kaşığı bir bıçak ile bir yüzey hizalama tüm lor buraya dökülür. kek sonunda yemyeşil ve havadar sufle ile kaplanmış olmalıdır. yine en az yarım saat pişirin tavsiye edilir fırında, koymak üzere bir muamele Oluşmuş. Bu süre boyunca, tatlı temeli tamamen pişirilir ve kapmak ve istikrarlı bir form almak için protein dolduran dolgu.

O süzme peynir ile fırında kek "Melek Tears" kapattıktan sonra hemen kaldırmak ve hizmet edemez unutulmamalıdır. Ev yapımı hediyeler yüzeyinde damlacıkları alamadım bu yüzden bu. Bu nedenle, fırın kapağı hafifçe açılması gerekir, ve 40 dakika sonra uzaklaştırılmış, tatlı biçiminde ve sonra daha sonra tamamen soğumasını. Yan yemekler sonunda kaldırmak ve uzun bir bıçak ile tortnitsu pasta taşımak istiyorum.

masaya lezzetli ve güzel tatlı doğru besleme

Birden damlacıklar yüzeyinde görünür olduğunda Pie "Angel Tears" sadece soğuduktan halde misafirler hizmet etmelidir. Tatlılar alakart tabakları koymak ve güçlü ve sıcak çay masaya sunmak, üçgen parçalar halinde kesilmiş olması gerekir. Bu ışık, havadar ve herhangi bir kişi reddedemez narin tatlı ev yapımı tarafından, inan bana. Sonuçta, lezzetli ve ağız sulandırıcı, ama aynı zamanda son derece güzel bir görünüm sadece çıkıyor. Bu pasta kız ya da kadınların doğum güne hazırlanmak için tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.