SağlıkTakviyeler ve Vitaminler

Eklem ve bağ için gıda katkı maddelerinin ve bileşenlerin Bakış: spor beslenme

Milyonlarca insan dünyada özellikle spor yapan kişinin, eklem hastalıkları muzdarip. Özellikle, bu hastalıklar, obezite genetik yatkınlığı olan kişilerde de görülür. Bizim iskelet 200'den fazla kemikten oluşur. Ama daha çok, diz ve kalça kısmı etkilenir. Onların hareketlilik ve işlevselliği korumak için, vücudun bu kısmı korumak ve gerekli tüm takviyeleri ve vitamin almak önemlidir. Farmakolojik olmayan yaklaşımlar bağlar güçlendirmek, kemik sağlığını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Buna ek olarak, ona yatkın kişilerde hastalığı önlemek mümkün.

Sizin eklem ve bağ için doktor tarafından reçete sadece uyuşturucu gereklidir. Ayrıca vitamin ve yararlı bileşenler, organizma için yararlı içerir Spor beslenme,.

Spor Gelastin Sport içmek

Gelastin Sport - eklem ve bağ için içecek. Spor beslenme, özellikle hareketin zevkini korumak isteyenler için tasarlanmıştır. Düzenli fiziksel aktivite ile vücut yeterli sağlık, güç ve dayanıklılık için gerekli olan besin temin edilmez. Spor içeceği en iyisidir besin takviyesi. biri Gelastin Sport kullanımla, eklemler gereken bütün unsurları alacak.

D vitamini ve kalsiyum

inşa etmek ve kemik kütlesi gerekli besinleri sağlamak. Vitamin ve mineralleri almak da önemlidir. Onlar eklemleri güçlendirmede önemli rol oynamaktadır. Yetişkinlerde kemik kütlesi azalması yaşla birlikte ortaya çıkar. Bazı durumlarda, bu hareketlilik kısıtlayabilir önemli maddelerin aşırı kaybına yol açar. Bunu önlemek için, eklem ve bağ spor beslenme satın almak tavsiye edilir. en iyi ilaç D vitamini ve kalsiyum dahil olmak üzere tüm gerekli bileşenden oluşmaktadır.

"Dr Bem®" - Karmaşık takviyeleri

Kıkırdak bağlantı işlevsel kalması, onların besine ihtiyaç duyar. Glukosamin, kondroitin, kollajen, hyaluronik asit ve kükürt kompleks eklem ve bağ bir parçasıdır. Spor beslenme kemik makinesi ile sorunları var o insanları çekmek için gereklidir. Bu tip katkıların kullanımı tıpta açığız. Buna ek olarak, "Dr Bem®" ideal alerjiler, bu olumsuz tepkilere neden olmayacak şekilde.

Ürün çok kaliteli. Sadece eczane ağında satılır. şöyle rejimdir: İlk iki hafta bir gün birer tablet üç kez içmeli. Sonra günde 1 kapsül almak gerekir.

eklem bağlantıları için yeni ve iyileştirilmiş ürün

Ücretsiz güzel ve sağlıklı vücuda sahip olmak istiyorum spor kişilikleri, için tasarlanmıştır taşıyın. Ürün Avantajları:

 1. sinovyal sıvıda ve eklemlerin kıkırdak geliştirir.
 2. Onları güçlendirir.
 3. Ağrıyı engeller.

Glukozamin ve kondroitin, tablete dahil, destek ve çevreleyen doku yapısının güçlendirilmesi. Buna ek olarak, onlar kıkırdak kabukları bütünlüğünü korumak.

Kemik hastalıklarına karşı savaşta olumlu etkisi ve eklem ve bağ için tasarlanmış Gelenks isimli ilacı, göstermiştir. kimin değerlendirmesi ilk pozisyon almaz yeni bir ürün değil Spor Beslenme,. Birçok yararlı eser elemanlar, bileşim, selenyum ve magnezyum gibi vitaminler dahil olarak O, daha tercih edilmiştir. aşağıdaki gibi ilk on ürünlere gelince, o:

 1. ATP Artı Glukosamin (unisex).
 2. Kollajen sıvı.
 3. Glucosamine MSM Maxler.
 4. Hayvan Flex.
 5. Elasti Eklem.
 6. Evrensel Beslenme ile Jointment Sport.
 7. Glukozamin Artı CSA Süper Gücü.
 8. Ücretsiz taşıyın.
 9. Dr Bem®.
 10. Güç Sisteminin Müşterek destek.

Ek destek

Vücut sinoviyal sıvının üretimi için glukozamin ve kondroitin kullanır. Bu nedenle, aynı zamanda eklem sorunları olan insanlar için tavsiye edilir. Laboratuar çalışmaları, oldukça konsantre bir amino şeker üretimini stimüle ettiğini göstermiştir. Kondroitin yastıklama ve eklem pürüzsüz hareketini sağlar. Yüksek su-bağlama kapasitesi nedeniyle, kurumasını kıkırdak korur. Ve böylece elastiklikleri katkıda bulunur. Buna ek olarak, kondroitin bir parçalayıcı enzimleri inhibe eder. büyük miktarlarda Bu maddeler MaxiLIFE hazırlanmasında ihtiva etmiştir. Bu nedenle, aynı zamanda eklem sorunları olan insanlar için tavsiye edilir.

Son zamanlarda, Amerikan sosyologlar bu bileşenlerin çalışma amaçlayan bir araştırma yapmıştır. Onlar bu unsurlar uygun tedavinin önemli bir rol oynamaktadır sonucuna varılmıştır. tıbbi kökenli kullanılan preparatlar eklem ve bağ üzerinde iyi etki değildi. Spor beslenme kemiklerin çeşitli hastalıkları olan 212 fazla kişiye almıştır. Sonuç olarak, biz glukozamin ve kondroitin alarak belirtiler ayda% 20-25 oranında azalma olduğunu buldular. Düzenli ilaç almak insanlar, iyileşme hissetmiyorum ederken.

Sağlıklı beslenme

İyi işlevsellik için en iyi tarifi - eklem ve bağ için sağlıklı bir diyet ile birlikte çok hareketli. Düşük yağ, meyve ve sebzelerin büyük miktarlarda içme dayalı dengeli beslenme ile birlikte spor, inflamatuar süreçler karşı olabilir. Buna ek olarak, tüm kemik sistemi işlevini artırır ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olur.

Yani, sağlıklı beslenme için beş önemli ipuçları:

 1. Balık ve deniz ürünleri birçok değerli bileşenler içerir, sadece lezzetlidir. Örneğin, omega-3. Bu elemanın büyük bir miktarı somon ve ringa bulundu.
 2. Kahvaltı - en önemli öğünü. Tam tahıllı ekmek ve tahıllar, taze güne sağlıklı bir başlangıç sağlar. Buna ek olarak, mükemmel organizma doymuştur.
 3. tavuk göğsü, tavşan: az yağlı ete tercih vermek için tavsiye edilir.
 4. Taze meyve ve sebze yararlı vitamin ve besin çok şey var. elma, havuç ve brokoli içerdiği biyolojik olarak aktif bileşenler içerebilir.
 5. Yine maden suyu, bitki çayları iyi açlığı ortadan.

kemiklerin sağlamlığını için, eklem ve bağ için spor beslenme almaya unutmayın. Tek olumlu Yukarıdaki ürünler hakkında insanların Yorumlar. Onların etkinliğini etmektedir. Bazen, bir besin takviyesi bireysel hoşgörüsüzlük durumlar vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.