SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Hamilelikte karın çekerek Eğer

Herhangi anne adayı, karın çekerek eğer o artık hatta daha çok ilk gebelik ile ilişkili belirli korkular tabi doğum, ve önümüzdeki bile.

Kural olarak, "ilginç" konumuna sırasında kadınların çoğunluğu gereksiz herhangi bir arıza olmadan, sessizce ve herhangi bir komplikasyon olmadan çalışır. hamile bir kadın karın çekerek eğer Ve yine, bu vücutta önemli sorunlardan işaret edebilir, çeşitli faktörlere bağlı olabildiğince çabuk öğrenmek için gereklidir.

gerçekleştikten nedeni - Gebeliğin her üç aylık dönem için ağrı, türleri, ve herkes için oluşabilir. Geleneksel olarak, ağrı, tehlikeli ve tehlikesiz ayrılmıştır. Tehlikesiz için o tür içerir karın bölgesinde ağrı, gelecekteki anne ve fetüs için bir tehdit değil. Olabilir gut, kolik herhangi bir kişi ortaya ve kesinlikle dayanıksız spazmlar gibi görünebilir. Genellikle hamile kadınlar tarafından alınır gıda, ile ilişkilidir. Eğer mide çekin ama acı küçük ise, hafife olabilir ağrı eşiğini midede bebek hareket etmeye başlar duyarlılık. Diğer durumlarda, biz bir doktora danışmak gerekir.

Onlar hakkında bilmek ağrı eşlik gebelik sırasında hastalıkların bir dizi, bir zorunluluk yoktur toplamak vardır.

sağdaki karnında çekin ve genel olarak vücut herhangi bir anormallik ortaya olmasaydı, tecrit yer yok, apandisit olabilir. Bu durumda, hamile bir kadın acil ve nitelikli tıbbi bakım (cerrahi) gerekecektir. Bu aşağıda karın boşluğu lokalize ağrı en tehlikeli türüdür. En ufak bir gecikme doğmamış bebeklerin hayatlarını mal olabilir.

Eğer kan (vajinal) salınımı eşlik aynı anda karın ve acı çekme, nedeni olabilir düşük tehdidi veya kürtaj (kendiliğinden). Bu acil tıbbi yardım gerektiren son derece tehlikeli bir durumdur. Aksi takdirde, gebelik kurtarmak için olası değildir.

Kadın üreme organlarının iltihaplanma (Fallop tüpleri, yumurtalıklar) odaklarının ağrılı duyumlar ilişkili salgıları (pürülan) ve yüksek bir sıcaklıkta eşlik eder.

Eğer karın bölgesinde çekin ve varsa bu duygu orada kanama, hamile bir kadının bel bölgesine iletilir ve gelecek bebeğin aktivitesini, planlanandan (prematüre) bu algılanan tehdit Cinsler artar. Nedeniyle hastalığın bu tip gelişim yoğunluğuna ve hızlı tıbbi yardım gerektirir.

karın ağrısı olabilir gövde, mide bulantısı, baş dönmesi ve ağız genel bir zayıflama ile birlikte, (periyodik, çekme) placenta semptomları.

alt karın hamile annenin ağrı nedeni burkulma ve kas olabilir. onlar kaslarla desteklenen rahim, artan nedeniyle gergin kalması. Bu geçici ağrı, ancak aşırı yemekten ve aşırı gerilim, fiziksel efor sırasında daha büyük hale gelebilir. Bunlar karın, güçlü bir öksürük aşırı gerginlik neden olabilir. Bu tür bir doğa özel tedavi ağrı için, genellikle, atanır. periyodik dinlenme düzenlemek ve endişeleri olmaksızın sakin, sakin bir hayat sürdürmek için yeterli. Bu durumda Aktif yaşam kabul edilemez.

Ne olursa olsun hamile bir kadın neden olabilir karnında nasıl bir acı, onun durumunu değerlendirmek ve doğru konmasıdır yeterince zamanında edebilmek ve olmak önemlidir. Ve sadece iyi uzman yapabilirsiniz. Eğer, özellikle karın bölgesinde, sağlığınızı ve doğmamış bebeğin sağlığını, ağrının ilk tezahürleri değer veriyorsanız Ve derhal doktorunuza başvurun. Size iyi sağlık ve küçük bir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.