BilgisayarlarEkipman

Nasıl Evde bir yazıcıyı seçmek için? baskı cihazlarının tiplerine küçük anlatılanlar

Günümüzde, bilgisayar neredeyse her evde olduğunu. Ve birçok PC sahipleri er ya da geç nerede merak etmeye başlayacaktır belgeyi yazdırmak , e-posta veya internette bulunan bir tarifi tarafından gönderilen. baskı cihazları için bugün piyasada nispeten düşük fiyatlar göz önüne alındığında, sürekli duyduğunuz bilgileri yazdırmak veya araç metnin birden fazla yaprak yazdırmak mümkün olacak bir yer, aranacak fırsatına sahip arkadaşlar bakın daha bir yazıcı veya MFP eve sahip olmak çok daha iyidir.

nasıl Cihazların piyasaya çeşitli ev için doğru yazıcı seçmek için - PC kullanıcısı bunun farkında erse de kendine başka bir soru sormak başlayacak? Başlamak için ne ziyade bir seçim yapmak zorunda, ama yok ne görelim veri tipleri mağaza raflarında bulunabilir zamanımızda cihazlar.

baskı ve reklam ajansları için dikkate profesyonel cihazı almadan, değeri birkaç onbinlerce dolar civarında olduğunu, "ev için yazıcının" grubunda yer alıyor tüm cihazların birkaç gruba ayrılabilir.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar. yazıcıların Bu kategori genellikle ev PC yakın bulunabilir. Bu cihazların hepsi kullanılır Adını "Mürekkep püskürtmeli yazıcılarla" yükümlü baskı süreci. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar küçük damlacıklar (jetleri) 'de özel enjektörler içinden kağıt düşüşünü baskı için, saç kalınlığının aşmayan bir kalınlığa sahiptir. Nedeniyle düşük maliyet ve kullanım kolaylığı, hem de metin değil, aynı zamanda grafik ve fotoğrafları çeşitli sadece yazdırmak için yeteneği, yazıcılar bu kategori bugün piyasadaki en popüler biridir. En ünlü ve popüler modeli - HP Photosmart D7263, Canon PIXMA iP4600 ve Epson Stylus Photo R390.

Lazer yazıcılar. Bu tip cihaz kendi mürekkep püskürtmeli benzerleriyle karşılaştırıldığında büyük ölçüde, yazdırma hızı kazanır olduğunu. monokrom (sadece baskı "siyah") Bu kategoride cihazlardır genellikle daha az iyi "Mürekkep püskürtmeli yazıcılarla" ve onun muadili jet göre birkaç kat daha pahalı mal olacak renkli lazer yazıcı - Ama lazer yazıcılar, tek önemli dezavantajı vardır. Buna ek olarak, daha önce bir yazıcı seçmek nasıl, renkli lazer baskı cihazları çok daha büyük "Mürekkep püskürtmeli yazıcılarla" ve daha fazla yer kaplar lütfen unutmayın. Şu anda en çok satan Tanınan - HP Laserjet 1018, Lexmark Optra E120n ve Optra E120, Canon Lazer Shot LBP2900.

Fotoğraf yazıcıları. Bu cihazların amacı nedir, onların adlarından açıktır. Sabit ve mobil - Geleneksel olarak, onlar iki tipe ayrılabilir. Çıkan bu çekim laboratuarlar kalitesine benzer kalitede elde edilmesini sağlar (diğer bir deyişle, yüksek sıcaklıkta mürekkep buharlaşma) 'ün termal süblimasyon ile uygulanır. Bir seçmeden önce Fakat ev için yazıcıyı çünkü bu kategorinin, size oldukça yüksektir ve baskı levha "kara fotoğraf yazıcıları baskı maliyeti gibi, sadece fotoğraf baskısı, ama düz metin veya yüksek kalite gerektirmeyen görüntüler olarak ne sıklıkta düşünmelisiniz metnin" -Beyaz, aslında, tam resim için hemen hemen aynı ödeme yapacak. En popüler modeller - EPSON Stylus Photo P50 EPSON Stylus Photo T50.

Ama nasıl bir bilgisayardan yazdırmak için sadece uygundur ev için yazıcıyı, seçim için değil, aynı zamanda bir tarayıcı tarafından "Bir kopyasını yapmak" olacak ve diğer görevleri yerine? Tekerleği yeniden icat gerekmez - baskı için değil, aynı zamanda diğer amaçlar için sadece bir çözüm gerekiyorsa, o MFP'nizi almak en iyisidir. Çok fonksiyonlu cihaz (yani bu kısaltma anlamına gelir), bu birden çok cihazı birleştirmek için oluşturulan isim, zaten netleşiyor. Tipik olarak, MFP içeren bir mürekkep püskürtmeli veya lazer yazıcı ve tarayıcı. ayrı ekipmanların tümünü çok daha az yer kaplıyor iken Böyle bir cihaz, bir tarayıcı ve bir yazıcı ve fotokopi makinesi (ve bazı durumlarda, faks) hem görevi görür. Satıcılar ve kullanıcılar Canon PIXMA MP520, HP Photosmart C6283 ve Epson Stylus Photo RX610 modeline dikkat etmek tavsiye edilir.

Ama çok sarf (mürekkep, toner, mürekkep) ihtiyacınız favori cihazda ve en iyi alacak hangi fiyata sayfaların belirli sayıda basın gerektirir nasıl satıcı sormak, yukarıda önerilen seçeneklerden birini ev için bir yazıcı seçmeden önce "sarf". Bazı durumlarda malzeme fiyatı "iddiasız" yazıcının maliyeti neden çünkü yapılır ve bazı satıcılar sadece bu rapor alıcılar hakkında "unutmak" olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.