TeknolojininGadgets

Elma Saat: Elma İzle için aksesuarlar

Şimdi Apple Ürünü Steve Jobs yıllarca gözetiminde inşa edildiğini aynı rezil şirket başka bir zafer çağrılabilir. kol saati Elma üretimi ne olabilir? Do sadece "akıllı" değil "parlak" değil. Bir hareketi - Gözlerinde SMS göndermelerini fonksiyonların geniş, önünde ve bunun yerine bir kadran müzik dinlemeyi. Tabii ki, deha böyle saatlerin sırrı sopryazhayutsya iPhone vardır.
Ama onlar hakkında hiç gider ve aksesuar konusunda. Ve bolca oldular.

Orijinal Apple Aksesuarları akıllı saatler uzun üçüncü taraf ucuz olma eğilimi üreticileri, fakat genellikle düşük kalitede aygıtların sayısı aşağı olmuştur. Bu tür cihazlar askılı bunlarla sınırlı değildir: Piyasa, orijinal karar şarj ve çok daha fazlası için saatin durumda korunması için çeşitli cihazlar sunmaktadır.

Onlar tahıl samanın ayrılması için, ve Apple İzle en iyi aksesuar hakkında konuşmak, söylemek, zamanı geldi.

Trident Vale Standı

cam kapak substrat kadife altında, dış deri dekorasyon ve saat montaj: Aktif aksesuar itibaren şık saklama kutusu saatleri gibi görünüyor. Ama bu işlevleri sınırlı değildir. Davanın yardımıyla aynı anda Apple İzle ve iPhone'u şarj edebilirsiniz.

saatlerce Standı - Bu, aslında, akü şarj. Bu aydınlatma kablo aracılığıyla bataryaya bağlanır. Bir akıllı telefon için stand olarak Cam kapağı, şarj standart bir USB kablosu kullanılarak gerçekleştirilir. Bir stand üzerine Kalan pil diyot ekran göstergeleri. Güçlü akümülatör Trident Vale sayesinde ideal bir seyahat arkadaşı haline gelir. Aksesuar farklı renklerde mevcuttur.

Taşınabilir Şarj Nomad Pod

Cebinize rahatlıkla sığacak Taşınabilir şarj cihazı. 75 mm çapında ve yüksekliği 25 - Bu cihaz, boyut olarak sadece biraz daha küçük, bir tür bir hokey diski gibidir. Güç kaynağı 80 gram ağırlığında.

Pil Apple'ın saat şarj cihazları, aksesuar bu tür gelince, genellikle ayrıca kablo sistemi, ancak Göçebe Pod. Cihaz şarj için saatini eklemek için özel bir yuvası vardır. aksesuar yaratıcıları bağışladı ve akıllı telefonları şarj yeteneği yoktur. Cihaz Micro veya normal USB altında bir kriko ile herhangi bir cihazı şarj edebilirsiniz. Ve kalan pil gücü hakkında bilgi LED ekranda görüntülenir.

60 USD: Cihazın fiyatı.

Vaka Uygun WatchKeeper dock ve Vaka

Eğer saatiniz için güvenilir ve şık kasasının arıyorsanız, o zaman doğru Avustralyalı üreticisinden modeline de bakabilirsiniz. Cihaz kılıfı kullanılması aslında yanı sıra, aynı zamanda saat şarj edilmesi için kullanılabilir. Kablo, tesadüfen, doğal deri ile dekore edilmiştir uzatılmış gövde, rahatça gizleme. üst kapak açık bırakılan ve bir kenetlenme istasyonu olarak kullanmak edilebilir.

aksesuar çok hafif olduğunu ve boyutları 9h2,2h1 inç olun.

Pad & Quill Kereste catchall Standı

Pad & Quill şirket belki Elma İzle için en kaliteli aksesuarları üretmektedir. Kereste Catchcall - lüks Retro maun dan elle yapılan saat ve akıllı telefon, ayakta. aksesuar o kompakt hale eklenmiş ve kolay cebinizde taşımak kolaylaştırır edilebilir. kablo için bir delik vardır. alt dört düğmeleri kaymaz kauçuk desteklemek amacıyla yerleştirilmiştir.

yaklaşık yüz dolar, ama sadece bazı saat beklemeye az seçenek vardır - Fiyatı ise ısırır. Onun maliyeti biraz daha düşüktür.

Kablosuz kulaklıklar 2 Kablosuz Powerbeats

Belki Apple Aksesuarları (iPhone kullanıcıların akıllı telefonlar için onları da kazanmak) bir kol saati için en çok arzu edilen, en çok onların işlevselliğini genişletmek - Bu kablosuz kulaklık.

ses ekipmanları şirketi üretiminde deneyimli dan Powerbeats 2 Kablosuz Ses Beats - bluetooth kulaklık tipi eklentisi. Bu sinyal iletimi için gerekli olan kısa bir tel ile birbirine bağlanır. Eğer yanında, incitme gönderme, minyatür bir uzaktan kumanda için bir yerdi. Bunun sayesinde, müziğinizi kontrol ve hatta aramaları alabilir. Kulaklar Powerbeats de, esnek kolları ile bağlı. Kulaklık suya dayanıklıdır. Piller sürekli oynatma altı saat sürmelidir.

Koruma saatleri Elma: Aksesuarlar

Sizin smart izle ekranını korumak için tavsiye edilir. Kendiniz için Yargıç: bu, diyelim ki, meşgul ederken bir cebinde veya çantasında, bir masanın üzerine kılıfı sessizce uzanan bir akıllı telefon değil. Onlar sahibinin yandan kadar kol saati sürekli risk. Eğer bilgisayar başında çalışmak bile, toplu taşıma gezileri saymıyorum. Ekran koruması için aksesuar - saat Apple için cihazların diğer türleri dikkate almak ayrı gerekli olduğu anlamına gelir.

Ekranlar Elma İzle çok güçlü, fakat onları kazımak için riski her zaman çok yüksektir. Bu özel bir koruyucu filmi kullanılarak önlenebilir. Pakette Eğer ArmorSuite sadece iki tür membranlar ve ayrıntılı talimatlar bulacaksınız. Tamamen ekranı kapsayacak ve cam korumak için kenarlarından bükülme şekilde Filmi tasavvur. Böyle bir zar favori izlemek için çok daha güvenli olacaktır. yaklaşık on dolar - Filmin maliyeti.

Başka iyi üretici - Zagg. Uzun akıllı telefonlar için koruyucu filmler konusunda uzmanlaşmış ve şimdi giyilebilir ekranların bakım almış.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.