SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Pelvis ve iltihaplı hastalıklar

Enflamatuar hastalıklar pelvik organların endometrit, parametrit, salpenjit ve başkalarına yol açabilir enfeksiyon yutulması, bir sonucudur. pelvis içinde iltihaplı hastalıkların nedenleri - hergün içinden sadece cinsel değil, aynı zamanda bulaşan bir enfeksiyondur.

Her gün boyunca bir enfeksiyon alma Hijyene kaynaklanmaktadır. Ama genellikle vaka seks oluyor.

Enflamatuar bir hastalık vulva, yumurtalık, dölyatağı borusu, vajina: uzatılabilir.

pelvis Enflamasyon kadın hastalıkları için ana nedenlerinden biridir. noktası olduğunu doktora zamansız adres yanı sıra hastalığın ileri safhası, kısırlık gibi çeşitli komplikasyonlar tezahürleri riskini artırırken. Bir kadın çocuk sahibi olabilir sadece geçici olarak inflamasyon kime pelvis organlarının bir listesini içerir, ancak kısır hale gelmez.

Ana kısırlık nedeni pelvis tabidir enflamatuar enfeksiyonların bir sonucu olduğu endometrit, olabilir. Endometrit - İç Bir enflamatuar hasar rahim, astar çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir: düşük; cerrahi müdahale; rahim içi cihazların kullanımı; öyküsü olan enfeksiyonlar, cinsel yolla bulaşan hastalıklar.

bir hazne tabi enflamatuar hastalıklar, nedenleri şunlardır: cerrahi; endometrit; seksüel eş eşzamanlı varlığı; Bakteriyel vajinoz; kürtaj.

nedense küçük havzasında enfeksiyon var ise, çoğu durumda, aşağıdaki belirtilerden oluşur:

- düzensizlikleri;

- uzun süre vücut sıcaklığı biraz daha arttırılır;

- alt karın ve ağrı geri;

- idrar yapma sırasında ağrı ve yanma;

- vajina kalın tahliyesi;

- ilişki sırasında ağrı keskin hissi.

Ancak bu belirtilerin hepsi aynı anda ortaya çıkabilir, ya da herhangi bir belirti vermeden ortaya çıkar ve meydana gelmezler. Chlamydia neden olduğu enfeksiyonlar, uzun bir süre rahatsız etmeyin. Tipik olarak, bu yetersizlik olarak sonuçlara nedeniyle, araştırmada bulunan bu tür enfeksiyonlar uzun süre hamile kalmaya.

fallop tüplerinin ve rahim hasara enflamatuar süreçler, yara izi veya yapışıklıklar oluşabilir komplikasyonlar. Bu komplikasyonlar, sistematik olarak pelvis maruz kalacaktır dış gebelik, kısırlık ve ağrı sendromları, tetikleyebilir.

Ayrıca, ağrı sendromları pelvik varis gibi bir nedeni neden olabilir, bu kronik bir hastalıktır.

teşhis etmek çok zordur küçük pelvis varis problemi. Bu durumda, gerekli ağrı oluşumu birçok uzmanla uygulamak için: jinekolog, ameliyat, üroloji ve diğerleri.

Tedavi bazen konservatif ajanı. Amacıyla öngörülen fizyoterapi önlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.