TeknolojininElektronik

Halat Işık - bu nedir? Garland Halat

Geçtiğimiz on yılda, ev dekorasyon teknolojileri onun mükemmellik ulaşmıştır. Bu düşük bir fiyata bazı ilginç ve çekici çözümler oluşturabilir tasarımcılar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Şimdi bu amaç için yaygın kullanılan Halat olduğunu. Bu nedir? Bu, bu makalede ele alınacak şeydir.

Aydınlatma teknolojisi günümüzde çeşitli kurumlarda potansiyel müşterilere ulaşmak için en uygun ve etkili yol olarak çok popülerdir. Ancak, İp kapsamı ibaret değildir. Onlar süslemeleri evleri, hem içinde hem de dışında. Bu durumda aydınlatma kablosu ışık orjinal bileşimdir. Kordon Halat parlak doymuş ışık ve yüksek dirençli olmasıdır. Ama çok az insan böyle bir kabloyu nelerin, düzgün denir farkında ve ne görünümü. Kendi başına, o parlak ışık kaynağı hem de yüksek bir dayanıklılık ve esneklik vardır. Bu tür cihazlar monte lambaların tipine göre iki türlüdür. İlk LED - ekonomik ve pratik. ikinci tip - lamba, performans ilk göre biraz daha düşük.

Halat: bu nedir?

Modern aydınlatma çelenk bugün Rope denir ve artan popülaritesi son on yılda bunu satın aldı. kelimesi Rus araçlarında "İp" "sert ışık". Bu değer, tam olarak ışık kaynağına ve materyalin her iki fiziksel özelliklerini karakterize etmektedir. kordon polivinil klorür tabaka kaplanmış olan bir çok esnek bir plastik malzemeden bir kablonun biçiminde yapılmaktadır. ikinci koruyucu kaplama olarak hizmet vermektedir. küçük bir LED lamba oluşan bu tür LED donatılmış Halat çekirdek. Onların sayesinde renk paletine tüm üyeleri kullanımı ile aydınlatma efektleri çeşitli oluşturmak mümkündür. Ana özelliği LED'leri - ekonomik kullanımı elektrik, ve kaliteli bir aydınlatma is herhangi durum böyle yansıdı. Yayılan ışık çok parlak, ama yumuşak aynı zamanda, retinanın üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Modern çelenk Türleri

Yüksek tüketici talebi izin üreticileri duralights aralığını artırmak için. Şu anda, çelenk iki tür mağazalarda satın alınabilir:

  1. Yuvarlak Halat (1 metre başına 85 ruble fiyatı) iki ve üç teldir. yaklaşık 13 mm çapa sahiptir. Garland, koruyucu işlevi olan bir özel şeffaf bir malzeme ile kaplanmıştır. 50 ila 100 metre kangal uzunluğu.
  2. Düz LED Halat. Çoğu zaman bu dyurafleks denir. Böyle cephe dekorasyonu, işaretler ve diğerleri gibi, öncelikle dış kullanım için tasarlanmıştır.

Halat: kapsam

kullanılan Halat LED aslında iyi performans ile neon aydınlatma için çok uygun bir alternatif oldu. Bununla aydınlatma tipi iç ve dış mekanlar dışarı yapabilir, çeşitli ev ve bina, hatta şirketlerin cepheleri reklam işaret ve reklam panoları oluşturun. Buna ek olarak, yaklaşık kişinin dikkatini çekmek için bileşimler ve çeşitli şekiller oluşturmak için kullanılabilir.

Şu anda, LED girlantalr onlar elektrik önemli ölçüde tasarruf sağlayacak şekilde, oldukça popüler hale gelmiştir. güvenlik Yüksek düzeydeki insanın adına gözetim ve kontrolü olmadan çalışmak kurmasını sağlar.

teknik özellikleri

Halat Işık - ne olduğunu ve ne var özellikleri? Bu sorun son zamanlarda oldukça alakalı hale gelmiştir. Bunu cevaplamak için, cihazın performans özelliklerini anlamak gerekir.

Sokak aydınlatma ekipmanı böyle teknik özellikleri hep benzer elemanlar bina ve evlerde kapalı kullanım amaçlıdır çok daha yüksek olduğu gibi. Ateş karşı özellikle koruma, sorunsuz hava koşullarından bağımsız olarak faaliyet gösteren ve yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olmalıdır. Bunlar hafif tasarımlar da bir kişinin etkisi dayanmak zorunda, yani kaza sonucu hasar altında olarak stabil olması. Bu koşullar altında halat tüm gereksinimleri karşılar. Bu malzeme, kablo yapısının bütünlüğünün büyük önem taşımaktadır korumak için, darbelere karşı bir nem direnci ve iyi bir dirence sahiptir.

Çalışma şekilleri

Halat LED farklı çalışma modları bir sayıda içerir bir belirgin bir avantajı vardır. Genel olarak, bu veriler şartnamede belirtilmiştir. Her üretilen modeli hem sürekli ve dinamik çalışabilir. Birinci yol, bir sabitleme veya aralıksız olarak belgelerinde işaretlenir. İkinci, biraz daha karmaşık olan eser özel bir cihaz sağlar dört farklı modları vardır - kontrolörü.

Işık türleri:

  1. Chasing - ışığın muhteşem oyun yapmanızı sağlar parlaklık yoğunluk değişimi,.
  2. Flaş - ampullerin belirli sayıda dahil edilmesi.
  3. Bukalemun - lüminesans rengini değiştirin.
  4. Multichasing - Dernek titreşim modları ve renk değişiklikleri.

Modern çelenk

Garland Halat genellikle Noel tatilinde binayı süslemek için kullanılır. Ancak, satın alma sırasında bazı modeller dış kullanım için tasarlanmamıştır olarak, ayrıntılı olarak talimatları incelemek için gereklidir. Üretim sırasında modern teknoloji kullanımı sayesinde oyuncuklar düşük ısı dağılımı vardır. Bu gösterge önemli ölçüde Yangın riskini azaltmak için izin verir.

Halat cihaz - bu nedir? Bu mümkün olan en kolay olarak kullanan bir oldukça sert bir tüptür çelenk, ancak esnek,. kapalı Halat perişan görünüyor, ama bunu açtığınızda her şey değişir. Garland çok parlak şekilde alternatif etkileri parlıyor: vb yaklaşık beş yıllık ortalama hizmet ömrü yanıp, nakli, renk değişikliği, ..

Bu tip cihazın önemli bir özelliği, tek bir hazne devresinin yetmezliği işlem sona olmasıdır.

Çalışma sırasında nüansları bazı doğruluğunu yerine getirmek için gereklidir:

  • teller ve boruların izolasyonu bütünlüğünü kontrol etmek;
  • yapılmamalı yerleştirilen kapalı kaplar;
  • Sadece tavsiye edilen sıcaklık izleyin.

Cihazın maliyeti, "İp"

Bu cihazın fiyatı diğer benzeri malzemelerin önemli ölçüde daha ucuz kıyasla. Bu küçük boyutlu elektronik elemanların kullanımı ile elde edilir. Son olarak, standart akkor ampullere oranla birkaç kat daha yüksektir Maliyet ve kalite arasındaki Halat ideal denge içinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.