SeyahatYol tarifi

Krasnodar - Moskova: mesafe, raylı biletlerin maliyeti

Bütün yollar Roma'ya çıkar gibi, Rusya'da, bütün yollar Moskova yol açar. Er ya da geç, Krasnodar her sakini Moskova ziyaret etmek için bir ihtiyaç vardır. Rota Krasnodar - Moskova yuvarlak 30'dan fazla uzun mesafeli trenler çalışır ve hava trafiği vardır. Tren çeşitlilik bilet maliyeti somut bir fark yaratır. Bu yolculuk neredeyse herkes göze anlamına gelir.

Neden daha iyi yetiştirmek

Tren - Bu yolu zevk almak isteyen birisi için mükemmel bir seçimdir. Otobüs ya da özel araçla uzun yolculuk yorucu olduğu bir sır değil. Trende, göreli hedefinize rahat ulaşabilir. En azından iyi bir uyku imkanı her zaman vardır. adam yalnız ve benzersiz bir atmosfere sahip bu yeni arkadaşlıklar.

Tren Krasnodar - Moskova sıklıkla Moskova'da kurdu ve yeni araba üyesi. Ancak, en ulaşılabilir trenler geçiş olacak. Bu durumda, Moskova'da onlar için ek araba bağladım. Sadece iki şehir arasında mekik olurdu Trenler, hayır. Genel bir kural olarak, Adler trenini izleyin. Yaz trenler doldurulur - Bu nedenle güney yönü olması nedeniyle. Nedenle nazik bilet satın alma bakmak istenir. Yola çıkmadan önce bir aydan fazla yakalamaya en uygun yer.

rota Krasnodar üzerinde yolculuk - Moskova, demiryolu trafiğinde tercih vermek en iyisidir. Bu alanda, hemen hemen tüm trenler konforlu ve modern. Demiryolu Park trenlerin bu hat Olimpiyat Oyunları sırasında 2014 yılında% 80'den fazla için güncellendi. Yeni çift katlı trenler geniş ve herhangi bir başka trenin konforludur.

Seyahat süresi

Bu doğrultuda birkaç farklı trenler çalışır. Bu normalden uzun mesafeli trenler ve ambulanslar olduğunu. İlk biletleri ucuzdur ve ikinci hızlı gitmek. Hızlı trenler Güneye giden ortalama yolun yaklaşık 18 saat vardır. Geleneksel uzun mesafe trenler, aynı yol üzerinde, transit bir gün daha vardır. Maksimum Aynı zamanda yolu 1 gün ve 12 saattir. Daha ucuz trenden bile, daha o yol boyunca durur hale getirir ve genellikle yaklaşan treni kaçırmak.

mesafe

Yol her zaman Krasnodar Moskova'ya özellikle gezi, yorucu. Federal yolların yaklaşık 1200 km bir mesafe. Eğer trenle gitmek Ancak, bu rakamlar, objektif değildir. şehirler arası demiryolu hattı uzunluğu etrafında 1.600 kilometredir. Bu tren bir arabadan daha bu mesafeyi aşmak için çok daha fazla zaman gerektiren anlamına gelir. Buna ek olarak, tren geç olabilir, ama bu sık olmaz.

Km artar Krasnodar ve Moskova arası mesafe sonra rotasyon transit trenler değiştirir ve olur. Demiryolları site ve kasada öğrenmek tahmini seyahat süresi mesafeyi netleştirin.

Gerekirse herhangi trenin seyahat süresi de bir istasyonda, bir teknik durak artırılabilir. Kural olarak, bu durum trende tuvaletlerin fazla yarısı dolu olmasından etmektir. Böyle teknik durağı 30 dakika ila 3 saat arasında sürebilir.

Moskova'dan Kırım'a

İki şehir arasındaki demiryolu taşımacılığı 2014 yılında büyük popülerlik zevk başladı. Kırım'da köprünün bitmiş olmayacak sürece, o bir uçak ya da feribot kullanmak zorunda olacak ya.

Bugün Kırım tek bilet satın alabilirsiniz. gezgin Krasnodar veya Anapa trenle varır Bu durumda, daha sonra feribot otobüsle üzerine nakledilir. Bu yolcular için çok uygundur. Krasnodar'da trenin varış zamanı, otobüsün gelişi ve feribot kalkış saati - tüm verdiler. asgari arasındaki transferleri bekliyor.

Trenin rota

rota Moskova tren - Krasnodar büyük şehirlerde ve küçük kasabalarda durur yapar. Buna ek olarak, tren makyaj sayacı atlamak için durur. Aşağıdaki şehirlerde en uzun park yeri:

  • Rostov-on-Don.
  • Tula.
  • Rossosh.
  • Elek.
  • Atılgan.

Bilet fiyatları

Bilet fiyatı her zaman sezon, en popüler yerlerinden ve tren bağlıdır. Transit trenlerde biletleri markalı Moskova daha hep ucuzdur. arabada az konfor, bilet Ancak ucuz. Bu da yolculuğun bir parçasıdır - Yol çünkü nedenle, bilet üzerinde çok tutmuyoruz. Belki sınıf arabası "lüks" tren geçişi iyi bir bilet satın almak. Böyle bir biletin maliyeti geleneksel coupe markalı trenden daha ucuz olabilir.

Tek bir bilet maliyeti trende değil, aynı zamanda feribot zaman dilimi ve Kırım'da nihai varış üzerinde sadece bağlıdır. Tek bir bilet ayrı her şeyi alarak daha ucuzdur satın alın.

bilet satın almak için tavsiye edilir, birkaç ay önce hareket. Aksi takdirde, klimalı araçlarda tüm konforlu koltuklar diğer yolcuların tarafından ısırır edilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.