TeknolojininElektronik

Dünyanın en ucuz tableti

Plakalar artık oldukça popüler olan ve birçok gençler böyle bir şey istiyorum. Ancak, bu tür keyfi maliyeti genellikle en tüketicilerin kapasitesini aşıyor. kredi satın alma ve diğerleri Bazı tabletlerin en az en ucuz tableti almaya çalışın. böyle bir cihaz satın almadan önce, gerçekten tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını dikkate alınması gerekmektedir. Çünkü genellikle insanların moda odaklanarak, satın. Aynı zamanda cihazın yetenekleri hesaplanması için gitmedim.

Ve en pahalı ve en ucuz tablet onlar eğlendirmek - birinin ihtiyaçlarını karşılamak. Bir kişinin bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışmak planlıyor nedenle, daha sonra en iyi seçenek bir dizüstü veya hatta bir netbook olacak. Tablet burada yararsız olacaktır. ilk etapta eğlence istiyorsanız Ancak, hatta en ucuz tablet mükemmel multimedya merkezidir. Onun temel amacı olmuştur. Bir cihaz seçerken, fiyatta sadece odaklanmak gereklidir.

Fiyat ilk etapta durmak asla satın alırken. sadece belli bir fiyat aralığı elde Çünkü istediğini değil alabilirsiniz. Kaynakların sınırlı Ancak, biz bütçe agrega ve bunların işlevselliğini düşünebilirsiniz. Üç tür cihazlar.

Dünyanın en ucuz tableti - Aakash tablet. Sadece 35 $ maliyeti. Ancak, sadece bir öğrenci veya öğrenci olabilir bu fiyata satın almak. Diğerleri 60 dolar biraz daha bunun için ödemek zorunda. Ancak, bu çok yüksek bir fiyat değil. Cihaz kalitesi oldukça iyi. Üretici Aakash Tablet - plaka Hintli olarak kabul edilir böylece Kanadalı şirket DataWind Ancak gelişmeler, Hint hükümeti olarak yer aldı. Bu birimin tek dezavantajı - 256 MB'lık bir bellek.

Amazon Kindle Fire, ancak, maliyet sadece 200 dolar ucuz tablet olmayabilir. Aygıtın kalitesi iki kez pahalı birimleri ile hemen hemen aynıdır. elektronik cihazların Üretici, Amazon şirketi, dünya çapında bilinen bir çevrimiçi mağaza vardır. örgüt böyle ucuz bir tablet daha çıkardı nedeni budur. şirket satışlarını artırarak masrafları karşılamak için bekliyor. kullanıcı indirilebilir agrega o içeriğin olmaması üreticisine depolamak için geçerlidir.

Muhtemelen kısıtlama olmadan bugün ve kullanımını satın alabilirsiniz en ucuz tablet Çinli Ainovo Novo 7. Onun maliyeti - az yüz dolar. Tabii ki, kalite bileşenleri yeterli, ekran çözünürlüğü de iyi değil yani. Ancak, cihazın maliyeti birçok alıcı çekiyor. tabletin bir diğer cazip yönü, Android 4.0 Ice Cream Sandwich dayalı olmasıdır.

İşte piyasada bugün en ucuz tablet listesidir. Ancak yukarıda belirtildiği gibi, sadece fiyat odaklı, dijital teknolojiyi elde etmek - bu eylemin kötü bir istikamet. Bazen bekleyip sahibinin tüm gereksinimleri karşılayacak daha pahalı cihazı almak daha iyidir. Çinli tabletler ve akıllı telefonlar ile ilgili olarak, birçok cihazda kalitesi hakkında şikayetçi. Bazen Batı uzantılarında popüler uygulamalar desteklenmez. Ama Çin'de yaygın olan program tarafından desteklenen bulabilirsiniz. Kim - hiç renk düzenlemesi ve görüntü kalitesini sevmiyorum - Birisi, sesin kalitesiz hakkında bir şeyler söylüyor.

Ancak, sadece onları satın edenler olabilir akıllı telefonlar ve tabletler kalitesini yargılamak için. Oldukça satın memnun ve uzun yıllar bu cihazları kullanan biri. kalite hakkında konuşursak, iyi plakaları hala Apple üretir. Ancak, bu tür cihazların fiyatı yüksek performansa karşılık gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.