TeknolojininElektronik

Nasıl ne iyi takma kirpikler biliyoruz?

Her kadının hayatında yılında benzersiz bakmak kaydetmesi gereken anlar vardır. görüntü elbiseler, herhangi aksesuar, kozmetik yardımıyla oluşturulabilir. Ancak hepsi bu değil. Sonuçta, biz sadece sıradan bakmak onsuz küçük şeyler vardır, ancak belirli bir yetenek ekleyerek anında bir kraliçe olur. olabilir imajınızı Supplement sahte kirpikler. böylece genellikle sadece bizim kirpiklerini bozan o, bakım düşük kaliteli mürekkep ve diğer araçları kullandıkları için Günümüzde, kirpiklere inşa etmek moda haline geldi. Onlar yıkmak dökülür, donuk hale gelir.

Ne iyi öğrenmek için takma kirpikler, sen sonucunu istediğini karar vermelidir. Bu durumda, resim, dikkate almak gerekir yüz hatlarını değil her kız tersi çok yoğun ya da seyrek kirpikleri gelebilir çünkü. Bu uyum içinde olması önemlidir.

Düzgün yapıştırılmış kirpiklerde için, bütün bu sürecin bazı yönlerini bilmesi gerekir. En iyi sahte kirpikler nelerdir, sadece ne olduklarını anlamak için buluruz. Örneğin, kendi takdirine bağlı olarak kleite ayrı kirpikler vardır, bunlar en doğal görünüyor. birbirine kirpikler de vardır. Onların yoğunluk gözler daha etkileyici verir.

Çok uzun kirpikler yapışkan görünecektir. onlar daha doğal görünür, çünkü nedenle, biz, orta seçimine odaklanmak gerekir.

Bireysel kirpikler basitçe gözlerinize ifadesini verebilir.

Ne de onların rengine bağlı en sahte kirpikler olan şartlara göre, ele alınması gereken. Siyah kullanıyorlarsa, mürekkeple boyamak olamaz ve bu yüzden çok parlak, koyu kahverengi bakacağız ve doğal görünmesini sağlar.

En iyi sahte kirpikler, sadece sadece böyle önemli sorunu anlamak için yardımcı olmayacaktır özel bir salon, gidin, ama aynı zamanda sadece sizin için kirpiklere alabilirsiniz belirlemek.

Kaliteli kirpikler dengesiz değil, aynı renk olması gerektiğini unutulmamalıdır.

Eğer kirpiklerde karar verdikten sonra, onları tutkal tutkal, pick up gerekir. yapıştırıcı seçimi kalitesiz toplayıp çünkü, sadece kesinlikle dış görünüş hiçbir güzelliktir vermeyecektir alerji ve kırmızı gözleri, alabilirsiniz, ayrıca basit bir mesele değildir. Ayrıca bunların çoğunluğu amonyak içerir, aynı zamanda alerjiye neden olabilir.

Sen, göz kapağı cildi zararsızdır çabuk kurur tutkal seçmek gerekir ve daha sonra renksiz hale gelir.

Ne kirpiklere tutkal iyisi, aynı güzellik salonu söyleyebilir. Düşük kaliteli ve çok ucuz yapışkan sahte olabileceğini unutmayın ve en kirpiklerini tutmak ve en kötü ihtimalle sağlığınız üzerinde etkilemez.

Sonunda kirpiklerinizin gerçekten güzel bakmak için maskara seçmek gerekir.

Yani hepsi aynı ne iyi maskara? Kalite mürekkep gözlerin bulaşmış, çökmeye olmaz biridir. İyi bir ürün keskin kokusu değil ve gözlerde tahrişe neden olmaz.

Eh, kirpiklere verir ne tür, başka bir konudur. kirpiklerini güçlendirmek katkı her türlü içeren su geçirmez hacim kazandırıcı, uzatma,: Şu anda, pek çok maskara çeşitleri vardır.

Renk maskara mavi veya mor standart siyah herhangi biri olabilir.

Ayrıca, firmalar sizin takdirinize seçin. Çeşitli tanınmış markalar: Christian Dior, Lancome, MAYBELLINE, Maxfactor, Loreal.

Insan ruhunu görebilirsiniz gözlerinde söylenir. Yani gözlerin gerçekten anlamlı ve güzel olalım ve tamamen iç dünyayı ifade eder. Ve sizin için özel olarak tasarlanmış bu takma kirpik ve maskara, size yardımcı olmak için. Önemli olan yanlış olması değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.