TeknolojininElektronik

Elektrikli su ısıtıcıları: eleştiriler, değerlendirmeler. Hangi electric pick

Elektrikli uzun herhangi hostes için kun vazgeçilmez bir araç olmuştur hale geldi. Böyle bir cihazın önemli bir avantajı çok yönlülüğü ve hareketlilik vardır. Sonra çay evde hem de ofiste sadece kullanılabilir. elektrikli su ısıtıcısı ile zahmetsizce bir çay partisi organize edebilir veya hızlı bir kahvaltı / öğle hazırlamak.

Peki elektrikli su ısıtıcısı seçiyorsunuz? Sonuç olarak tercih edilir tek isteminin iyi modellerinin geri bildirim değerlendirmesi. üreticileri dikkat etmelidir ilk etapta bir pot seçerken. ürün kalitesi ve uzun hizmet ömrü için anahtar - Sonuçta, marka iyi seçilmiş. Sadece seçilmiş üretici özgü teknik özellikleri ve bazı fonksiyonların varlığı başlamalıdır sonra.

Elektrikli su ısıtıcıları: eleştiriler, değerlendirmeler

Bosch TWK 8613

Bosch Markası uzun dünya çapında ün ve prestij kazanmıştır. Bu ürünler yüksek kalite, pratiklik ve dayanıklılık vardır iyi üretici şirketlerinden biri haline gelmiştir. Bosch Elektrikli istisna değildir. Model TWK 8613 tüketiciler arasında olağanüstü ilgi görüyor ve malların bu grubun üretiminde lider olarak kabul edilir. Bosch TWK 8613 aşamalı termoregülatöre inşa edilmiştir şık muhafaza bileşik tip (Metal + plastik) 'dir.

ikinci ısıtma önceden belirlenmiş sıcaklık göstergeleri sıvı ve kaynama noktası olacağı gerçeği gibi özellikleri destekler gösterir. Bosch, su ısıtıcısı, yüksek mukavemetli bir malzemeden yapılmış olan bir filtre ile donatılmış - paslanmaz çelik kabuk oluşumu ve ısıtma elemanı, gizli tür karşı korumak için tasarlanmıştır.

Ana teknik özellikleri şunlardır:

Güç 2400 Watt.

Kapasite: 1.5 litre.

"Bosch" - en güvenilir ve yüksek fiyatlı elektrikli ısıtıcılar. Model TWK fiyatı 2400 ruble dan 8613 başlar. bir bütün olarak bir ürün yelpazesi düşünürsek, cihazın maliyeti 1,000 ila 5,000 ruble ortalama arasında değişir. Birçok mükemmel ev aletleri için bir engel olduğu için incelemelere dayanarak, fiyat faktördür.

Scarlett SC-EK27G04

TM Scarlett - ev aletleri başka üreticisi. Elektrikli Scarlett - güvenilirlik ve kullanılabilirlik kişileştirme. SC-EK27G04 nedeniyle görüş mali açıdan ve camdan yapılmıştır konut, eşsiz tasarımı kullanilabilirligiyle gümüş ve derecelendirme aldı. Isıtma elemanı kapalı tip spiral olarak işlev görmektedir. susuz içerme engelleme işlevini destekler. Aktif aşamasında tertibatı, sıvı lambaları, - kabuğu SC-EK27G04. Ana teknik özellikleri şunlardır:

Güç 2200 Watt.

Kapasite: 2.2 litre.

Bu şirket ağırlıklı düşük elektrikli su ısıtıcısı üretir. incelenmekte olan modelin fiyatı, lider 1100 ruble dan başlayacak. Ama ürün yelpazesi arasında farklı fiyat kategorilere ait, su ısıtıcılar bulundu ve elektrik edilebilir. Ortalama olarak, maliyet 400 1200 ruble arasında değişir.

"Scarlet" su ısıtıcısı tercih hesaba bu elektrikli ısıtıcılar üzerinde olumsuz yorumlar sadece olumlu değil, aynı zamanda olduğu gerçeğini alır. Puanlama size en iyi model TM Scarlett sağlayacaktır.

Bronz TM Tefal aittir. Şirket ana karakteristik ev aletleri üretiminde uzmanlaşmış - dayanıklılık. sırası Aptallar arasında "Tefal" Sen, bu nedenle, fiyatı hem tasarım özelliğinde modeller ve fonksiyonel yetenekleri çeşitli bulabilir ve. Böylece, cihaz, metal, plastik, cam ya da seramikten yapılmış olabilir. Bu marka ucuz temsilcileri açık ısıtma elemanları ile donatılmıştır. Bu çay sık kullanıma uygun olmadığı için bu, oldukça iyi değil. Taine kapalı donatılmıştır daha pahalı modelleri, hakkında söylenemez.

Tefal VITESSE BI7625

Ayrı elektrik Tefal VITESSE BI7625 değinmek istiyorum. Bu işlemde kolaylık, pratik, güvenilir, güvenli ile ilişkilidir. onlar "Sweet Home Alabama" basitçe imkansız fark yok çünkü cihaz, ilk bakışta dikkat çekiyor. Vücut sünek metalik malzeme ve "patlama" Maker sisteminden çekilme yok kazara düşmeleri dayanacak yapılır. Isıtma elemanı kapalıdır. filtre ünitesinin, dönüş göstergeleri ve sıvı seviyesi ile donatılmıştır. Caps lock işlevi korunur. su ısıtıcısı izin vermez aktif koruma sistemi, suyun yokluğunda (otomatik kapanma işlevi) içinde yakılır. Ana Özellikler:

Güç: 2200 watt.

Kapasite: 1.7 litre.

Mutfakta böyle bir asistan fiyatı 3000 ruble aralığındadır.

yorumlar

Markanın Sinirli ve güvenilirlik rağmen, bu su ısıtıcısı modeli hakkında referanslar hem pozitif hem negatif bulunabilir. Kullanıcıların avantajları arasında ise dezavantajları arasında, özgün ve şık bir görünüm raporu - işte gürültü. Vücut zaman görece kısa bir süre hizmet etmiş, akmaya başladığı zaman Ayrıca, sık sık Amaçlar oldu. Bu durumda, elektrikli ısıtıcılar onarımı kaçınılmaz oldu ve çoğu durumda olanaksız.

Philips HD4667 / 20

En iyi elektrikli su ısıtıcısı, Philips HD4667 / 20 üst listesinde saygın dördüncü sırada yer aldı. Bu uygun işlevsel kaynar su garantisidir paslanmaz çelikten yassı bir ısıtıcı parça ile donatılmış ve bir metal cetvel ısıtıcılar belirtmektedir. kaynama noktası sıvı getirmek amacıyla, bu sadece birkaç saniye yeterli olacaktır. Bu imkansız olduğunu düşünüyorum?! tekniği ile "Phillips" hiçbir şey imkansız! kullanıcıların çoğunluğu işaretler tek dezavantajı, - gürültü.

Su ısıtıcısı su arıtma katkıda antizvestkovy yıkanabilir filtre vardır, bu nedenle bu kireç şeklinde çökelme olmadan şaşılacak lezzetli sıcak içecekler ile sonuçlanır. iş çaydanlık aydınlatma konut eşlik eder. gemi doldurun ve kapak yaygın açılmasına izin veren, bir yay ile donatılmıştır beri bir temizleme prosedürü, zor olmaz üretirler. ağız yoluyla - Buna ek olarak, su ısıtıcısı kapağı açmadan doldurulabilir. Bu ana birimden ısıtma işleminin tamamlanmasından ve çıkarma için su otomatik kapalı tutar. Özelliği - Kazana su seviyesini belirlemek için taraflı gösterge sistemi. Özellikler:

Güç: 2400 watt.

Kapasite: 1.7 litre.

4000 ruble arasında fiyat.

Beşinci olarak pozisyon Rus elektrikli su ısıtıcıları sundu. Vitek VT-7011 ve Vitek VT-7004 - Yorumlar, derecelendirme ve tüketici faktörleri iyi model bir değil iki tasarlandığını sebebidir.

Vitek'ın VT-7011

Maker Vitek VT-7011 - zarafet ve stil ile eşanlamlı. Hoş bir pişirme favori sıcak içecek sağlar. gövde plastik malzeme, ısıya dirençli özellikleri olan yapılır, bu beyaz renkte ve bir çiçek deseni farklı hassasiyet ile bezenmiştir. demlik çalışması mavi LED eşlik eder. Özelliği - bir ikili ölçekli sıvı seviyelerinin mevcudiyeti. Otomatik işlevini destekler zaman sıvının kaynama sıcaklığı. Isıtma elemanı olan tip gizli. Ayrıca cihazın yapımında ölçekli karşı koruma çıkarılabilir filtre vardır. Ana Özellikler:

Güç 2200 Watt.

Kapasite: 1.7 litre.

Cihazın fiyatı ortalama 1890 ruble üzerindedir.

Vitek'ın VT-7004

Bir su ısıtıcısı-termos olarak kabul edilir Rus pazarına sunulan tek çay, çünkü Elektrikli Vitek VT-7004, gerçekten eşsiz bir cihazdır. Ve tüm çünkü üç saat boyunca sıcaklığını kaybetmez kaynadıktan sonra su. Hayal edebiliyor?! Bu paslanmaz çelikten yapılmıştır konut, çift duvarla sağlanmış - çelik. bu nedenle, ısıtılmaz, yüksek sıcaklık, su yaramak değildir ve özel bir harici yüzeyi ile donatılmış su ısıtıcısı. Ve bu, bu modelin başka özelliği elektrikli su ısıtıcısı olmasıdır. Ana teknik özellikleri şunlardır:

Güç 2200 Watt.

Kapasite: 1.7 litre.

Teknolojinin bu mucize fiyatı yaklaşık 4000 ruble olduğunu.

Polaris PWK 1712CAD

"Su Isıtıcılar" segmentinde başka üretici lideri - şirketi Polaris. Elektrikli Polaris PWK 1712CAD yüksek kalitede artı plastik bireysel unsurların cilalı paslanmaz çelikten bir gövdeye sahiptir. termostata bağlı su ısıtma sıcaklığı monte edilir kontrol etme yeteneği destekler. Modelin bir özelliği, bir bilgilendirici bir rol oynayan bir sıvı ısıtma modunda, ve LED ekran, ısı derecesini ayarlamak üzere büyük bir kolaylık ve konfor ile yapmanız aslında seçilen çalışma moduna ilgili bilgiler mevcut kontrol panelidir. Ana teknik özellikleri şunlardır:

Güç - 2200 Watt.

Hacim - 1.7 l.

Bu 2500 ruble hakkında "sanat eseri" olmalıdır.

yorumlar

Üye genellikle su ısıtıcısı modeli memnun, ama böyle güzel modern tasarımı, kolay kullanım, çok yönlülük olarak yararları, eşit, kutlamak ve bağlı kapak tamamen açılmaz gerçeğine tedavi prosedürlerinin karmaşıklığı ve darboğaz dahil dezavantajları, kötü görünür bir sıvı seviye aralığı.

özetlemek gerekirse

sıralama listesi incelendiğinde, biz gerçek kesinlikle herhangi bir standart aksesuarlar iyi elektrik almak sonucuna varabiliriz. Bununla birlikte, en çok tercih edilen yine bir metal kasa ve bir termik regülatör ile Aygıt verilir. Bu tür elektrikli ısıtıcılar değeri ve işlevsellik bir kombinasyonunu göstermektedir. Eğer su ısıtıcısı ana görevi seçerseniz - para kazanmak için, sen ucuz bir metal ya da plastikten yapılmış gövde olan elektrikli ısıtıcılar marka "Scarlet", aralığını dikkate almalıdır. sürdürülebilirlik, uygun önceliği ise ısıtıcılar, cam ya da seramik daha pahalı markaları zaten ( "Bosch", "Tefal") 'dir.

su ısıtmak için cihazı seçerek çok ciddiye alınmalıdır. çoğu durumda, elektrikli ısıtıcılar onarımı imkansız olduğu için, dünyanın dört bir yanından "ayakta" ünitelerinin satın alınması için para yedek ve bu nedenle paragöz iki defa öder ilgili atasözü haline etmeyin. "

Sen onarım yapılmış ve şimdi stilize ev aletleri ihtiyaç veya bağlı eski yararını çoktan yitirmiş olduğu gerçeğine yeni bir elektrikli su ısıtıcısı satın almaya karar var? Puanlama size yardımcı olacak. Sadece test aletleri satın, düşük kaliteli ürünler üzerinde değerli zaman ve para kaybetmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.