TeknolojininElektronik

Onlar akıllı telefon HTC Desire EYE hakkında ne düşünüyorsunuz? kullanıcı yorumları

Neden HTC böyle alışılmadık bir cihaz geliştirmeye başlamıştır? Ve sonra, yani mobil cihazların tüm geliştiriciler gibi, şu anda geçerli olan trendler peşinde. daha da ekran ister misiniz? 5 inç ekran daha da çapraz olduğu yerde bulundurun. Sen uygulamaları çalıştırmak için daha fazla güç istiyorum? Çok çekirdekli işlemci ve güçlü bir grafik hızlandırıcı herhangi bir oyun ile baş. Kendinizi diğerinden daha fazla fotoğraflamak Aşk, burada iyi bir ön bakan kamera, ana üniteye aşağı değildir. Bu kamera ve bir mobil cihaz HTC Desire EYE ile donatılmıştır. Ama ne kullanıcıların onu düşünüyorum?

akıllı telefon görünüm

akıllı telefon iki renkte satışa devam gerçeği ile başlayalım. Her iki seçenek de iyi görünüyor. İlk - kırmızı ve beyaz renklerin bir arada, ikinci - mavi arka panel ile lacivert kenarlarında ekler. vücut oluşturmak için kullanılan malzeme, her zaman olduğu gibi, kaliteli. akıllı telefon hangi nedeniyle bu polikarbonat, neredeyse hiç kontrolden slip.

dikkati çeken ilk şey - Ondan geriye tarafında büyük bir ön yüz kamerasına ve çift flaş. şirket HTC Bu yeni özellik, özçekim'i yapmak isteyenler için bir hediye. Işık ve yakınlık - Yanında iki sensörler bulunmaktadır. Alışılmadık bakmak ve ekranın altında ve üstünde siyah çubuklar şeklinde yapılmış iki hoparlör.

Soldaki üst köşesinde arka kapakta çift flaşlı ana kamera modülü, ortada yanlarında bir mikrofon ve HTC logosu. SIM kart ve hafıza kartı - sol taraf iki yuvaları bezenmiştir. Sağ taraftaki ses tuşlarını işgal ve üzerinde sadece kamera düğmesinin altındaki birimi açmak olduğunu. En altta bir şarj giriş ve ters kulaklık jakı vardır. Bu arada, akıllı telefon su geçirmez olarak pazarlanan ve yarım saat su altında yüzen edebiliyor.

Prensip olarak, birçok GÖZ yorumları iyiye doğru cihaz tasarım ve düzeni demek telefon HTC Desire üzerine bıraktı. Her ne kadar sıklıkla tıkanmış hoparlörlere iddialar, ya ekranın etrafında geniş çerçeve vardır. Ve özellikle HTC Desire GÖZ Kırmızı yorumlara bireysel vardır, beyaz arka panel güçlü leke yoktur.

ekran

Bir akıllı telefonun ön kısmı 5,2 inç diyagonal SuperLCD 3 FullHD teknolojisi ekranın yarattığı süsleyen. O harika bir görüntüleme açıları, parlaklık (parlak güneş ışığı altında mükemmel görünür resminin) iyi bir kaynağı vardır, ama aynı zamanda GG3 cam şeklinde hasardan koruma sağlar.

telefon HTC Desire GÖZ Değerlendirme solunda gösterildiği gibi Görünüşe göre, ekran, aslında bir niteliktir. Bir süre ekranda sarı lekeler sonra görünüşü ile ilgili bilgiler ne yazık ki bulunmamaktadır. Ancak bu, izole edilmiş bir olaydır. Büyük olasılıkla, fabrika evlilik.

kamera

Zaten üç harf kombinasyonuna onun ana özelliğin ne olduğunu anlayabilir akıllı adına «GÖZ». Cihaz, iki tamamıyla aynı bölümüne sahiptir. Temel modül 13 megapiksel çözünürlüğe sahip ve çekim için birçok modları destekler. Ama bu konuda bir şey değildir.

Baş Konuk Yorumları - Ana ile aynı özelliklere sahip öne bakan kamera,. Ve böylece boyutu aynıdır. İlginç olan kamera aynı anda ateş ve ardından tek bir karede birleştirebilirsiniz olmasıdır. Üstelik bu mod video için aktiftir. Görüntü kalitesini artırmak için tasarlanmıştır görüntüyü, rötuş bir işlevi yoktur. Ve ses komutu olarak kamera ve bir zamanlayıcıyı kontrol etmek için kullanılabilir.

Ama ne kullanıcıların söylemek, bir akıllı telefon HTC Desire GÖZ aldı? Yorumlar belirsiz bırakılır. Temel olarak, tabii ki, bütün odaları en az önünde, memnun. Ama bu kamera biraz sarı fark etmiş kim iddia çözünürlükte (13 megapiksel) ana ünitenin daha zayıf görünmek isteyenler ve de var.

verimlilik

Cihaz işletim sistemi Android 4.4.4, çekirdekli Aslanağzı 801 grafik işlemcisi Andreno ve RAM 2 GB üzerinde çalışır. Depolama 16GB tahsis edilir, ancak 128 GB hafıza kartı desteği yoktur. en zor koşullarda bile, hepsi, ile ilgili olarak, sorunsuz çalışması gerekir. Neyse ki, donanım sağlar.

performans akıllı telefon HTC Desire GÖZ değerlendirme sırasında pozitif idi. Ve şimdi farklı uygulamaları çalıştırmak için ciddi yeterince doldurma olarak kabul edilir.

Tek başına işlem

Akıllı telefon 2400 mAh kapasitede olmayan çıkarılabilir pili çalışmalarını destekliyor. Teorik olarak bu gün için yeterli olmalıdır. İki enerji tasarrufu modu da vardır. Her zamanki düşüşler parlaklığı ekranı, veri aktarımı özürlü ve titreşimler olduğunu. Üstün bir enerji tasarrufu moduna, bu daha önce sözü edilen yanında, CPU Kısma bazı sensörleri ve devre dışı bırakır. telefon, hesap makinesi, mesajlar, takvim ve posta: Ancak bu durumda sadece birkaç uygulama mevcut olacak.

HTC Desire GÖZ makine değerlendirmeleri solunda yoluyla baktığımızda, bunu anlamak kolaydır pilin o - değil en iyi parçası. Biz çok zayıf pil olarak kabul kullanıcılarının tüm iddiaların yarısından olduğunu daha söyleyebiliriz. Ama cihazların savunmasında birçok modern akıllı etkilediğini söylemek etmektir.

Genel olarak, cihaz iyi ortaya çıkmıştır. Aynı hakkında, Kırmızı HTC Desire GÖZ veya HTC Desire GÖZ Mavi, değerlendirmeleri önemli ve bu model alınabilir demiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.